Kinga Rusin
Fot. Bartek Wieczorek
HOROSKOP

Horoskop VIVY! Sprawdź, co czeka Cię w najbliższych tygodniach

Zastrzyk gotówki czy nowa miłość?

Marta Roszewska 22 lutego 2018 17:00
Kinga Rusin
Fot. Bartek Wieczorek

Sprawdź, co gwiazdy mówią o Twojej przyszłości! Horoskop 2018 na nadchodzące tygodnie!

Trwa czas zodiakalnych Ryb. To właśnie teraz rozkwitnie ich życie towarzyskie i skupią się na przyjemnościach. Spod tego znaku zodiaku jest  Kinga Rusin, która 9 marca kończy 47 lat.

Jak zawsze, przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Ryby

19.02-20.03

Zapomnisz o przykrościach i skupisz się na przyjemnościach. Dla szukających nowych atrakcji towarzyskich wspaniałe wiadomości! Mapa gwiazd przygotowała niezapomniane spotkania i ciekawe, przypadkowo nawiązane znajomości. Powiedzie ci się świetnie w sprawach wymagających taktu i dyplomacji. Bardziej zatroszcz się o urodę i zdrowie. Nie zapominaj o zbilansowanej diecie i uzupełnij niedobory mikroelementów.

Baran

21.03–19.04
Opanuj skłonność do nadmiaru, przesady, przekory. Wycisz się, zapal świeczkę. Twój organizm domaga się wypoczynku! W sektorze towarzyskim nie będziesz narzekać na brak wrażeń, ale wybieraj rozsądnie. Single nie będą tracić czasu na szukanie księcia z bajki albo na przygodne znajomości. Ktoś, kogo bardzo lubisz, sprawi ci naprawdę miłą niespodziankę. Bądź uważnym słuchaczem.

Byk

20.04–20.05
Dobry czas do realizowania wszelkich pomysłów. Kosmos sprzyja wszelkiej twórczości, pracy zawodowej, nauce. Będziesz pełna zapału, w dobrej formie i świetnie zorganizowana. W gwiazdach masz zapisane dobre układy w instytucjach finansowych. Radość sprawi ci zakup luksusowego auta, o jakim od dawna marzyłaś. I nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Możesz teraz podejmować nowe wyzwania kredytowe.

Bliźnięta

21.05–21.06
Sukcesy zawodowe będziesz zawdzięczać wyłącznie sobie. Twoja samodzielność i zdecydowanie upewnią szefa, że może ci powierzyć najbardziej odpowiedzialne zadania. Zaimponujesz też współpracownikom, którzy obdarzą cię zaufaniem, licząc, że wybronisz ich z każdej trudnej sytuacji. Twoja sytuacja finansowa może ulec znacznej poprawie dzięki dodatkowym zleceniom. Może zagrasz w lotto?

Rak

22.06–22.07
Masz wokół siebie wiele życzliwości. Niewykluczone, że odkryjesz w sobie nowe talenty lub oryginalne zainteresowania. Może zaczniesz kolekcjonować dobre wina? Kosmiczna aura obdarzy cię umiejętnością omijania niebezpieczeństw i sytuacji, które naraziłyby cię na straty. Dostrzeżesz możliwość tam, gdzie do niedawna widziałaś same minusy. Będziesz brylowała w towarzystwie ludzi zamożnych i imponowała wszystkim swoją wiedzą.

Lew

23.07–22.08
Wzmocni się twoja zaradność. Zaufaj swoim umiejętnościom. To, co zaplanowałaś, powinno się teraz udać. Jak najczęściej występuj publicznie i zabieraj głos w ważnych sprawach. Uważaj, by w pogoni za dobrami materialnymi nie zaniedbać rodziny. Czeka was uczuciowy zawrót głowy. Uwaga! Obiekt westchnień nie musi być całkiem nowym odkryciem… Nie oczekuj zrozumienia ze strony Raka.

Panna

23.08–22.09
Czasem warto spojrzeć na życie z przymrużeniem oka. Gwiazdy sprawią, że wreszcie będziesz pewna uczuć partnera, a wasza miłość rozkwitnie z podwójną siłą. Pary, które mają za sobą kryzys, na nowo odkryją uroki bycia we dwoje. W pracy świetnie poradzisz sobie nawet z zawiłymi sprawami. Podejmiesz decyzje, które w przyszłości przyniosą miłe efekty. Finansowo również nie najgorzej.

Waga

23.09–22.10
Twój atut to doskonały kontakt z otoczeniem. Trudno ci się będzie zmobilizować do systematycznej pracy, zwłaszcza jeśli wymaga ona skupienia i ogromu energii. Poważniejsze decyzje finansowe warto więc odłożyć na później. Choć aura gwiazd skłania do rozrzutności, nie szastaj pieniędzmi. Dbaj o zdrowie, bo jakieś przeziębienie może pokrzyżować twoje plany. Wzmacniaj się naturalnymi witaminami.

Skorpion

23.10–21.11
Będziesz mieć ochotę na zawieranie nowych znajomości. Nie zawiedzie cię temperament. Masz oparcie w rodzinie. Możesz odkryć w sobie zdolności  bioenergoterapeutyczne lub zainteresować się psychologią oraz oddziaływaniem duszy i ciała. W pracy, by uniknąć konfliktowych sytuacji, nikomu się nie zwierzaj, ile zarabiasz i jakie masz plany na przyszłość. Ostrożnie w podróży!

Strzelec

22.11–21.12
Możesz wznieść się na wyższy poziom duchowy, ale to wymaga pracy nad sobą. Na polu towarzyskim zainteresują cię osoby nietuzinkowe o bogatym wnętrzu. Z rodziną najwspanialsze chwile przeżyjesz w weekend. Trzeba będzie załatwić zaległą sprawę w urzędzie lub banku. Planetarna aura zachęca cię do oglądania, podziwiania i kupowania pięknych rzeczy oraz do mądrego inwestowania pieniędzy.

Koziorożec

22.12–19.01
Nie unikniesz poważnych rozmów zawodowych, które podziałają na ciebie motywująco. Skup się na tym, co pilne. Twoje zaangażowanie w nowe projekty firmy spotka się z uznaniem przełożonych. Możesz zawalczyć o lepsze stanowisko i podwyżkę. W domowym zaciszu nie uciekniesz od obowiązków. Wenus wróży szczęście w przyjaźni. W twoim sercu zapanuje spokój. U zaobrączkowanych porozumienie ciała i duszy.

Wodnik

20.01–18.02
Samopoczucie w normie. Zadbaj o trochę rozrywki. Aura sprzyja spontanicznym spotkaniom z przyjaciółmi. W ważnych sprawach osobistych nie decyduj pochopnie. Przypadkowa rada kogoś bliskiego przyniesie ci szczęście. Możesz liczyć na sukcesy finansowe. Los sprzyja szukającym stałego zatrudnienia. Osoby pracujące na własny rachunek  mogą dostać ważny list. W drugim tygodniu uważaj na kontakty urzędowe 

Kinga Rusin
Fot. Bartek Wieczorek
Kinga Rusin
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.