horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalną Wagą? Ten miesiąc będzie dla Ciebie bardzo udany!

A co czeka inne znaki?

Redakcja VIVY - Bianka 13 grudnia 2018 16:47
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Mamy dla Was horoskop 2018 na najbliższy czas! Sprawdźcie, czy los będzie Wam sprzyjał! To będzie zdecydowanie dobry czas dla Byków! Za to Panna powinna uważać na swoje finanse.

Trwa czas zodiakalny Strzelca. Spod tego znaku zodiaku jest nasza polska aktorka, Agnieszka Włodarczyk, która właśnie dziś, czyli 13 grudnia, obchodzi urodziny. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Strzelec

22.11–21.12

Będziesz teraz chciała aktywnie spędzać czas. W kontaktach rodzinnych cieplejsza aura. W sprawach biznesowych intuicja pomoże ci rozwiązać niejeden problem. Działaj dyplomatycznie i nie ulegaj emocjom. W finansach poprawa, bo staniesz się bardziej zdyscyplinowana. Twoje wcześniejsze inwestycje zapewnią ci dobrobyt. W weekendowe dni ostrożnie na drodze! Ktoś bliski przekaże ci dobrą nowinę.

Koziorożec

22.12–19.01

Postaraj się okazywać więcej zainteresowania stałemu partnerowi. Będzie mu bardzo miło, gdy przy wspólnej kolacji zapytasz, jak minął dzień i czy dobrze układa mu się w pracy. Dla pracujących na własny rachunek to moment zbierania obfitych plonów. Niespodziewanie możesz otrzymać ciekawą propozycję współpracy od konkurencyjnej firmy. Postaraj się nie wydawać zbyt dużo pieniędzy na niepotrzebne rzeczy.

Wodnik

20.01–18.02

Czas upłynie ci pod znakiem interesujących spotkań towarzyskich. Przyjdzie ci podjąć jakąś ważną decyzję dotyczącą konfliktu w pracy. Nie działaj pod wpływem impulsu, tylko dobrze wszystko przemyśl. Zastanów się, czy ty nie jesteś bez winy. Wodniki pracujące na etacie mają szansę skutecznie powalczyć o awans i premię. Zadbaj o zdrowie i nie lekceważ chronicznych dolegliwości.

Ryby

19.02–20.03

Planetarna aura zapowiada czas sprzyjający sprawom osobistym. Przed tobą romantyczna randka z kimś, kto od dawna ci się podoba. W kontaktach z partnerem wyraźnie cieplejsza aura. Staraj się go mniej krytykować i nie porównuj do męża koleżanki. W gronie towarzyskim zachowaj rozsądek i nie pozwól, by znajomi pod byle pozorem cię wykorzystywali. To odpowiedni czas na mądre inwestowanie.

Baran

21.03–19.04

Twój przepracowany organizm domaga się spokojnego wieczoru w domu. Najlepiej, jeśli cały weekend poświęcisz na odpoczynek. Twoja drażliwość może być powodem nieporozumień. Jeśli brakuje ci pieniędzy, zastanów się nad podjęciem dodatkowej pracy. W firmie nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje. Spodziewaj się listu urzędowego.

Byk

20.04–20.05

Klimatyczny zwrot przyniesie zdecydowaną poprawę nastroju. Odzyskasz pewność siebie i wiarę w przychylność losu. Już wkrótce zaczną znikać przeszkody, które blokowały twoje plany. Możesz liczyć na sukcesy w sprawach zawodowych. Przekonasz szefa do swoich pomysłów. Jeśli jesteś wolnym Bykiem, masz szansę na coś więcej niż chwilowe zauroczenie. Tylko uważnie się rozejrzyj! Unikaj fast foodów
i jedzenia w pośpiechu.

Bliźnięta

21.05–21.06

Nie ulegaj czarnym myślom. Ciesz się życiem! Aktywnie spędzaj wolny czas i panuj nad emocjami. Może wydarzyć się coś, co cię ucieszy. Życie erotyczne nabierze rumieńców! Fantazje zmienią się w rzeczywistość. Czeka cię szalony romans. Zechcesz kochać szczerze i bez skrępowania. Dobry czas dla spraw finansowych. Dzięki niekonwencjonalnym pomysłom uda ci się zarobić okrągłą sumkę.

Rak

22.06–22.07

Słuchaj swojego serca, bo masz szansę zmienić coś w swoim życiu. To, co zrobisz teraz, okaże się najbardziej właściwe. Pozbędziesz się lęków i przestaniesz się martwić o jutro. Po raz kolejny nie zawiedziesz się na przyjaciołach. Znajdziesz się w centrum zainteresowania płci przeciwnej! Bliskość weekendu poprawi ci humor. Twój nastrój udzieli się innym. Spędzisz ten czas miło i zabawnie.

Lew

23.07–22.08

Twój organizm domaga się teraz dobrego traktowania. Z umiarem dawkuj sobie wysiłek fizyczny. Ruch może być lekarstwem, jeśli znasz i szanujesz swoje ograniczenia. Wspomnienia i przeczucia będą miały duży wpływ na twoje decyzje. Jeśli się dokształcasz, to teraz nauka nie będzie sprawiała ci trudności. Korzystnie ułożą się wszelkie sprawy urzędowe czy prawne. Zyskasz sposobność, by zdobyć uznanie przełożonych.

Panna

23.08–22.09

Będziesz w olimpijskiej formie. Poszukaj inspiracji. To, co teraz rozpoczniesz, przyniesie ci zadowolenie. Nie bądź zbyt krytyczna wobec siebie. Wystarczy trochę więcej spontaniczności, a twoje zdolności rozkwitną. Stosunki w pracy wymagać będą dyplomacji i sprytu. Uważaj na sprawy finansowe, a zwłaszcza zbyt duże wydatki. W weekend bądź ostrożna na drodze. Nie siadaj za kółkiem niewyspana.

Waga

23.09–22.10

Jeśli nastawisz się na sukces, uda ci się wszystko, co zaplanujesz. Dobrze powiedzie się Wagom pracującym na etacie, ale również tym pracującym na własny rachunek. Możesz liczyć na nowy, obiecujący kontrakt. Podpisana umowa stanie się na długo źródłem niezłych dochodów. Twoi krewni podadzą ci pomocną dłoń wtedy, kiedy będziesz tego bardzo potrzebowała. Nie bądź tym zdziwiona. Doświadczysz wielkiego szczęścia w miłości.

Skorpion

23.10–21.11

Romantyczne film, flirt i dobre wino – wszystko to łagodzi kiepski nastrój. Możesz nie rozumieć potrzeb niektórych osób w swoich kręgach rodzinnych. W firmie ważne wydarzenia. Szef będzie wymagał wszystkiego na już, a współpracownicy okażą się mało pomocni. Zostaniesz doceniona. Jeśli myślisz o dużym kredycie, prognozy są optymistyczne, zwłaszcza jeśli umówisz się z doradcą bankowym w najbliższych dniach. 

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.