horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na nadchodzący tydzień!

09.09 – 15.09.2019

Redakcja VIVA! 8 września 2019 18:32
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Kolejny tydzień września przed nami – co przepowiadają Ci Gwiazdy? Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój znak zodiaku!

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Nie osiągniesz dziś sukcesu, jeśli popełnisz błąd, wybierając między uczuciami a korzyścią. Filmy, muzyka, literatura – tu znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Ukochana osoba może Cię ignorować. Nie tłum w sobie negatywnym emocji, spowodowanych takim zachowaniem.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nawet jeśli będziesz wolała pozostać dziś w swoim świecie, szybko przekonasz się, że najlepszym lekarstwem na niezbyt wesołe myśli jest spotkanie z zaufanymi przyjaciółmi. Gwiazdy przekonują, że ponure nastawienie wkrótce zniknie, o ile zastanowisz się nad jakością Twojego życia osobistego.

Horoskop na środę 11.09.2019

Dzisiaj będziesz musiała ciężko popracować. Komunikacja z innymi osobami będzie łatwa, dlatego szybko i umiejętnie rozwiążesz kilka męczących Cię problemów zawodowych. Wieczór będzie wypełniony spotkaniami z przyjaciółmi, niezobowiązującym flirtem i dobrym nastrojem.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Gwiazdy ostrzegają – przed Tobą dość trudny dzień, szczególnie pod względem miłosnym. Osiągnięcia zawodowe i szacunek współpracowników zapewnią Ci satysfakcję i pozwolą na chwilę oderwać się od szarej codzienności.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Dzisiaj odejdą zmartwienia, znikną nieufność, lęki i obawy. Zaczniesz uśmiechać się nawet do wrogów, a oni uśmiechną się do Ciebie. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć nagłą zmianą nastroju. Intuicja Cię nie zawiedzie podczas podejmowania ostatecznej decyzji.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Horoskop codzienny dla Baranów przewiduje, że dziś każda rozmowa zakończy się sukcesem, ale uważaj, aby nie powiedzieć za dużo. Znajdziesz się w centrum uwagi, otrzymasz ciekawe informacje i nowe obiecujące oferty.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Gwiazdy nie ukrywają, że pewien rodzaj buntu jest czasem wskazany. Jednak, jeśli dążysz do harmonii w relacjach z innymi, postaraj się nadać swoim pretensjom bardziej tolerancyjną formę. Twoje niezadowolenie może doprowadzić do przykrej wymiany zdań z bliską osobą.

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Prawdopodobnie uznasz dziś, że potrafisz znacznie więcej – Twoje codzienne obowiązki przestaną Ci więc odpowiadać. Zakochana w Tobie osoba okaże silne uczucie i najszczersze emocje. Marzenia o wspólnym życiu przeniosą Cię do odległej krainy, gdzie znikają wszystkie zmartwienia...

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nadmierna koncentracja na budowaniu kariery może spowodować mroczny nastrój. Pomimo pokus, nie staraj się udowodnić swoich racji. Skup się na obecnych obowiązkach zawodowych, ponieważ nawet najmniejszy błąd może być dla Ciebie tym największym.

Horoskop na środę 11.09.2019

Dzisiaj będziesz działać zdecydowanie, jednak Twój aktywny wysiłek nie przybliży Cię do osiągnięcia celu. Gwiazdy przepowiadają, że mogą wystąpić pewne przeszkody w realizacji Twoich planów, a także arogancka ingerencja w Twoje sprawy ze strony współpracowników lub krewnych.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Dzisiaj musisz się zrelaksować! Zaopatrz się w ulubione smakołyki i dobrą książkę, a potem ciesz się bezczynnością. Wieczorem uważnie wysłuchaj wyznań drugiej połówki, i szczerze odpowiedz – nawet jeśli chciałaś usłyszeć coś zupełnie innego.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Nie nastawiaj się dziś na sukces biznesowy. Dzień upłynie pod znakiem przygotowania dobrego zaplecza zawodowego na przyszłość, jeśli chodzi o małe, ale ważne osiągnięcia. Niechciany konflikt z partnerem będzie spowodowany jego irytacją w stosunku do Ciebie.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Dzisiaj postaraj się nie przegapić okazji – możesz dużo zrobić i wiele osiągnąć. Wieczorem nie zabraknie ekscytujących znajomości i miłosnych radości.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Tęsknota za utraconymi okazjami na krótki czas pochłonie Twoje myśli. Z tego powodu Twój dzisiejszy nastrój nie będzie zbyt wesoły. Pomimo pochmurnego poranka, późniejsze spotkanie z krewnymi będzie udane.

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Cierpliwość i upór pomogą Ci zrealizować najbardziej ambitne plany. Wszelkie zmiany w Twoim życiu zawodowym będą korzystne, nawet jeśli nie przekonasz się o tym fakcie natychmiast. Gwiazdy wróżą również powodzenie w sprawach miłosnych.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nie zamykaj się dziś w sobie, ale poszukaj wsparcia w przyjaznej relacji. Unikaj angażowania się w konflikt bliskich Ci osób, ponieważ na końcu to Ty poczujesz się winna.

Horoskop na środę 11.09.2019

Niewykluczone, że ktoś postanowi wykorzystać Cię w swoich celach, niekoniecznie dobrych dla otoczenia. Daj sobie czas na spokojne rozważenie argumentów, a nie zaangażujesz się w zawiły konflikt i nie ulegniesz tej prowokacji.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Dziś zapragniesz różnorodności w sprawach miłosnych. Gwiazdy przewidują więc poważne zmiany w Twoim życiu osobistym. Partia, którą rozgrywasz z nowym znajomym, może doprowadzić do sytuacji patowej, więc przygotuj się na trudną, ale konieczną rozmowę.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Dziś będziesz musiała zapomnieć o odpoczynku. Uzyskasz ważną informację, która przekona Cię o wiarygodności Twoich nowych partnerów biznesowych. Powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków, jeśli jeszcze nie zaplanowałaś urlopu.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Gwiazdy podpowiadają, że dziś otrzymasz wiadomość, która wzmocni pozytywne tło tego dnia. Uda Ci się również wywiązać się z kilku niewykonalnych – na pierwszy rzut oka – zadań.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Zastanów się, na jakie możliwości rozwoju możesz liczyć. Jeśli zależy Ci na harmonii w obecnym związku, zaskocz ukochaną osobę i spełnij jej pragnienie. Odrobina tajemniczości również nie zaszkodzi.

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Postaraj się wstać jak najwcześniej, aby nie stracić ani chwili tego szczęśliwego dnia! Dziś uda Ci się udowodnić swoją rację. Gwiazdy nie ukrywają, że wiele osiągniesz bez zbędnego wysiłku. Nie spoczywaj na laurach.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nie zmusisz się dziś do podjęcia poważnych kroków. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, ponieważ wtorek będzie niezbyt udanym dniem pod względem eksperymentów i globalnych zmian. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą może sprowokować Cię do kolejnego etapu w związku.

Horoskop na środę 11.09.2019

Pomimo arogancji, z wdzięcznością zaakceptujesz wsparcie przyjaciół, przekonując się do szczerej rozmowy o obawach i lękach związanych z przyszłością. Pamiętaj jednak, że obowiązki zawodowe nie będą długo czekać.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Dziś nie powinnaś angażować się w transakcje na rynku nieruchomości i zmianę sprawdzonych partnerów biznesowych. Przyszła pora popracować nad sobą, pomyśleć o nowej diecie, zmianie stylu życia. Spróbuj wyeliminować jak najwięcej błahych działań, które rozpraszają Twoją uwagę i pochłaniają Twój czas.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Być może staniesz się dziś uczestniczką farsy, przez którą w Twoim życiu zapanuje chaos. Dzisiaj nie powinnaś dawać wiary ani słowom, ani czynom innych osób, w przeciwnym razie ryzykujesz okrutnie rozczarować się względem swoich oczekiwań.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Zastanów się nad podniesieniem kwalifikacji w wyuczonym zawodzie – ma to teraz szczególne znaczenie dla Twojej przyszłości. Kolejna możliwość poprawy sytuacji finansowej nie nastąpi zbyt szybko.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Dzień będzie udany pod każdym względem. Gwiazdy polecają aktywny odpoczynek. Dzisiaj wybierz tylko przyjemne dla Ciebie towarzystwo, a poprawisz nieco osłabioną ostatnio samoocenę.

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

W Twojej relacji miłosnej może nastąpić pewne ochłodzenie z powodu problemów finansowych. Zwróć również uwagę na swoje zdrowie – Gwiazdy ostrzegają, że pod tym względem nie jest to niestety najkorzystniejszy czas.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Uwierz w siebie i swoje umiejętności, a uzyskasz dziś nową przestrzeń do zastosowania swojej wiedzy. Pamiętaj, że Twoja inteligencja może doprowadzić Cię na sam szczyt. Nie dawaj ukochanej osobie powodów do zazdrości. Wasz związek może nie przetrwać kolejnej kłótni.

Horoskop na środę 11.09.2019

Horoskop dla Lwów na środę przewiduje, że będzie to udany dzień. Być może uda Ci się wygrać w jakimś konkursie, albo otrzymać awans w pracy. Dzięki swojemu szczęściu, wyciągniesz szczęśliwy los. Cudowne samopoczucie i ogrom energii gwarantowane.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Twoja zdolność przewidywania pomoże utrzymać równowagę między własnymi i cudzymi interesami, a pomoc krewnych odegra dużą rolę w ocaleniu Cię przed konfliktami, złudzeniami i samooszukiwaniem się. Ten dzień nie będzie sprzyjał nadzwyczajnie twórczym zadaniom.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem rozwoju kariery. Wieczorem możesz odczuć skutki zmęczenia, dlatego postaraj się zrobić wszystko, co możliwe, aby się zrelaksować. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć pytaniem – nie odpowiadaj zbyt pochopnie.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Przed Tobą dość rozrywkowy dzień – Gwiazdy przewidują moc atrakcji, w tym wycieczkę poza miasto, spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi, albo kameralną kolację w towarzystwie bliskiej osoby. Powstrzymaj się jedynie od upubliczniania wszystkich swoich myśli.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Niewykluczone, że dziś ogarnie Cię apatia, ale nie zmuszaj się do niczego. Twoje myśli będą dalekie od bieżących spraw. Nie warto oddawać się lekkomyślnym pragnieniom, postaraj się zająć bardziej konstruktywnymi rzeczami.

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Przed Tobą dzień pokonywania wszelkich barier psychicznych i fizycznych. Pokonasz trudności finansowe, ale krytyka współpracowników może popsuć Ci humor. Dziś powinnaś unikać spotkań towarzyskich, podczas których możesz całkowicie zepsuć swoją reputację.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Będziesz kreatywna, i to przejawi się we wszystkim – zarówno w Twoim wyglądzie, jak i podejściu do rozwiązania problemów zawodowych. Gwizdy nie wykluczają nieoczekiwanych propozycji i przewidują, że w Twoim życiu może pojawić się nowe hobby.

Horoskop na środę 11.09.2019

Dziś zabłyśniesz, emanując swoją uwodzicielską siłą i inteligentnie realizując najśmielsze fantazje. Nawet zbyt szczere, nieco uszczypliwe wypowiedzi rywali nie wyprowadzą Cię z równowagi. Poczujesz, że jesteś bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Przygotuj się na dzień pełen drobnych przyjemności – w Twoim dzisiejszym menu znajdą się zakupy, kulinarne przysmaki i inne urocze drobiazgi. uważaj jednak na to, co mówisz, ponieważ możesz poważnie zaszkodzić samopoczuciu ukochanej osoby.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Gwiazdy przewidują cudowną harmonię w Twoim życiu osobistym. Przyjemna randka, czułe wyznania i troska ze strony ukochanej osoby poprawią Ci humor. Pozytywnym zakończeniem dnia będzie zakup, o którym od dawna marzyłaś.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Przed Tobą wspaniały dzień, udany pod każdym względem. Jeśli planujesz zmianę w życiu zawodowym, licz tylko na swoje siły i talenty – Gwiazdy podkreślają, że to dobry moment na takie decyzje.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

W niedzielę nie powinnaś martwić się o problemy innych osób. I tak jesteś najlepszą przyjaciółką na świecie. Zajmij się więc swoim życiem i zaplanuj kolejny tydzień. Prawdopodobnie wkrótce uda Ci się zrealizować jedno z najbardziej wyczekiwanych pragnień.

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Dzisiaj będzie Ci się wydawało, że nie potrafisz zapanować nad chaosem w swoim życiu. Jeśli uzbroisz się w cierpliwość, złapiesz drugi oddech i poczujesz, że pomimo przeszkód, wszystko idzie tak, jak powinno. Otworzą się dla Ciebie nowe perspektywy, i przestaniesz wątpić we własne umiejętności.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nie udaj dziś żadnym plotkom – jeśli chcesz znać prawdę, zwróć się do konkretnej osoby. Jeśli to możliwe, unikaj również nadmiernego wydawania pieniędzy, lepiej zaoszczędź. W Twoim życiu zawodowym może wiele się zmienić, przez co zaczniesz działać w bardziej skuteczny sposób.

Horoskop na środę 11.09.2019

Unikaj dziś nieprzemyślanych wydatków i nadmiernego ryzyka. Nie ufaj słodkim słówkom zręcznego rozmówcy i powierzchownym obietnicom. Gwiazdy ostrzegają, że możesz popełnić niewybaczalny błąd w życiu osobistym.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Przed Tobą gorączkowy, ale produktywny dzień. Co prawda, możesz przegrać z nadmiarem emocji, jeśli coś pójdzie nie tak. Możliwa drobna kłótnia z ukochaną osobą. Pyszna kolacja, przygotowana z miłością, wyeliminuje wszystkie nieporozumienia.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Gwiazdy nie wykluczają spontanicznej decyzji o... przeprowadzce. Twoi bliscy nie będą przygotowani na taki zwrot wydarzeń – nie unikniesz więc konfliktu na tym tle, ale pokonasz irytujące przeszkody na Twojej drodze do szczęścia.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Sobota to doskonały dzień na ponowną ocenę wartości. Zastanów się, czy nie powinnaś wyeliminować ze swojego życia kilku osób, które od dawna próbują ciągnąć Cię w dół. Uporządkuj myśli, a rozwiązanie, na które czekasz, pojawi się samo.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Dziś skoncentruj się na swojej kondycji fizycznej i psychicznej. Nie umawiaj się na ważne spotkania, ponieważ możesz podjąć zbyt pochopną decyzję, która negatywnie wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Gwiazdy przewidują punkt zwrotny w Twoim życiu osobistym, nie wykluczają też nowych przydatnych znajomości. Może okazać się, że Twoje negatywne nastawienie do pewnej grupy osób było błędne. Nie zapomnij przeprosić.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Śmiało sięgaj po swoje – dziś otoczenie doceni Twoją pewność siebie. Ukochana osoba może Cię zirytować nieodpowiednim podejściem do związku. Postaraj się wytłumaczyć, na czym Ci zależy, a unikniesz przykrej kłótni.

Horoskop na środę 11.09.2019

Jeśli będziesz musiała podjąć dziś ważną decyzję, zaufaj swojej intuicji. Nie będzie to łatwe, ale Gwiazdy są po Twojej stronie. W miłości bez zmian.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Powstrzymaj się dziś od wyśmiewania błędów innych – lepiej poradź, jak ich unikać w przyszłości. W ten sposób zyskasz jeszcze większy szacunek otoczenia. Zadbaj o swoje zdrowie, szczególnie jeśli czujesz się przemęczona. Gwiazdy wróżą kiepskie samopoczucie.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Pomimo niechęci, zwróć większą uwagę na swój wewnętrzny głos odpowiedzialności. Nie odkładaj ważnych zadań na wieczne nigdy. Inne sprawy w Twoim życiu zaczną układać się po Twojej myśli.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Gwiazdy nie polecają planować dziś wielkich wydatków – nie unikniesz oszustwa, nawet jeśli będziesz ostrożna. Pamiętaj również, że tylko szczerość w relacji pozwoli Ci uniknąć kolejnej kłótni. Ukochana osoba może się rozczarować Twoją postawą.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Gwiazdy wróżą pozytywny dzień. Prawdopodobnie poświęcisz się wielkim porządkom, ale nie ma w tym nic złego. Bez skrupułów pozbądź się rzeczy, których nie używasz od dawna – idzie nowe, niczego Ci nie zabraknie. 

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Przed Tobą dobry dzień pod względem zawierania kontaktów, pozbawionych zaplecza finansowego. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą może być obiecujące, o ile nie popsujesz dobrego wrażenia swoją nadmierną drętwością.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nie będziesz mogła narzekać na brak stabilności w miejscu pracy. Jednak nie wszystko, co zaplanowałaś, uda Ci się od razu. Okaż cierpliwość, a szczęście szybko do Ciebie powróci. Postaraj się naprawdę sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

Horoskop na środę 11.09.2019

Dziś możesz zmagać się z licznymi przeszkodami. Musisz realnie spojrzeć na sytuację, zrozumieć i docenić przewagę przeciwnika. Aby przyciągnąć więcej szczęśliwych epizodów w Twoim życiu, najpierw musisz popracować nad niezadowoloną miną.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Dzisiaj postaraj się zachować spokój we wszystkim i przestrzegaj swoich zasad życia. Twoje potknięcia i błędne obliczenia mogą ujawnić to, czego nie zamierzałaś odsłonić innym.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Uda Ci się rozwiązać wiele niedokończonych spraw, dzięki czemu zapewnisz sobie harmonię i jasność myślenia. Będziesz w stanie spełnić swoje pragnienia, szczególnie tych, dotyczących zasłużonego odpoczynku. Ukochana osoba może liczyć na Twoje wsparcie.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Dzień będzie całkiem przyjemny i udany. Wyznacz sobie najbardziej ambitne cele – prawdopodobnie właśnie dziś będziesz w stanie wiele osiągnąć. Wieczorem możesz poczuć, że Twoje wysiłki są niedoceniane w ważnej dla Ciebie relacji.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Twój niezbyt promienny nastrój nie przyniesie nic dobrego. Zignorujesz dobre pomysły na rzecz mało obiecującej walki z nagromadzonymi problemami. Gwiazdy polecają chwilę relaksu w samotności, abyś mogła pozbierać myśli.

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Twoje obecne podejście do życia zapowiada sukces w każdym przedsięwzięciu, dlatego możesz poświęcić ten dzień wszelkiej aktywności. Gwiazdy wróża znaczące zmiany w Twoim domu. Nie ulegaj wątpliwościom, działaj tylko według własnych pragnień i preferencji.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Pomimo zwiększonej uwagi ukochanej osoby, możesz dziś odczuwać niewytłumaczalną samotność. Pod koniec dnia poczujesz się lepiej, a lęki i obawy ustąpią miejsca innym emocjom. Nie poddawaj się atakom apatii i nudy.

Horoskop na środę 11.09.2019

Dzisiejsze odważne zobowiązania, porozumienia i umowy nie sprawdzą się w przyszłości, więc nie marnuj na nie swojego czasu. To dobry dzień na rozmowę o lepsze warunki pracy. Bądź konkretna i nie wymagaj więcej, niż możesz otrzymać.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Dzień sprzyja podróżom oraz wyjazdom służbowym. Zwróć uwagę na swoją dietę i ilość snu, i w żadnym wypadku nie przemęczaj się. Jeśli zadbasz o siebie, będziesz w stanie spełnić wszystkie zobowiązania i obietnice, które nazbierały się w ostatnim okresie Twojego gorączkowego trybu życia.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Gwiazdy polecają zwrócić uwagę na brak zaufania do bliskiej osoby. Być może podświadomie odkryłaś tajemnicę, o której wcześniej nawet nie podejrzewałaś? W każdym wypadku, nie podejmuj pochopnej decyzji o rozstaniu.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Ten dzień będzie dość trudny. Po emocjonalnym tygodniu nadszedł czas na relaks. Spotkaj się z przyjaciółmi, aby uzyskać najlepszą odpowiedź na męczące Cię pytanie.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Uważaj na nagłe, zupełnie niekontrolowane pokusy, które mogą oddalić Cię od Twoich bliskich. Nie unikniesz dziś pewnych rozczarowań. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię wspaniałym prezentem.

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Ten dzień osłabi Twoją siłę, więc nie powinnaś dobijać się do zamkniętych drzwi fortuny. Skup się na zadaniach zawodowych, aby uchronić się przed nieprzewidywalnością i chaosem tego dnia.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Nawet jeśli otoczenie wyśmieje Twój impuls, znajdziesz sposób, aby podkreślić swoją ekscentryczność, angażując się w samokształcenie i walkę o bardziej interesujące oraz różnorodne życie. Ukochana osoba okaże wsparcie, na które tak bardzo liczysz.

Horoskop na środę 11.09.2019

Przed Tobą trudny dzień, pełen wątpliwości, podejrzliwości i fałszywych obaw. Ważny etap Twojej ciężkiej pracy dobiega końca, więc już wkrótce będziesz mogła swobodnie oddychać. Porada Gwiazd: zacznij pomagać innym osobom i nie myśl tylko o sobie.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Wsparcie bliskich Ci osób pomoże zmotywuje Cię do rozpoczęcia nowego projektu, a także wypróbowania swoich sił w innych dziedzinach życia. We wszystkich sprawach związanych z formalnościami działaj bezzwłocznie.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Jeśli zależy Ci na szczęściu w sprawach miłosnych, wybierz inny dzień tygodnia na szczerą rozmowę z drugą połówką. Skoncentruj się na rozpoczętym zadaniu zawodowym, inaczej już niedługo poniesiesz przykre konsekwencje ciągłego odkładania tego na później.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

Przed Tobą spokojny, stabilny dzień. Prawdopodobnie zrelaksujesz się w domowym zaciszu, ponieważ Gwiazdy nie przewidują żadnych niespodzianek. W miłości również bez zmian.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Dziś Twój nastrój będzie zmieniał się zbyt szybko i gwałtownie. Być może znajdziesz na skraju załamania nerwowego... Pozbądź się męczących myśli o przeszłości, która już nie ma znaczenia. Żyj teraźniejszością, aby nie stracić tego, co już osiągnęłaś.

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 09.09.2019

Nie powinnaś dziś zaczynać nic nowego. Poniedziałek nie będzie Twoim najlepszym dniem tygodnia. Poczujesz się zmęczona maksymalną uwagą bliskiej osoby. Gwiazdy nie wykluczają zbyt odważnej inicjatywy z Twojej strony.

Horoskop na wtorek 10.09.2019

Popełnisz błąd, jeśli przekroczysz wcześniej ustaloną granicę. Z tego względu, nie proś inne osoby o rozwiązanie Twojego dylematu. Wtorek to dobry dzień na samotny odpoczynek. Nabierzesz sił na cały tydzień.

Horoskop na środę 11.09.2019

Pomimo dwuznacznej sytuacji w miejscu pracy, nie kieruj się oburzeniem i poczuciem zemsty. Dzień nie będzie korzystny pod względem transakcji finansowych, ale jeśli trafi Ci się niepowtarzalna okazja – to dobry znak, zwiastujący pomyślne rozwiązanie problemów.

Horoskop na czwartek 12.09.2019

Trudności tego dnia będą wydawać Ci się nie do pokonania. Odrzuć samolubne pragnienia. Inspiracja i dążenie do samodoskonalenia mogą być źródłem znaczących zmian w Twojej działalności zawodowej.

Horoskop na piątek 13.09.2019

Poczucie nagłej wolności może popchnąć Cię do bardzo ryzykownych działań. Ten piątek nie zapowiada sukcesu w trudnych sprawach. Gwiazdy polecają spokojny odpoczynek w gronie zaufanych przyjaciół.

Horoskop na sobotę 14.09.2019

W żadnym wypadku nie rezygnuj z zaplanowanej wycieczki poza miasto – wrócisz wesoła, wypoczęta, i gotowa do działania. Pewne wydarzenie rodzinne może sprowokować Cię do myśli o przyszłości. Zanim zdecydujesz się na zmiany, porozmawiaj o nich z ukochaną osobą.

Horoskop na niedzielę 15.09.2019

Przed Tobą dzień absolutnej harmonii! Twoje życie miłosne rozkwitnie. Raz na zawsze pozbędziesz się wątpliwości, co do wierności drugiej połówki. Gwiazdy podpowiadają, że to dobry moment na planowanie tak poważnych wydarzeń, jak ślub... 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?