Alicja Bachleda-Curuś
HOROSKOP vivy!

Sprawdź, co Cię czeka w najbliższych tygodniach!

Nasz wyjątkowy horoskop na maj

Marta Roszewska 30 kwietnia 2018 09:00
Alicja Bachleda-Curuś

To czas, by zacząć od nowa: w miłości, karierze zawodowej i relacjach z rodziną. Trwa czas zodiakalnych Byków. Jednym z nich jest Alicja Bachleda-Curuś, która 12 maja kończy 35 lat. A co mówi Twój horoskop?

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog zajmująca się białą magią.

HOROSKOP - Baran

Powodzenie u płci przeciwnej! Jest ktoś, kto bezustannie o tobie myśli. Przeżyjesz nie tylko wzniosłe chwile związane z uczuciami , ale także wiele się nauczysz. Na wszystkie zmiany nastaw się pozytywnie. Słuchaj rad przyjaciół. Jeśli przed latem chcesz osiągnąć olśniewającą figurę, więcej się ruszaj i zrezygnuj z kalorycznych pokus. Doskonale ci zrobi ruch na świeżym powietrzu. Urlop zaplanuj z ludźmi, do których masz zaufanie.

HOROSKOP - Byk

dziesz bardziej szczęśliwa, bo los się do ciebie uśmiechnie! Kieruj się własnym wyczuciem sytuacji, a odniesiesz spektakularny sukces osobisty. Nie bagatelizuj problemów ukochanej osoby. Najwięcej dobrych słów usłyszysz od skorpiona. W pracy wykażesz się zdecydowaniem i determinacją, czym zaskoczysz szefa i współpracowników. A w efekcie wiele osiągniesz. Dobra aura dla inwestujących na giełdzie.

HOROSKOP - Bliźnięta

Pamiętaj – możesz osiągnąć wszystko! Będziesz gotowa do nowych wyzwań. Planety szczególnie sprzyjają służbowym podróżom i udanym interesom. Będziesz żywym dowodem na to, że im więcej obowiązków, tym więcej można zrobić. Dawne konflikty ze zwierzchnikami zostaną wyjaśnione. Nie ufaj swoim odczuciom wobec przyjaciół, bo możesz się mylić. Wskazane są szczerość i empatia.

HOROSKOP - Rak

W najbliższym czasie za wszelką cenę powinnaś unikać stresu i podejmowania nieprzemyślanych decyzji w sprawach osobistych. Atmosfera w stałym związku okaże się nerwowa. Nie będziecie się mogli dogadać w kwestii domowego budżetu i planowania wydatków. Możesz poczuć , że partner wykorzystuje twoją dobrą wolę, nie zdając sobie z tego sprawy . Postaw na spokojny dialog, który z pewnością załagodzi nieporozumienia.

HOROSKOP - Lew

nadrobisz zaległości towarzyskie i uznasz, że to odpowiedni czas, by odwiedzić dawno niewidzianych przyjaciół. Twoja rodzina zaskoczy cie radosną nowiną. Zrozumiesz że miłość i partnerstwo to nie tylko emocje, lecz także przyjaźń i zaufanie. Weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Będzie na co popatrzeć, czego skosztować i posłuchać. Twoje zmysły przeżyją rozkosz! Wydarzy się coś nieoczekiwanego.

HOROSKOP - Panna

Dobry humor przywróci równowagę organizmu. Daj upust energii! Wspaniała aura dla osób podróżujących oraz tęskniących do nowych znajomości. Przyjaciele jak zawsze mogą liczyć na twoją hojność i gościnność. Będzie okazja aby załatwić rozmaite istotne sprawy po twojej myśli. Wiadomości, jakie usłyszysz o swojej konkurencji dadzą ci wiele do myślenia. Wyjdziesz z długów pod warunkiem że zaczniesz wydawać mniej niż zarabiasz.

HOROSKOP - Waga

Będziesz duszą towarzystwa! Wokół ciebie dużo się dzieje, ważne rozmowy, natłok kontaktów, propozycje podróży. Zajmij się sprawami finansowymi, bo zanosi się na dużą poprawę. Energia i intuicja do interesów dopisze ci jak nigdy dotąd. Poza tym możesz liczyć na przychylność otoczenia- na pewno ktoś poda ci pomocną dłoń. W miłości intuicja podsunie ci właściwe rozwiązania. Długie spacery pozwolą ci odzyskać spokój ducha.

HOROSKOP - Skorpion

Jeśli dawno nie byłaś na urlopie pora o tym pomyśleć. Stres, zła dieta i przepracowywanie się stanowią zagrożenie dla twojego zdrowia. Romantyczna podróż na długo zostanie ci w pamięci. W sprawach miłosnych musisz nauczyć się sztuki kompromisu. Spróbuj czasem ustąpić, a zobaczysz, że wyjdzie ci to na dobre. Ostrożnie podchodź do wszystkich nowych inwestycji.

HOROSKOP - Strzelec

Czeka cie mnóstwo niespodzianek. W relacjach partnerskich czeka cie błogi spokój. Twój partner powie ci to, na co od dłuższego czasu czekasz. Na horyzoncie widać poprawę finansów. Twoje życie zawodowe dojrzało do zmian. Wkrótce będziesz musiała podjąć kilka ważnych decyzji. Przyda ci się kilka dni odpoczynku. Weekend to dobry moment na regenerację sił. Wiosną też można się przeziębić, więc uważaj!

HOROSKOP - Koziorożec

Twój poziom energii jest naprawdę niezły. Regularny tryb życia zapewni ci dobre zdrowie. Dostaniesz zaproszenie na uroczystość rodzinną. W relacjach z przełożonymi staraj się unikać dwuznacznych sytuacji, bo narazisz się na plotki. To dobry czas na nowe projekty i uporządkowanie spraw urzędowych. Teraz nie podejmuj żadnych poważnych decyzji finansowych. Nie ufaj osobie która już nieraz cie zawiodła.

HOROSKOP - Wodnik

Improwizuj. Warto zająć się sprawami wymagającymi aktywności. Będziesz mieć mnóstwo pomysłów. Dla większych zarobków zrobisz wiele. Nie wahaj się i realizuj to, co sobie zamierzyłaś. Jasność i precyzja myślenia będą teraz twoim atutem. Otworzą się przed tobą perspektywy zmiany miejsca zamieszkania. Możesz spokojnie zdecydować się na wzięcie kredytu. W towarzystwie czeka cie powodzenie!

HOROSKOP - Ryby

Warto zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie i zadbać o siebie. To wymarzony czas by skupić się na swoim wnętrzu. Szczery dialog z domownikami załagodzi konflikt. Klimat w domu wyraźnie się poprawi. W firmie zapowiada się spokojniejsza atmosfera. Nawet trudne negocjacje biznesowe potoczą się gładko i pomyślnie. Będziesz sobie mogła pozwolić na dodatkowe wydatki. 

Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2015
Fot. Dennis Leupold

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…