horoskop przyjaźni 2019
Fot. Adobe Stock
HOROSKOP

Jesteś ciekawa, jak ułoży się Twoje życie towarzyskie w 2019 roku?

Sprawdź nasz horoskop przyjaźni!

Gabriela Łaskowska 6 lutego 2019 13:32
horoskop przyjaźni 2019
Fot. Adobe Stock

Na początku każdego roku wszyscy zastanawiamy się co przyniosą nam najbliższe miesiące. Czy ten rok będzie lepszy od poprzedniego? Co nas czeka? Jesteś ciekawy, jak układać się będą Twoje relacje z przyjaciółmi i na co powinieneś uważać?

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoje życie towarzyskie w 2019 roku w naszym horoskopie przyjaźni!

Horoskop przyjaźni

Koziorożec

Koziorożce doceniają stabilne i wieloletnie znajomości. Bardzo starannie dobierają osoby w swoim otoczeniu. Często tworzą przyjaźnie z osobami, które poznały w dzieciństwie. W tym roku możesz doświadczyć krótkiej rozłąki z bliskim przyjacielem. Nie potrwa to jednak długo i wpłynie na Ciebie pozytywnie - otworzysz się i poznasz nowych ludzi!

Wodnik

Wodnik jest znakiem przyjaźni, dlatego dla Wodników przyjaźń jest równie ważna, co miłość. Masz z pewnością wielu znajomych, z którymi utrzymujesz bliski kontakt. Musisz uważać tylko na opinie innych. Mogą być złośliwe i niepotrzebnie wywołają kłótnie i nieporozumienia. 

Ryby

Delikatne Ryby lubią towarzystwo artystów, muzyków i innych twórczych osób. Potrzebujesz przyjaciół, którzy będą Cię wspierać i czasami pozwolą na odrobinę szaleństwa. W tym roku będziesz mocno przyciągać do siebie ludzi, jednak musisz uważać! Nie wszyscy są warci Twojej przyjaźni. 

Baran

Barany, to osoby aktywne, dlatego ich przyjaźnie wiążą się z dużą dawką zabawy i przygód. W tym roku krąg Twoich przyjaciół poszerzy się o kilka wyjątkowych osób. Poświęć im teraz nieco więcej czasu. Może wspólny wyjazd na weekend pomoże Wam zacieśnić znajomość. 

Byk

Byki są bardzo lojalne i godne zaufania. I tego samego szukają u swoich przyjaciół. Stawiają na sprawdzone znajomości z ludźmi, których dobrze znają. W tym roku możesz spodziewać się niewielkich spięć z przyjaciółmi, jednak nie przejmuj się tym za bardzo. Kłótnie czasami są potrzebne do oczyszczenia atmosfery. 

Bliźnięta

Towarzyskie Bliźnięta mają wielu przyjaciół, a w tym roku zdobędą ich jeszcze więcej. Bardzo potrzebujesz ludzi w swoim otoczeniu, jednak pamiętaj, że ważniejsza od ilości jest jakość. Uwielbiasz rozmawiać i dzielić się informacjami, jednak pilnuj się, aby nie plotkować. Niewinna plotka może wywołać straszną burzę. 

Rak

Raki stawiają na sprawdzone znajomość i ludzi, którzy ich wspierają. Potrzebują również poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego. W tym roku możesz spodziewać się ochłodzenia stosunków między Tobą, a Twoimi przyjaciółmi. Staraj się nie chować urazy zbyt długo. Nawet jeśli ktoś z Twoich bliskich sprawił Ci przykrość, z pewnością nie było to celowe. 

Lew

Lwy charakteryzują się kolorową i towarzyską osobowością, która przyciągają do siebie ludzi. Postrzegani są jako przywódcy grupy. W tym roku szczególnie mocno wzrośnie Twoja popularność. Jednak nie wpadnij w jej pułapkę. Zadbaj o stare znajomości, spędź wakacje z kimś bliskim, odwiedź dawno niewidzianego przyjaciela.

Panna

Panny słyną z tego, że wyjątkowo starannie dopierają przyjaciół. Z pewnością masz wielu dobrych znajomych, jednak krąg najbliższych przyjaciół jest już dużo bardziej okrojony. Otwórz się na nowe znajomości, nie bój się ich, jednak nie zapomnij o stałym dbaniu o stare przyjaźnie.

Waga

Wagi bardzo łatwo nawiązują nowe znajomości. Dużo uwagi skupiasz natomiast na swojej karierze, co może nieco rozluźnić Twoje więzi z przyjaciółmi. Zadbaj o nich w tym roku, poświęć im więcej czasu. Zróbcie to, na co od dawna mieliście ochotę. Planujecie wspólny weekend od roku? A może po raz kolejny przełożyliście wyjście do kina? To dobry moment na nadrobienie tego i wspólne spędzenie czasu.

Skorpion

Skorpiony są zamkniętymi osobami, które w swoim najbliższym otoczeniu posiadają jedynie kilka najbliższych, godnych zaufania osób. Staraj się w tym roku nie dawać się zazdrości. Może to doprowadzić do niepotrzebnych kłótni. W 2019 na nowo nawiążesz bliższą znajomość z osobą z przeszłości. 

Strzelec

Strzelcy, to dusze towarzystwa, które uwielbiają aktywnie spędzać czas pośród przyjaciół. W tym roku przeżyjesz wiele wspaniałych chwil z nimi, wspólne podróże, koncerty, zabawy, ale… nie przesadź! Możesz w ten sposób zaniedbać pracę lub nadszarpnąć swój budżet.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?