Sprawdź swój znak zodiaku!

Ksenia Krasko 14 kwietnia 2019 13:00

Przed Tobą naprawdę wyjątkowy horoskop! Twój znak zodiaku określa wiele rzeczy, ale tym razem skupimy się na Twoich... paznokciach! Wiosna to doskonały czas na podejmowanie ryzyka i zmiany na lepsze, dlatego postaw na wyzwalający, podnoszący na duchu i energetyzujący manicure. W jakim kolorze? Dowiesz się, sprawdzając swój znak zodiaku!  

1/12
Copyright @instagram.com/nailsinc/
1/12

BARAN (21.03 – 19.04)

Charakterystyka znaku zodiaku rzuca światło na Twoje podejście do życia – bezpośrednie i instynktowne. Mars – Twoja planeta – doda Ci energii na wiosnę, z którą prawdopodobnie nie będziesz mogła sobie poradzić. Postaraj się ochłonąć!

Twój kolor lakieru: uspokajający koral

2/12
Copyright @instagram.com/opi/
2/12

BYK (20.04 – 20.05)

Słońce wkroczy w Twój znak 20 kwietnia, uwydatniając Twoje najlepsze cechy: wyrafinowanie, zamiłowanie do piękna i wysokiej jakości życia. Klasyczny, wciąż modny manicure w odcieniu nude podkreśli Twoje nastawienie do życia.

Twój kolor lakieru: nude

3/12
Copyright @instagram.com/semilac/
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Wiosna to dla Ciebie prawdziwy zastrzyk energii! W tym czasie powinnaś skupić się na sobie i swoich najważniejszych potrzebach. Twoje wybory urodowe powinny poruszać wszystkie zmysły, w tym zapach, smak i dotyk.

Twój kolor lakieru: żywy odcień pomarańczy

4/12
Copyright @instagram.com/essie/
4/12

RAK (22.06 – 22.07)

Na wiosnę powinnaś pomyśleć o swoim życiu prywatnym. Twoja planeta, Księżyc, zapewni Ci wiele okazji do zmian na lepsze, więc przejmij inicjatywę, jeśli chodzi o Twoje potrzeby. Rutynowa pielęgnacja i mocne kolory dodadzą Ci pewności siebie.

Twój kolor lakieru: nasycona czerwień

5/12
Copyright @instagram.com/indigonailsfrance/
5/12

LEW (23.07 – 22.08)

Jeśli od dawna zastanawiasz się nad podjęciem większego ryzyka – teraz jest Twój czas! W nadchodzących miesiącach będziesz pewna siebie jak nigdy. Wystarczy, że wypróbujesz coś zupełnie nowego, jak nowy kolor manicure!

Twój kolor lakieru: intrygujący jasny fiolet

6/12
Copyright @instagram.com/neonailpoland/
6/12

PANNA (23.08 – 22.09)

Twoja planeta – Merkury – zmusi Cię do intensywnej analizy potrzeb i pragnień. Wnioski zachęcą do podejmowania ryzyka i kierowania się Twoją instynktowną naturą, czyli mniej myśleć, ale więcej działać. Manicure powinien podkreślać Twoją namiętną stronę.

Twój kolor lakieru: czerwona pasja

7/12
Copyright @instagram.com/opi/
7/12

WAGA (23.09 – 22.10)

Na wiosnę warto się zrelaksować – postaraj się nie planować każdego kroku, polegając na spontaniczności. Jeśli chodzi o urodę, powinnaś skupić się na tym, czego jeszcze nigdy nie próbowałaś. Zacznij od szalonego koloru na paznokciach!

Twój kolor lakieru: modny fiolet

8/12
Copyright @instagram.com/orly/
8/12

SKORPION (23.10 – 21.11)

W nadchodzących miesiącach nie będziesz mogła myśleć o niczym innym, ale o... miłości! Twój idealny związek łączy w sobie uwodzicielski flirt i odrobinę tajemnicy. Potrzeba romantyczności zachęci do eksperymentów z wyglądem.

Twój kolor lakieru: nasycone bordo

9/12
Copyright @instagram.com/semilac/
9/12

STRZELEC (22.11 – 21.12)

Przed Tobą ekscytujący, romantyczny i przygodowy sezon! Niech zabawa Cię zmotywuje, a odzyskasz zaufanie do siebie i wiarę we własne możliwości. Twoja rutyna pielęgnacyjna obejmie takie kolory i zapachy, o których wcześniej nie myślałaś.

Twój kolor lakieru: żywiołowy fiolet

10/12
Copyright @instagram.com/sally_hansen/
10/12

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

Na wiosnę powinnaś być cierpliwa i niezłomna, jeśli chcesz utrzymać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Eksperymenty urodowe wyzwolą Twój umysł i pobudzą Cię do kreatywnego myślenia.

Twój kolor lakieru: delikatny biało-różowy

11/12
Copyright @instagram.com/chanel.beauty/
11/12

WODNIK (20.01 – 18.02)

Podczas nadchodzących miesięcy powinnaś skupić się na sobie! Zacznij doceniać swoją pomysłową wyobraźnię i niebanalne podejście do życia. Przemyślane zmiany, w tym te w wyglądzie, zmotywują Cię do działania.

Twój kolor lakieru: delikatny róż

12/12
Copyright @instagram.com/neonailpoland/
12/12

RYBY (19.02 – 20.03)

Na wiosnę podkreślisz swoją niezależność i większą pewność siebie, uparcie dążąc do wyznaczonych sobie celów. Aby nie popaść w przesadę, wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne powinny podkreślać Twoją romantyczną naturę.

Twój kolor lakieru: zgaszone odcienie fioletu

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.