horoskop tygodniowy vivy maj 2022 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” - co czeka cię w najbliższym czasie?

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku między 19 maja a 2 czerwca?

Barbara Łubko 19 maja 2022 12:30
horoskop tygodniowy vivy maj 2022 1
Fot. Adobe Stock

Lato zbliża się wielkimi korkami. Co gwiazdy mają dla nas w planach? Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 19 maja do 2 czerwca. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop „VIVY!”: 19 maja - 2 czerwca 2022
 

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Czas na… rozwój osobisty! Zastanów się, jakie umiejętności chciałabyś podszkolić? Właśnie teraz uzyskasz najlepsze rezultaty, które w niedalekiej przyszłości okażą się twoją kartą przetargową. Planety przepowiadają dość dynamiczny czas, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Dlatego samotne Bliźnięta powinny bliżej przyjrzeć się swoim znajomym…

RAK (22.06-22.07)

Determinacja, skupienie i pewność siebie – dzięki tym trzem cechom z pewnością osiągniesz założony cel. Niewykluczone, że będziesz musiała poświęcić coś ważnego, ale już wkrótce przekonasz się, że było warto. Bądź szczególnie ostrożna, jeśli chodzi o składanie obietnic. Niedotrzymanie jednej z nich może skutkować przykrą kłótnią, a odzyskanie zaufania nie będzie łatwe.
 

LEW (23.07-22.08)

Co by się nie działo, postaw na siebie! Przede wszystkim zadbaj o samopoczucie. Nie przeciążaj się i nie bierz na siłę dodatkowych obowiązków. Przed tobą wiele nowych wyzwań, do których potrzebujesz porządnej motywacji, a ewentualne zaległości nadrobisz później. Rozmowa z bliską osobą może skierować cię na właściwą ścieżkę w życiu osobistym.
 

PANNA (23.08-22.09)

Nie igraj z ogniem, a właściwie z pieniędzmi. Chwilowo wszelkie sprawy finansowe nie będą szły po twojej myśli. Co więcej, możesz zdecydowanie więcej stracić, niż zyskać. Dlatego odłóż zakupy, inwestycje i podobne transakcje finansowe na inny, lepszy czas. Za to w miłości zdecydowanie nie będziesz narzekać na brak powodzenia.

WAGA (23.09-22.10)

Nawet nie podejrzewasz, w jak wielu miejscach możesz odnaleźć inspirację. Prawdopodobnie właśnie teraz odkryjesz, czym chcesz zajmować się w niedalekiej przyszłości. Z pewnością rozwiniesz się w tym kierunku, jeśli nie zapomnisz, jak wiele jesteś warta. Im więcej pewności siebie, tym lepiej. Ostrzeżenie planet – uważaj na plotki i nie wdawaj się w dyskusje, które cię nie dotyczą.

SKORPION (23.10-21.11)

Możesz być pewna, że energii ci nie zabraknie. Zaangażujesz się w tak wiele projektów, że w pewnym momencie zacznie brakować ci doby. Taki stan z pewnością cię zmotywuje, jednak nie zaniedbuj odpoczynku. Postaraj się też jak najmniej czasu spędzać w domu. Masz szansę poznać kogoś, kto w ciekawy sposób wpłynie na twoją przyszłość…

STRZELEC (22.11-21.12)

W najbliższych dniach będziesz potrzebowała… samotności. Tylko w takich warunkach, czyli sam na sam ze sobą, odzyskasz chęć do działania. Zadbaj o swoją psychikę – zajmij się tym, co lubisz i tym, co sprawia ci przyjemność. Nie polegaj też na „dobrych radach” otoczenia. Twoja intuicja podpowie, w jakim kierunku powinnaś zmierzać.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Twoja kariera stoi w miejscu? Nadszedł dobry moment na zmianę tej sytuacji. Jeśli wydaje ci się, że potrafisz znacznie więcej – otwarcie zapytaj o dodatkowe obowiązki bądź nowe projekty. Jeśli uznasz, że powinnaś postawić na rozwój – równie śmiało ruszaj na szkolenia. Jeśli ty nie zadbasz o swoją karierę, inni tego nie zrobią. Pamiętaj, że jesteś panią swojego losu.

WODNIK (20.01-18.02)

Prawdopodobnie trudno ci będzie pogodzić się z faktem, że nie jesteś w centrum uwagi. Musisz jednak sobie uświadomić, że tak również bywa i nie jest to złośliwość losu. Lepiej rozejrzyj się wokół i zastanów się, komu mogłabyś pomóc. Tak prosty, ale dobry uczynek będzie miał zbawienny wpływ na to, co czeka cię w przyszłości.

RYBY (19.02020.03)

Zapomnij o przeszłości. Jeśli nadal będziesz nią żyć, nie zdołasz poruszać się do przodu, co może przynieść kłopoty. Planety są pewne – żadne znajomości i wydarzenia sprzed lat nie są warte tego, abyś była przeszkodą dla samej siebie w tak wielu kwestiach. Przeanalizuj poradę horoskopu, a z pewnością dokonasz słusznego wyboru.

BARAN (21.03-19.04)

W najbliższych dniach poczujesz się zmęczona. Nie tylko obowiązkami zawodowymi, ale też tym, co dzieje się w życiu prywatnym. Bez względu na wszystko powstrzymaj się jednak od pochopnych decyzji i wniosków. Kiepski nastrój to stan przejściowy, ale kłopoty, których możesz sobie narobić, zostaną na dłużej. Uważaj, co mówisz. I do kogo.

BYK (20.02-20.05)

Poczujesz się niezwykle… rodzinnie. Czas spędzony z najbliższymi będzie dla ciebie bardzo ważny. Z pewnością będziesz wdzięczna za życiowe porady, ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Jeśli ostatnio zastanawiałaś się nad zmianami, możesz wykonać drobny krok w ich kierunku. Tylko zachowaj rozwagę i pamiętaj, że w finansach musisz być bardzo ostrożna.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.