horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop na środę!

Przepowiednia na 04.12.2019

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy ostrzegają, że znaki zodiaku nie powinny dziś ulegać chwilowym impulsom. Wydarzenia dnia zależne będą od zmiennych emocji i nastroju, dlatego nie uda się uniknąć pewnych nieporozumień i strat. Horoskop na 04.12.2019 sugeruje, że nie jest to dobry dzień na sprawy miłosne.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Gwiazdy nie radzą Baranom odkładać obowiązków, które mogą przynieść dobre rezultaty. Dołóż wszelkich starań, aby nie pozwolić podważyć swojej wiarygodności. Nieoczekiwana wizyta dawno niewidzianego przyjaciela może radykalnie zmienić Twoje plany. Będziesz musiała poświęcić mu swój cenny czas, jednak to wszystko zwróci się z nawiązką.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Dziś otrzymasz wiele porad i instrukcji, nie tylko od bliskich Ci osób, ale także od współpracowników. Nie irytuj się – Gwiazdy nie wykluczają, że dzięki wsparciu odzyskasz pewność siebie i uwierzysz w to, w co ostatnio zwątpiłaś. Nieadekwatne zachowanie ukochanej osoby może wywołać kłótnię. Okaż wyrozumiałość i szacunek, a harmonia powróci do Twojego życia miłosnego.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na środę podpowiada: nie rób dzisiaj nic na siłę, ponieważ nie wyjdzie z tego nic dobrego. Spójrz na swoje życie bardziej optymistycznie. Nawet trudne do rozwiązania problemy mogą pozytywnie wpłynąć na Twój charakter, a nie najlepsza sytuacja finansowa pomoże Ci spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Gwiazdy nie wykluczają sporów w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przygotuj się na dość chaotyczny dzień, szczególnie pod względem obowiązków zawodowych. Prawdopodobnie będziesz musiała poradzić sobie z trudnym problemem w pracy, ale pomoc sprawdzonego przyjaciela pomoże Ci szybko uporać się z tym zadaniem. To dobry moment na rozwój osobisty. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że nie unikniesz dziś przykrej sytuacji, związanej z osobą, której kiedyś ufałaś. Jednak to rozczarowanie pomoże Ci uniknąć poważnych problemów w przyszłości. Postaraj się zminimalizować komunikację, aby w pełni poświęcić się nagromadzonym obowiązkom. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Dziś powinnaś powalczyć o siebie i swoją karierę. Horoskop na 04.12.2019 namawia do porzucenia projektów, które wydają Ci się mało obiecujące. Zaufaj swojej intuicji, a na pewno nie popełnisz błędu. Nieprzyjemna wymiana zdań z bliską osobą może Cię skłonić do podjęcia decyzji, która odbije się na Twojej przyszłości. Czy będzie słuszna?

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla wszystkich Wag. Niewykluczone, że poczujesz się dziś dość samotna, jednak nie powinnaś poddawać się smutnym myślom. Skup się wyłącznie na tych rzeczach, które sprawiają Ci przyjemność – reszta może poczekać. Ukochana osoba prawdopodobnie przygotuje dla Ciebie miłą niespodziankę.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Jeśli nie będziesz dziś skupiona i nie weźmiesz pod uwagę poprzednio popełnionych błędów, ryzykujesz otrzymanie reprymendy od swoich przełożonych. Nieprzyjemna sytuacja będzie miała szczególnie negatywny wpływ na dalszą współpracę. Nie angażuj się w życie innych osób i nie udzielaj rad – wszystko, co powiesz, będzie wykorzystane przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce nie powinny planować na ten dzień niczego poważnego. Bez względu na to, jak bardzo będziesz się starać, nie zrealizujesz dziś żadnego celu. Gwiazdy wskazują jednak na pozytywną zmianę w sferze finansów – niewykluczone, że otrzymasz zwrot starego długu, o którym już zapomniałaś. W związku miłosnym warto okazać odrobinę niezależności.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą spokojny, przyjemny dzień. Prawdopodobnie otrzymasz kuszącą ofertę współpracy, jednak nie podejmuj decyzji, zanim nie będziesz pewna tej propozycji. Zaplanowana podróż służbowa wpłynie na Twoją karierę, a Twoje zaangażowanie udowodni, jak wiele jesteś warta. Gwiazdy nalegają na poważnej rozmowie z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Niewykluczone, że będziesz dziś nieco oderwana od rzeczywistości. Jeśli poczujesz się przytłoczona nadmiarem obowiązków zawodowych, postaraj się odwiedzić miejsca, w których zawsze czujesz się komfortowo. Horoskop na środę obiecuje, że Twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie, ale nie unikniesz niezbędnych wydatków. Zadbaj o swoje zdrowie.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby będą dziś zmagać się z wyrzutami sumienia. Zastanów się, czy nie uraziłaś ostatnio osoby, której wiele zawdzięczasz? Jeśli tak, koniecznie przeproś, a sytuacja powróci do normy. Gwiazdy sugerują, że będzie to doskonały dzień dla tych przedstawicielek znaku, które uwielbiają planować. Los się do Ciebie uśmiechnie, spełniając pragnienia. Samotne Ryby powinny uważać na nieszczere zainteresowanie. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.