Horoskop roczny 2022
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi!

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 stycznia! Co szykuje dla Ciebie przeznaczenie?

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu!

Aleksandra Frankowska 24 stycznia 2022 09:27
Horoskop roczny 2022
Fot. Adobe Stock

To będzie tydzień pełen wyzwań dla wszystkich znaków zodiaku. Końcówka stycznia będzie nie tylko wymagająca, ale również intensywna. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w ostatnich dniach miesiąca!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kalendarz księżycowy na 2022 rok. Kiedy wypadają poszczególne fazy Księżyca? 

Baran 21.03-20.04

To będzie dobry tydzień, ponieważ Barany podejmą ostateczną decyzję dotyczącą wycofania się z relacji, która była dla nich bardzo toksyczna. Brawo, oby tak dalej!

Byk 21.04-21.05

Wyjdź z domu do ludzi. Już wystarczy patrzenia w cztery ściany, daj sobie szansę na poznanie ciekawych osób, które mogą zmienić Twoje spojrzenie na świat! 

Bliźnięta 22.05-21.06

To doskonały moment, aby w końcu rozważyć kontynuowanie edukacji. Nie obawiaj się wyzwań, jeśli teraz podejmiesz decyzję o rozpoczęciu kursu, czy studiów podyplomowych, będzie to dla Ciebie świetna korzyść na kolejne miesiące 2022 roku!

Rak 22.06-22.07

Prawdopodobnie to już koniec Twoich problemów finansowych, ponieważ w pracy szykuje się niespodziewana podwyżka. Nie unikaj rozmów z przełożonym, ponieważ Twoja postawa zrobi na nim dobre wrażenie, jeśli tylko dojdzie do konfrontacji.

Lew 23.07-22.08

Zastanów się, co jest dla Ciebie w życiu naprawdę ważne i przeorganizuj swoje priorytety. Jeśli skupisz się na najważniejszym, może to zaowocować już niedługo sporymi sukcesami. Rozpisz swoje priorytety, a wszystko skończy się bardzo pomyślnie.

Panna 23.08-22.09

Twoja obecność przy bliskiej osobie może okazać się w tym tygodniu kluczowa. Jeśli ktoś mówi Ci o swoich problemach, nie lekceważ go. Wysłuchaj i wyciągnij pomocną dłoń.

Waga 23.09-23.10

To dobry czas na rozważania na temat przyszłości. Zdecyduj, czy zawód, który wykonujesz przynosi Ci upragnioną satysfakcję. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Skorpion 24.10-22.11

Zaplanuj w tym tygodniu krótki urlop. Może to być weekend, podczas którego odpoczniesz, wyciszysz się i zrelaksujesz. Po ostatnim dość intensywnym czasie zawodowym jest Ci to bardzo potrzebne. Nie szukaj tylko wymówek!

Strzelec 23.11-21.12

Pamiętaj, że nawet jeśli masz rację, czasem nie warto na siłę czegoś komuś udowadniać. Odpuść, jeśli konflikt z bliską Ci osobą eskaluje. Ty wiesz, jakie konsekwencje może mieć on w przyszłości.

Koziorożec 22.12-20.01

Ten tydzień będzie dla Ciebie prawdziwym rajem pod względem relacji z drugą połówką oraz przyjaciółmi i rodziną. Wykorzystaj tę passę, aby naprostować niektóre z sytuacji, które od dawna Cię gryzły. Sukces nie będzie Cię opuszczał.

Wodnik 21.01-20.02

Postaw na rozwój własnych pasji. Zapisz się na jogę, zacznij bieganie lub grę w szachy. Zrób coś, co pozwoli Ci nie tylko odpocząć fizycznie, ale również psychicznie. Twój organizm bardzo Ci za to podziękuje.

Ryby 21.02-20.03

Ktoś z Twojego otoczenia zadba o wyjątkową niespodziankę specjalnie dla Ciebie. Nawet jeśli nie będziesz w nastroju, postaraj się okazać mu wdzięczność, ponieważ będzie to dla niego wiele znaczyć. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?