Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój tygodniowy horoskop codzienny!

Co wydarzy się w dniach 10–16.06.2019?

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2019 16:54
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą nowy tydzień! Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy...

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

W tym tygodniu wzmocni się Twoja reputacja w miejscu pracy, ponieważ zaprezentujesz się jako kompetentny i niezbędny pracownik. Zostaniesz zauważona przez wszystkich. Uważaj jednak na problemy finansowe, związane z przyjacielskim długiem.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Przeanalizuj dziś oczywiste dla Ciebie sprawy biznesowe, aby wykryć błąd i natychmiast go naprawić. Ukochana osoba może być podejrzliwa, co skłoni Cię do nieprzyjemnych obaw o związek, budzących wątpliwości i kompleksy.

Horoskop na środę 12.06.2019

W rozmowach z bliskimi wyczujesz fałszywe nutki – nie oczekuj dziś szczerych odpowiedzi na swoje pytania. Będziesz przepełniona przeczuciami i domysłami. 

Horoskop na czwartek 13.06.2019

W pracy poczujesz się jak na wakacjach, kołysząc się na falach spokoju. Przed Tobą szczęśliwy dzień, o ile wypełnisz go kreatywnością i rozwijaniem tych umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości. Szczera rozmowa z drugą połówką będzie miała niewielki wpływ na Twoje intuicyjne wnioski.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Postaraj się nie angażować w intrygi i gierki innych osób. Dziś nie są mile widziane podróże, powinnaś również pilnować diety. Coś, co od dawna przestało być dla Ciebie ważne, może Ci się przydać.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Niespodziewany zysk odkryje nowe możliwości i nada impuls Twoim planom i pomysłom. Jeśli jesteś samotna i marzysz o partnerze, który będzie z Tobą do końca życia, nadszedł czas, abyś ponownie rozważyła swoje zawyżone wymagania wobec kandydatów.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Dziś będziesz miała okazję zademonstrować swoje najlepsze cechy. Zwróć większą uwagę na swoja dietę. Motto dnia: mniej znaczy lepiej. Powinnaś zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły i uważnie słuchać swojej intuicji.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Nadal znajdujesz się pod opieką Gwiazd, więc każde Twoje przedsięwzięcie odniesie sukces. Wiele rzeczy w Twoim życiu zmieni się na lepsze i zapanuje optymistyczny nastrój. Ten poniedziałek będzie udany pod każdym względem – dziś zbudujesz solidną podstawę dla nowej przyszłości.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Poczujesz się trochę zagubiona w roszczeniach i urazach innych osób. Niewykluczone, że wieczorem zgodzisz się na projekt, który zapewni wiele nowych możliwości i perspektyw. Nie zapomnij obdarzyć radosnym uśmiechem ukochaną osobę.

Horoskop na środę 12.06.2019

Dziś nie będziesz narzekać na brak powodzenia! Uwierz w lepszą przyszłość, a napełni Cię optymizm i ogromne pragnienie życia. Możliwe spotkanie z dawnym przyjacielem, który opowie Ci wiele ciekawych rzeczy o waszych wspólnych znajomych.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Przed Tobą dzień uświadomienia i korekty wcześniej popełnionych błędów. W procesie kreatywnego myślenia może powstać nowa wizja, która pomoże Ci osiągnąć niespodziewany sukces.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Jeśli chcesz oszczędzić energię, wybierz taki rodzaj przyjemności i rozrywki, którym nie musisz poświęcać zbyt wielu emocji. W tej chwili potrzebujesz bardziej intymnej atmosfery, orzeźwiającej umysł, a nie ciało.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Będziesz podziwiana przez wiele osób – Twoje wysiłki, poświęcone na samorozwój, nie pozostaną niezauważone. Możesz osiągnąć dziś ogromny sukces, zwłaszcza jeśli poprosisz o opinię zaufanych współpracowników.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Postaraj się zrelaksować, aby uzyskać energię na cały następny tydzień. Gwiazdy przewidują, że możesz dziś spotkać kogoś z Twojej przeszłości. Nie będziesz jednak kontynuować tej relacji, ponieważ będzie Ci się wydawało, że jesteś wykorzystywana do celów biznesowych.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

W pracy warto przygotować się do kontroli i składania raportów. Wszelkie nieprzyjemności tego dnia najlepiej zniesiesz w kręgu przyjaciół poza domem. Powinnaś odłożyć wszelkie ryzykowne sprawy, dziś nie będziesz miała szczęścia. Zadbaj o zdrowie – życie w ciągłym napięciu może Ci wyjść bokiem.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Wtorek będzie dość odprężającym dniem. Wszystko jest w Twoich rekach. W minionym okresie ciężko pracowałaś, dlatego przez pewien czas możesz cieszyć się rezultatem swoich umiejętności i talentów. Unikaj wątpliwych ofert i nielegalnych transakcji w sferze finansowej.

Horoskop na środę 12.06.2019

Ten dzień będzie sprzyjał sprawom rodzinnym, zwłaszcza komunikacji z krewnymi. Postaraj się być jak najbardziej bezstronna, jeśli zmuszona będziesz do oceny działania innych.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Gwiazdy podpowiadają, że nie powinnaś zbyt pochopnie oceniać innych osób, nie zadając sobie trudu, by przyjrzeć im się bliżej. Zastanów się, czy naprawdę warto czekać na coś wyjątkowego?

Horoskop na piątek 14.06.2019

Przed Tobą dzień ekscytujących doświadczeń miłosnych. Ukochana osoba pokaże Ci interesujące miejsca, pełne pozytywnej energii i muzyki. Nie tylko wspaniale odpoczniesz, ale także poświęcisz trochę uwagi swoim bliskim.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Złośliwość wobec Ciebie i Twoja spontaniczna chęć odwetu może być błędną decyzją. Twój negatywny stosunek do jakieś grupy ludzi nie ma podstaw. Najważniejsze – nie skupiaj się na drobiazgach, ale okaż maksimum uwagi swoim emocjom.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Gwiazdy zalecają spędzić tę niedzielę w odosobnieniu. Nie idealizuj osób z Twojego najbliższego towarzystwa i nie upiększaj rzeczywistości. Powinnaś również zapanować nad pokusą głośnych konfliktów.

RAK (22.06 – 22.07) 

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Dzisiejsza wydarzenia sprawią, że będziesz szczęśliwa przez dłuższy czas. Stare projekty, przygotowane z pomocą osób o podobnych poglądach, mają szansę na pomyślne zakończenie. Możliwa propozycja awansu, ale warunki nowej pracy mogą Cię rozczarować.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Przed Tobą dzień weryfikacji wartości, buntu, odważnych działań przeciwko normom społecznym, wbrew opinii innych. Twoja emocjonalna otoczka będzie bezpośrednio zależna od Twojej staranności. Będziesz musiała powalczyć o wolny czas na życie osobiste.

Horoskop na środę 12.06.2019

Nieprzewidziane okoliczności zmuszą Cię do poszukiwania równowagi między sprawami osobistymi i zawodowymi. Przeanalizuj swoją przeszłość, aby odkryć nowe interesujące cele w życiu. Duże znaczenie zyskają relacje z rodziną i przyjaciółmi. Opinie tych osób będą dla Ciebie niezwykle ważne.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Gwiazdy obiecują spotkanie z człowiekiem, który podbuduje Twoją wiarę w swój urok. Postaraj się nie kłócić się dziś z ukochaną osobą, ale zachowaj neutralność – jest to ważne pod względem przyszłości tej relacji. Musisz zachować stoicki spokój, zwłaszcza gdy będziesz walczyła o swoje.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Wątpliwości i niechęć nie pozwolą Ci utrzymać dobrego nastroju. Niewykluczone, że zakupy poprawią Ci humor. Prawdopodobnie kupisz coś bardzo modnego, trafisz na wymarzony gadżet lub odnowisz wystrój swojego mieszkania. Wieczór tego dnia będzie udany, jeśli spędzisz go w towarzystwie przyjaciół.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Przed Tobą trudny i stresujący dzień pod względem finansowym. Zmiana otoczenia może zainspirować Cię do poszukiwania nowych możliwości rozwoju. Wieczorem koniecznie poświęć czas ukochanej osobie, którą ostatnio nieco zaniedbujesz.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Miłość i uwaga bliskich zrekompensują poczucie zmęczenia. Działaj, ruszaj się, zorganizuj fascynujący wypoczynek. Możliwe, że poznasz dziś osobę, która będzie dla Ciebie bardzo ważna i pomoże pokonać wiele mrocznych chwil w przyszłości.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Gwiazdy wzmocnią dziś Twoją wiarę w swoje umiejętności. Prawdopodobnie zostaniesz niesprawiedliwe oskarżona o brak szczerości, albo ktoś obrazi się na Ciebie za czyny, z którymi nie masz nic wspólnego. To wszystko zaostrzy relacje z otoczeniem.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Postaraj się przeanalizować rezultaty swoich działań – przyniesie Ci to satysfakcję. To dobry dzień na rozwiązywanie problemów prawnych. Wieczorem powrócisz do wydarzeń minionych dni i podejmiesz bardzo ważne decyzje.

Horoskop na środę 12.06.2019

Przed Tobą dzień odważnych działań. Zrobisz kilka ważnych i słusznych kroków w kierunku pożądanego rezultatu. Aktywna komunikacja z wpływowymi ludźmi pozytywnie wpłynie na Twoją karierę. Unikaj wszelkich plotek.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

W życiu osobistym nie powinnaś się spieszyć – ten dzień może zaowocować jedynie przyjemną znajomością. Bądź przygotowana na to, że osoba, której ufałaś i na którą liczyłaś, zacznie się od Ciebie oddalać. Będziesz musiała przyłożyć maksimum wysiłku, aby rozwiać jej obawy i przekonać do udzielenia Ci pomocy.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Niektóre wydarzenia z przeszłości zraniły Cię tak głęboko, że potrzebujesz odpoczynku, aby zadbać o swoje zdrowie. Jeśli marzysz o odpoczynku, najlepiej spędź spokojny wieczór w domowym zaciszu. Nie wpadaj w wir plotek i skandali.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Musisz porzucić wszelkie obawy i spokojnie pomyśleć o środkach niezbędnego Ci bezpieczeństwa moralnego. Gwiazdy przewidują, że czeka Cię wznowienie niegdyś zaniedbanej relacji romantycznej. Zastanów się, czy właśnie na tym Ci zależy.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

To dobry dzień, żeby kogoś przeprosić i ponownie ruszyć do celu we dwoje. Gdy tylko zaczniesz odważnie działać, powróci Twoja pewność siebie, odzyskasz chęć do walki i poczujesz się wspaniale.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Nie będziesz narzekać na życie osobiste, pomimo tego, że zaczniesz zastanawiać się nad trwałością obecnego związku. Nie poddawaj się – okazując cierpliwość, możesz osiągnąć pożądany cel. Poświęć więcej uwagi swojemu zdrowiu, szczególnie jeśli ostatnio czujesz się przemęczona.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Każde wystąpienie publiczne łatwo Ci dziś pójdzie. Odblask minionych pragnień raz jeszcze przywoła tęsknotę o przeszłości. Nie powinnaś ryzykować z sprawach finansowych, musisz unikać wszelkich niepewnych transakcji. Uważaj na każde propozycje komercyjne, nie podejmuj szybkich decyzji, nawet jeśli doradzają Ci wiarygodne osoby.

Horoskop na środę 12.06.2019

Unikaj długich rozmów i dyskusji. Nie powtarzaj swoich błędów, w przeciwnym razie ponownie ogarnie Cię smutek. Dzisiejszy dzień nie nadaje się do promowania Twoich pomysłów związanych z rozwojem kariery.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Niewykluczone, że wykorzystasz dziś majątek rodzinny, fundusze lub oszczędności w celu realizacji śmiałego marzenia. Postaraj się nie reagować na krytykę ze strony ukochanej osoby. Prawdopodobieństwo sprzeczki jest bardzo wysokie, więc popracuj nad swoimi emocjami.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Nie unikniesz dziś zirytowania, ale oburzenie szybko zniknie pod wpływem udanego rozwiązania męczącego Cię konfliktu. Krewni przygotują Ci miłą niespodziankę.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Pokusa, aby w samotności udać się do odległych miejsc, będzie ogromna. Niezwykłe okoliczności i Twoja staranność pozwolą Ci przygotować dobry grunt względem nadchodzących wakacji. Wieczorem koniecznie spotkaj się z przyjaciółmi.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Zastanów się, czy warto rezygnować z atrakcyjnego spotkania ze względu na Twoją niechęć do podejmowania samodzielnych decyzji. W życiu miłosnym czeka Cię miłe odkrycie: dzisiaj może się rozpocząć nowy, niezwykły okres Twojego życia.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Dziś nie będziesz narzekać na brak energii do pracy, a radosne wydarzenia dnia zainspirują Cię do działania. Czeka Cię podróż, odkrywająca możliwości rozwiązania jakichś starych konfliktów, które ostatnio bardzo Cię denerwowały. Przyjaciele odegrają dużą rolę w Twoim życiu.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Twoja wątpliwości znikną, więc będziesz mogła z powodzeniem zrealizować swoje plany. Gwiazdy podpowiadają, że warto okazać większą ostrożność w życiu osobistym, chociaż Twoje szczęście nie jest teraz zagrożone.

Horoskop na środę 12.06.2019

Dziś poczujesz się bezsilna, ze względu na urazy związane z rywalizacją i zazdrością. Opanuj emocje, a zwiększysz swoje powodzenie, jeśli chodzi o rozwój kariery. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nieprzyjemnym wyznaniem.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Twoja wybuchowość i agresywność stanowią wielkie niebezpieczeństwo – osiągniesz znacznie więcej, jeśli nie poddasz się emocjom. Wszelkie wątpliwości i drażliwość z powodu nieporozumień rozwieją się wieczorem, a romantyczny wieczór u boku bliskiej osoby roztopi lód w Twoim sercu.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem realizacji głównych postaw życiowych. Gwiazdy radzą nie pożyczać dziś pieniędzy: dług, zaciągnięty w tym dniu będzie szczególnie trudno zwrócić. Zmęczenie, napięcie nerwowe i kilka niepochlebnych słów skierowanych do przyjaciół, mogą spowodować wielką kłótnię.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Dzień będzie korzystny dla podróży i nawiązywania nowych znajomości. Jeśli wciąż poszukujesz miłości, właśnie dziś masz szansę na poznanie kogoś wyjątkowego, kto pozostanie w Twoim życiu na dłużej.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Będzie to dzień niezależnych samodzielnych decyzji. Uważaj jednak, aby między Twoimi fantazjami a rzeczywistym stanem rzeczy nie powstał zbyt duży dystans. Wieczorem nadejdzie czas niespodziewanych odkryć w sferze kreatywności.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Gwiazdy będą Ci dziś sprzyjać! Czekają Cie zasłużone prezenty, nagrody, pochwały i kuszące oferty. Szczęście uśmiechnie się dzisiaj zarówno do Ciebie, jak i do Twoich bliskich. Zrezygnuj jedynie z podróży służbowych.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Wszelkie decyzje, dotyczące Ciebie lub Twoich najbliższych, musisz podjąć samodzielnie, w przeciwnym razie możesz znaleźć się w bardzo niezręcznej sytuacji. Prawdopodobnie zaczniesz jeszcze bardziej doceniać obecną relacją miłosną.

Horoskop na środę 12.06.2019

Przed Tobą dzień załatwianie wszystkich najpoważniejszych spraw. Nie wstydź się i zadawaj pytania, jeśli nie jesteś pewna tego, co dzieje się w Twoim życiu zawodowym. Niechciane osoby z przeszłości, o których nie chcesz nawet wspominać, mogą znów pojawić się w Twoim życiu.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Dzisiaj poczucie zakłopotania może uniemożliwić pomyślne nawiązanie komunikacji z otoczeniem. Musisz wiedzieć, że wszystkie działania, do których się nie przyłożysz, doprowadzą do krzywdzących Cię rozczarowań w przyszłości.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Gwiazdy podpowiadają, że warto powstrzymać się dziś od użalania się nad sobą. Nie szukaj przypadkowych pocieszycieli, ale poproś o poradę zaufanych przyjaciół. Bliska osoba oczekuje, że bardziej zaangażujesz się w związek.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Postaraj się nie zepsuć sprzyjającej atmosfery tego dnia, zadając niepotrzebne pytania. Dzisiaj nie pozostaniesz zbyt długo w tym samym miejscu – wieczorem czeka Cię spacer po mieście i okolicy,  uprawianie sportu na świeżym powietrzu, lub spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Zaczynasz nowy rozdział życia, w którym na pierwszy plan wysuwają się wartości materialne. Te realia zmuszą Cię do zmiany polityki finansowej. Zaczniesz oszczędzać pieniądze na nieprzewidziane wydatki, a przede wszystkim – na wakacje.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Przed Tobą dzień ważnych wydarzeń w życiu osobistym. Niestety, może przebiegać w ponurej atmosferze. Trudności finansowe i niezrozumienia z szefem mogą na jakiś czas wytrącić Cię z równowagi.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Gorączkowe tempo życia zmotywuje Cię do wdrożenia Twojego planu z pomocą mało standardowych metod. Nie podejmuj jednak nieprzemyślanych działań – ryzyko potknięcia jest zbyt duże. Świadomość tego, że upragniony cel jest tak blisko spowoduje, że będziesz starała się jak nigdy dotąd.

Horoskop na środę 12.06.2019

Dziś Twój nastrój będzie doskonały, ponieważ zrobisz wszystko, co zaplanowałaś. Unikaj kłamstw i niedomówień w związku z ukochaną osobą, a wieczorem w Twoim domu zapanują zrozumienie, czułość i miłość.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Powrót do technik, które sprawnie działały w przeszłości, przywróci Ci pewność siebie. Nie ufaj zupełnie nowym projektom, nawet jeśli bardzo Ci zależy nad zmianą swojej sytuacji finansowej. Twój nastrój w godzinach wieczornych wyraźnie się poprawi.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Dzień sprzyja podróżom i nowym znajomościom. Zdenerwowanie, związane z niektórymi nadchodzącymi spotkaniami, ustąpi na rzecz fascynacji i satysfakcji. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Spróbuj przeżyć dzisiejszy dzień z jasnymi myślami, aby nie sprawiać nikomu bólu i kłopotów. Twój wpływ na ukochanego wzrośnie, co z powodzeniem wykorzystasz. Nie zawiedź jednak zaufania drugiej połówki, ponieważ konsekwencje mogą być zbyt rozczarowujące.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Dziś czeka Cię wesołe spotkanie z najbliższymi krewnymi i przyjaciółmi. Jeśli zaplanowałaś romantyczną randkę, możesz być pewna, że będzie niezapomniana.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Odkryjesz dzisiaj, że zwiększa się Twoją zdolność koncentracji, a także uzbroisz się w niesamowitą cierpliwość podczas wykonywania trudnej i ważnej pracy. Zwróć szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich rzeczy, ze względu na duże prawdopodobieństwo kradzieży.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Postaraj się być spokojniejsza tego dnia, nie daj się niespodziewanym napadom złości. Gwiazdy radzą unikać nadmiaru obowiązków zawodowych, inaczej nie unikniesz problemów ze zdrowiem. Szczera rozmowa z ukochaną osobą rozwieje wszelkie wątpliwości związane z relacją miłosną.

Horoskop na środę 12.06.2019

Wydarzenia nadchodzącego dnia mogą wywołać istotne zmiany w Twoim pozornie spokojnym życiu. Prawdopodobnie poświęcisz dziś dużo czasu na zadowalanie opinii publicznej. Przeanalizuj swoje emocje, aby nie doprowadzić do niechcianego konfliktu.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Przed Tobą udany dzień! Możesz liczyć na sukces w sprawach finansowych, szczególnie jeśli postawisz na partnerską współpracę. Nie powinnaś jednak decydować się na nowe projekty biznesowe, dopóki nie będziesz miała opracowanego planu działania.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Gwiazdy podpowiadają, że warto dziś zwrócić uwagę na wszelkie informacje i plotki. Niewłaściwa interpretacja lub zniekształcenie spowoduje nieporozumienia i kłótnie z Twoim najbliższym otoczeniem.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Bez większego wysiłku zdobędziesz dziś serce człowieka, z którym spędzasz dużo czasu. Wasze poglądy na życie zbiegną się w niesamowity sposób, a Ty odnajdziesz swoją bratnią duszę. To również doskonały dzień na ciepłe spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Wzruszające słowa, zadziwiające działania drugiej połówki, przyjemne niespodzianki losu i wyrazy miłości... W Twoim życiu na chwilę zrobi się zbyt słodko. Przemęczenie może doprowadzić do nieporozumień z ukochaną osobą.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Dziś będziesz skłonna do skromności i powściągliwości, a w pracy będziesz dążyła do zagłębiania się w szczegóły i doprowadzania wszystkiego do perfekcji. Uważaj na swój stan psychiczny i fizyczny – niewykluczone, że konieczne będzie doładowanie energii poprzez chwilowa ochronę przed niepożądanymi natrętami.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Złe samopoczucie, napięcie i porażki w sprawach finansowych zostaną zrekompensowane przyjemnymi chwilami w życiu osobistym. Nie przekraczaj zakazanych granic, ale włącz kontrolę nad emocjami, w przeciwnym razie ryzykujesz zepsucie tego przyjemnego i radosnego dnia.

Horoskop na środę 12.06.2019

Możliwe, że właśnie dziś uratujesz bliską osobę przed jakimś nieprzemyślanym krokiem. Bądź szczera w swoich działaniach, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek podejrzewał Cię o egoizm.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Wszelkie umowy, zawarte w tym dniu, raczej nie będą udane. Jednak powodzenie będzie Ci towarzyszyć w zdobywaniu nowych umiejętności. Jeśli martwisz się o swoje finanse, właśnie teraz jest korzystny moment, aby je pomnożyć.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś zrezygnować z długich podróży, ponieważ zdrowie może Cię zawieść. Postaraj się zrelaksować w otoczeniu najbliższych Ci osób, a szybko odzyskasz energię do działania.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Wykorzystaj ten dzień, aby wzmocnić relacje rodzinne – odrzuć wszelkie wątpliwości i niedomówienia, a powstrzymasz destrukcyjny wpływ braku czasu na życie osobiste.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Nie odkładaj żadnej ważnej sprawy na później, ponieważ w niedzielę załatwisz wszystko z największą korzyścią dla samej siebie. Spotkanie z przyjaciółmi może Cię zmęczyć. Odrzuć negatywne myśli, aby rozpocząć nowy tydzień w doskonałym humorze.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 10.06.2019

Przed Tobą bardzo dobry dzień, pełen radości i sukcesu. Wszelkie smutki ominą ten okres Twojego życia, więc poczujesz się bardziej szczęśliwa, niż kiedykolwiek wcześniej. W związku miłosnym nastąpi wspaniały okres, pełen wzajemnej czułości.

Horoskop na wtorek 11.06.2019

Ten dzień będzie udany, jeśli skoordynujesz swoje projekty z zaufanymi współpracownikami – niektóre osoby mogą Ci dać naprawdę cenne rady. Kluczem do dzisiejszego sukcesu będą szczere i uczciwe działania.

Horoskop na środę 12.06.2019

Najważniejszym momentem tego dnia będzie Twoja potrzeba samotności. Nie uda Ci się jednak wyciszyć, dlatego postaw na otwartość i szczerość podczas rozmów z bliskimi osobami. Masz również szansę na nowe, nieznane wcześniej hobby.

Horoskop na czwartek 13.06.2019

Dziś, dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, możesz mieć ogromne powodzenie. Pojawią się korzystne warunki dla rozwoju kariery i zdobycia dodatkowych dochodów.

Horoskop na piątek 14.06.2019

Piątek będzie wyjątkowo udany pod względem finansowym, ale uważaj na niepotrzebne zakupy. Lepiej pomyśl, jak pomnożyć to, co już masz. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną wiadomością, dotyczącą waszej wspólnej przyszłości.

Horoskop na sobotę 15.06.2019

Być może będziesz musiała wyciszyć swoje emocje, które wybuchną w niezbyt odpowiednim momencie. Dzisiaj możesz spotkać osobę, która wpłynie na Twoje życie osobiste. Postaraj się zachować spokój i nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem chwili.

Horoskop na niedzielę 16.06.2019

Będziesz bardzo dumna ze swoich zwycięstw, chociaż pod koniec dnia poczujesz się emocjonalnie wyczerpana. Twoje zaangażowanie w związek ze stałym partnerem zmotywuje Cię do planowania zupełnie nowych przygód we dwoje.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!