Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi!

Horoskop Chiński 2023: co oznacza rok królika?

Jakie zmiany przyniesie?

Aleksandra Frankowska 9 stycznia 2023 13:27
Chiński Nowy Rok 2023
Fot. Adobe Stock

Już 22 stycznia według chińskiego horoskopu wejdziemy w kolejny rok, zwany rokiem Królika. To właśnie królik wodny będzie patronem roku trwającego do 9 lutego 2024. Co przyniesie nam rok Królika i co w ogóle oznacza symbol tego zwierzęcia?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop Chiński: Rok Królika 2023

Według chińskiej astrologii zwierzęce znaki zodiaku oraz żywioły od tysięcy lat układają nasze losy. Już za kilka tygodni z Roku Tygrysa wejdziemy w Rok Królika, dokładniej królika wodnego. Co się z tym wiąże? Czy będzie on szczęśliwy?

Horoskop chiński mn
Fot. Adobe Stock

Horoskop Chiński:  Co przyniesie Rok Królika 2023?

Według Chińczyków nadchodzący rok Królika będzie pełnym harmonii i porządku okresem. Pozwoli na złapanie przysłowiowego oddechu, chwilowe zatrzymanie się skorzystanie z życiowych mądrości. Rok Królika ma być również rokiem obfitości, realizacji pasji i sukcesów, a także spełniania marzeń. Lata, które przypadały ostatnio na Rok Królika, to 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 i 2011 r.

Horoskop Chiński: czy Rok Królika będzie szczęśliwy?

Zdecydowanie można powiedzieć, że królik to symbol zwiastujący dobrą nowinę. Jako zwierzę jest zwinny i bystry, a przy tym łagodny i sympatyczny. Można więc wnioskować, że nadchodzące miesiące zgodnie z Chińskim Horoskopem przyniosą wiele dobrego po dość chaotycznym i trudnym roku 2022, który upłynął pod znakiem Tygrysa. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.