horoskop viva byk 2022 2
Fot. Adobe Stock
horoskop

Horoskop tygodniowy „VIVY!” - co gwiazdy przygotowały na najbliższe dni?

Sprawdź swój horoskop!

Redakcja VIVA! 20 kwietnia 2023 12:54
horoskop viva byk 2022 2
Fot. Adobe Stock

Wreszcie nadeszła wiosna. Natura budzi się do życia, a my mamy coraz więcej energii. Jak ją najlepiej spożytkować? Może warto posłuchać gwiazd? Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 20 kwietnia do 4 maja. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop miłosny na wiosnę i lato 2023

Horoskop „VIVY!”: 20 kwietnia - 4 maja 2023

Horoskop tygodniowy - BYK (20.02-20.05)

Nie wybiegaj w przyszłość. Planowanie ma sens, ale chwilowo nie możesz oczekiwać, że wszystko ułoży się dokładnie tak, jak ustalisz sama ze sobą. Skoncentruj się na zadaniach krótkoterminowych, a z czasem ustalisz najlepszy kierunek rozwoju. W miłości nie będzie łatwo, ale szczera rozmowa uświadomi, czego tak naprawdę oczekujesz od waszego związku.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Trzymaj się złotej zasady: najpierw pomyśl, potem mów. Jeśli zrazisz do siebie osoby, które dotąd stały po twojej stronie, możesz wiele stracić. Planety przekonują, że twoje opinie, nawet te szczere i teoretycznie pomocne, nie są tego warte… Co nie oznacza, że nie powinnaś uważnie obserwować, co dzieje się wokół ciebie. Wyciągnij wnioski, przydadzą się w bliskiej przyszłości.

Horoskop tygodniowy - RAK (22.06-22.07)

Pośpiech to zły doradca, a na pewno w okolicznościach, w jakich znajdziesz się w nadchodzących tygodniach. Nagromadzone sprawy nie znikną magicznie, nawet jeśli zaczniesz działać z podwójną prędkością. Skup się na jakości, a nie ilości, inaczej nie unikniesz kłopotów. W sprawach uczuciowych polegaj na intuicji. I dokładnie przemyśl decyzję o spotkaniu z osobą, która nie wzbudza twojego zaufania.

Horoskop tygodniowy - LEW (23.07-22.08)

Przeszłość niespodziewanie się odezwie, ale niekoniecznie w sposób, w jaki byś chciała. Wspomnienia bywają miłe, jednak w twoim przypadku przypomną ci się raczej błędy, jakie zdarzyło ci się popełnić, nawet nieświadomie. Nie będziesz miała wielu szans na naprawę tego, co złe, ale nic straconego. Jeśli umiejętnie złagodzisz najbardziej zapalne punkty, prawdopodobnie wyjdziesz z tej sytuacji bez szwanku.

Horoskop tygodniowy - PANNA (23.08-22.09)

Wiosna motywuje do zmian w życiu i taka potrzeba nie ominie także ciebie. Jak wskazują planety, to dobry czas na takie kroki, szczególnie jeśli chodzi o złe nawyki. Co ciekawe, horoskop ma na myśli także nawyki w komunikacji… Dodatkowo zafascynuje cię wszystko, co nowe i nieznane, ale uważaj na pułapki. Nie zawsze rzeczy „stare” są gorsze. Nie ignoruj więc tego, co już znane, nawet jeśli cię nudzi.

Horoskop tygodniowy - WAGA (23.09-22.10)

Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków, co oznacza długo wyczekiwany relaks. Tak! Odpoczniesz i nabierzesz sił do dalszego działania. Brzmi przyjemnie, prawda? Korzystaj z tych chwil spokoju, bo los szykuje niespodzianki. W miłości także zaskoczy cię kilka rzeczy, a raczej czynów, na jakie zdobędzie się bliska osoba. Marzenia się spełniają.

Horoskop tygodniowy - SKORPION (23.10-21.11)

Trzymaj się z dala od wszelkiego rodzaju sporów. Nawet dobre intencje, jakimi będziesz się kierować, nie będą w stanie uchronić cię przed konsekwencjami konfliktu. Kłopoty nie są ci teraz potrzebne, dlatego odpuść sobie. Bądź ostrożna także w sprawach finansowych, a inwestycje przełóż na inny czas. Za to w miłości możesz liczyć na powodzenie. W twoim sercu nastąpi prawdziwa wiosna…

Horoskop tygodniowy - STRZELEC (22.11-21.12)

Aby osiągnąć cel, musisz nieco nagiąć swoje zasady. Jeśli lubisz działać samodzielnie, teraz powinnaś zwrócić się po pomoc do zaufanych ludzi. Jeśli zawsze wierzyłaś w siłę zespołu, powinnaś zdać się na siebie. Tylko w taki sposób odkryjesz kilka rozwiązań, które wcześniej nie przyszłyby ci do głowy, a które będą odpowiedzią na wiele pytań. Nie obawiaj się tych zmian, z pewnością wyjdą ci na dobre.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Nie upieraj się przy swoim. Nie chcesz być posądzona o brak wiedzy, prawda? A niestety niefortunnie może się tak stać. Dlatego przyjmij pokornie wszelką krytykę – czy po prostu zdanie innych osób – a będziesz miała… święty spokój. Wbrew pozorom bardzo ci teraz potrzebny. W relacji miłosnej postaraj się wymagać mniej. Nie wszystko musi układać się według ustalonego przez ciebie planu.

Horoskop tygodniowy - WODNIK (20.01-18.02)

Nie działaj pod wpływem emocji. Ryzyko popełnienia błędu jest spore, a nie masz chwilowo czasu na takie przeszkody na drodze do celu. Dlatego najpierw rozważ wszystkie dostępne opcje i wybierz najlepszą dla siebie, a dopiero potem angażuj się w swoje zadania. A tych nie zabraknie, dlatego cierpliwości. Ta cecha przyda się także w kontaktach z bliskimi. Nie wywołuj kłótni, nie zyskasz na tym wiele.

Horoskop tygodniowy - RYBY (19.02020.03)

Szukasz sposobu na odzyskanie pewności siebie? Planety podpowiadają: zajmij się tym, co umiesz najlepiej. Udowodnisz i sobie, i innym, że posiadasz wyjątkowe umiejętności, a przy okazji odkryjesz, nad czym jeszcze warto popracować. Nigdy nie jest za późno na rozwój, pamiętaj. W miłości brak harmonii może zniekształcać twój pogląd na to, co dzieje się w twoim związku. Może nie jest tak źle, jak ci się wydaje?

Horoskop tygodniowy - BARAN (21.03-19.04)

Nigdy nie jest za późno na naukę nowych rzeczy. A planety przepowiadają, że w najbliższych dniach będziesz bardzo podatna na przyswajanie świeżych i, co ważniejsze, przydatnych informacji. Im więcej zrobisz dla swojego rozwoju zawodowego, tym więcej zyskasz w innych sferach życia. Wydaje się to niemożliwe? Po prostu uwierz w swoje możliwości. I działaj!

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.