Horoskop miłosny 2023
Fot. Canva
O tym się mówi!

Wielki horoskop miłosny 2023! 

Co czeka Cię w relacjach w nadchodzących miesiącach?

Aleksandra Frankowska 5 stycznia 2023 12:27
Horoskop miłosny 2023
Fot. Canva

Nowy rok, to zawsze wiele nowych szans. Również na miłość. Jesteś ciekawy, co gwiazdy zapisały Ci w nadchodzących miesiącach? Czy to możliwe, że właśnie w 2023 roku spotkasz miłość swojego życia? A może powinieneś się czegoś wystrzegać? Sprawdź, czy to będzie Twój rok pod względem miłosnych uniesień i motylków w żołądku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop miłosny 2023: Wodnik (20.01-18.02)

To będzie rok pełen miłości. Wodniki, które do tej pory były samotne, powinny lepiej rozejrzeć się dookoła. Ich miłość jest bowiem na wyciągnięcie ręki, jednak do tej pory pozostawała niezauważona. W tym roku może się to zmienić, jednak trzeba spojrzeć głębiej. Wodniki w związkach mogą liczyć na pełną harmonię w relacji oraz przypływ uczuć.

Horoskop miłosny 2023: Ryby (19.02-20.03)

Dla Ryb to będzie przełomowy rok w podejmowaniu życiowych decyzji. Wiele z nich się zaręczy lub wejdzie w związek małżeński. Będą też i takie, które zamkną za sobą pewne rozdziały i rozpoczną nowe, szczęśliwe życie u boku kogoś, kto zasługuje na nie zdecydowanie bardziej. Każda decyzja miłosna w tym roku będzie trafiona.

Horoskop miłosny 2023: Baran (21.03-19.04)

Baran w 2023 roku będzie dość wycofany jeśli chodzi o miłość. Nałoży się na niego wiele innych kwestii, które sprawią, że zakochanie będzie ostatnią rzeczą, na którą będzie miał ochotę. To rozsądne – nie należy zajmować się sprawami, które na dany moment nie stanowią priorytetu.

Horoskop miłosny 2023: Byk (20.04-20.05)

Pierwsza połowa roku minie bez zbędnych uniesień, jednak już latem 2023 Byki mają szansę na szalony wakacyjny romans, który może przerodzić się w coś prawdziwego. Tylko od Was zależy, jak będziecie chcieli pociągnąć tę relację. Jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić.

Horoskop miłosny 2023: Bliźnięta (21.05-21.06)

Bliźnięta staną w 2023 roku przed trudnym wyborem między dwoma partnerami, obecnym i pewnym z przeszłości. Czasem nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i zostać tu, gdzie czujemy bezpieczeństwo i stabilizację. Ryzyko i pokusa mogą okazać się jednak silniejsze. Ostrożnie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Numerologia partnerska. Czy jesteście dla siebie stworzeni?

Horoskop miłosny 2023: Rak (22.06-22.07)

Nie szukaj miłości na siłę, bo możesz poczuć się skrzywdzony. Zamiast tego skup się na sobie i własnych celach. Nie fiksując się na temacie drugiej połówki, sprawisz, że szczęście przyjdzie do Ciebie szybciej, niż w ogóle myślałeś. Na wszystko przychodzi czas – niech to będzie Twoją mantrą w 2023 roku.

Horoskop miłosny 2023: Lew (23.07-22.08)

Lwy w kwestii miłosnej będą przeżywały prawdziwe chwile uniesienia. Zarówno single, jak i Lwy w stałych związkach najdzie ochota na pewne eksperymenty w sypialni. Nie należy się ich wstydzić, a szczerze zakomunikować partnerowi swoje pragnienia. Może się okazać, że ukryty temperament rozbudzi relację.

Horoskop miłosny 2023: Panna (23.08-22.09)

Uważaj na Raka, który ma oko na Twojego partnera. Podstępem próbuje zdobyć jego zainteresowanie. Postaw granice i wyraźnie pokaż, kto tutaj rządzi. W przeciwnym razie może czekać Cię złamane serce.

Horoskop miłosny 2023: Waga (23.09-22.10)

Jeśli wciąż leczysz rany po nieudanej relacji, ten rok będzie dla Ciebie czasem spokoju i ukojenia. Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Miłość nie zawsze jest nam niezbędna. Czasami czas tylko z samym sobą to najlepsze, co możemy sobie podarować. Tak będzie w Twoim przypadku w 2023 roku.

Horoskop miłosny 2023: Skorpion (23.10-21.11)

W tym roku postaw na relację. Zaskakuj partnera i pokaż, że Ci na nim zależy. Niespodziewane randki, prezenty bez okazji, czułe gesty. Rozbudź ogień, który w poprzednim roku z uwagi na wiele spraw nieco przygasł. Partner doceni Twoje zaangażowanie.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki horoskop VIVY! na 2023 rok - co czeka Twój znak zodiaku w tym roku?

Horoskop miłosny 2023: Strzelec (22.11-21.12)

W drugiej połowie roku do Twojego życia wróci ktoś z przeszłości. Będzie to nie tylko okazja do wyjaśnienia sobie pewnych kwestii, ale kto wie… może i szansa na odbudowanie uczucia, które było dla Ciebie kiedyś bardzo ważne. Nie zamykaj się na to.

Horoskop miłosny 2023: Koziorożec (22.12-19.01)

Pamiętaj, że rozmowa jest podstawą dobrej relacji. Jeśli partner jej od Ciebie oczekuje, daj mu ją. Nie tłum w sobie emocji. Niech będzie to rok pełen szczerości i braku tajemnic. Koziorożce, które do tej pory szły same przez życie, już w marcu mogą spotkać interesującą osobę, która szybko stanie się dla nich bardzo ważna. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.