horoskop 2023 viva
Fot. Adobe Stock
horoskop

Wielki horoskop VIVY! na 2023 rok - co czeka Twój znak zodiaku w tym roku?

Co kryją gwiazdy?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2023 14:30
horoskop 2023 viva
Fot. Adobe Stock

Rok 2023 to czas zmian i nowych początków, lecz nie gwałtownych rewolucji. Czy będą one dobre, czy mniej pomyślne, zależy od nas samych. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjało w miłości, biznesie, relacjach z partnerem i rodziną. Przedstawiamy horoskop roczny na 2023 rok dla każdego znaku zodiaku!

ZOBACZ TAKŻE: Numerologia - co oznacza Twoja numerologiczna liczba? Jak ją obliczyć?

horoskop 2023 viva gwiazdy
Fot. Adobe Stock

Horoskop roczny na 2023 rok - Baran (21.03–19.04)

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby określić swoją ścieżkę życiową. Nawet jeśli okaże się, że musisz zmienić kierunek. Dlatego twoim priorytetem w nowym roku będzie rozwój osobisty. Gdy tylko odnajdziesz równowagę, los się do ciebie uśmiechnie.

Horoskop roczny na 2023 rok - Baran. Miłość

Emocje – to główne hasło roku, jeśli chodzi o twoje życie osobiste. Z pewnością nie będziesz narzekać na nudę, ale uważaj, ponieważ nadmiar zawirowań uczuciowych może cię… męczyć. Gwiazdy podpowiadają więc, abyś nie zachowywała się impulsywnie. W sytuacjach konfliktowych zawsze najpierw przeanalizuj swoje pragnienia i potrzeby, a dopiero potem rozmawiaj o nich z ukochaną osobą. Być może wymagasz zbyt wiele? Wolne Barany nie będą usilnie poszukiwać drugich połówek. Co prawda nie będą odmawiać sobie pewnych przyjemności, ale budowanie związku nie wchodzi w ich plany. Bo nie chodzi o to, żeby złapać króliczka…

Horoskop roczny na 2023 rok - Baran. Praca

Już na początku nowego roku otrzymasz szansę na realizację jednego ze swoich dawnych postanowień. Zmiana stanowiska, podwyżka, start w zupełnie nowej branży – nie jest istotne, o co chodzi. Po prostu działaj! Tylko pamiętaj, że na zadowalający rezultat czasami trzeba poczekać, ale w tym przypadku cierpliwość zdecydowanie się opłaci. W finansach nie spodziewaj się większych kłopotów. O ile rozrzutność nie jest w twoim stylu…

Horoskop roczny na 2023 rok - Baran. Zdrowie

Pomyśl nad zmianą diety. Jeśli zauważysz, że coś ci szkodzi, nie miej sentymentów i jak najszybciej pozbądź się tej rzeczy ze swojego menu. Nie ignoruj sygnałów ciała, naucz się je rozpoznawać, a utrzymanie zdrowych nawyków stanie się łatwiejsze.

Horoskop roczny na 2023 rok - Baran. Ważne daty

Idź na całość: 12 stycznia, 8, 9, 17 lutego, 1, 4, 5 kwietnia, 27 maja, 3 czerwca, 11 lipca, 12 października, 8 grudnia.
Uważaj: 21 stycznia, 22 marca, 28 kwietnia, 20 czerwca, 22 września, 14, 15 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Byk (20.04–20.05)

Byki będą odkrywać świat. Nauka nowych języków, podróże, rozwój kariery, zmiana stanu cywilnego… Masz wiele możliwości! Ale na początek uporządkuj przestrzeń wokół siebie. W ten sposób – i z niewielką pomocą Planet – uzyskasz harmonię w wielu sferach życia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Byk. Miłość

Ponieważ całą energię skierujesz na kwestie samorozwoju, twoje życie uczuciowe może ucierpieć. Aby do tego nie doszło, postaraj się pogodzić przyjemne z pożytecznym. Istnieje jednak możliwość, że bliskiej osobie nie spodoba się rola drugoplanowa w twoim życiu. Wtedy będziesz musiała podjąć decyzje, które zabolą, ale okażą się słuszne w dłuższej perspektywie. Singielki prawdopodobnie nawet nie będą się „starać”, mając na uwadze przeprowadzaną rewolucję. Porada planet jest dość prosta: nic na siłę. Miłość nie zniknie z twojego życia, nawet jeśli odrobinę ją zaniedbasz.

Horoskop roczny na 2023 rok - Byk. Praca

Realizacja kilku projektów jednocześnie brzmi kusząco, ale gwiazdy stanowczo odradzają takie rozwiązania. Ryzyko popełnienia błędu jest spore, a ostateczny zysk nie będzie tego wart. Szczególnie, że ewentualna strata tego, na co pracowałaś przez ostatnie miesiące lub lata, zdecydowanie zaboli. Wyznacz sobie ważne cele, ustal ich kolejność i spokojnie podążaj w kierunku sukcesu. Grono podobnie myślących osób jeszcze bardziej cię do tego zmotywuje. Nie znasz takich? Pomyśl nad zmianą towarzystwa.


Horoskop roczny na 2023 rok - Byk. Zdrowie

W nadchodzącym roku Byki muszą zadbać przede wszystkim o psychikę. Nie chodzi tylko o to, jak radzisz sobie w sytuacjach stresowych, ale także o brak kontaktu z osobami, które wnoszą do twojego życia negatywne bodźce. Nie zmuszaj się do rzeczy, które uwierają. To nie jest warte twoich nerwów.

Horoskop roczny na 2023 rok - Byk. Ważne daty

Idź na całość: 16 stycznia, 5, 6 lutego, 20 marca, 4, 27 maja, 6 czerwca, 25 lipca, 8 września,
22 listopada, 20, 22 grudnia.
Uważaj: 4 lutego, 14 kwietnia, 8, 10 lipca, 12 sierpnia, 3, 4 października, 16 listopada, 2 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Bliźnięta (21.05–21.06)

Bliźnięta znajdą się w centrum wydarzeń. Planety nie przewidują kłopotów z tym związanych – jednak nie warto sprzeczać się z własną intuicją. Nadchodzący 2023 rok to czas dalekich podróży, długoterminowych planów i nowych znajomości. A także… wielkiej miłości!

Horoskop roczny na 2023 rok - Bliźnięta. Miłość

Miłość cię uskrzydli. W dosłownym znaczeniu. Uczucia będą najlepszą motywacją do działania, niezależnie od sfery życia. Harmonia w związku miłosnym to gwarancja twojego dobrego samopoczucia, dlatego dbaj o spokój i nie prowokuj konfliktów. Zakochane Bliźnięta powinny też przygotować się na serię pytań, na które odpowiedź może brzmieć „tak” lub… „nie”. Nie rób niczego wbrew sobie, pomimo wielkich uczuć. Wolne przedstawicielki znaku będą miały okazję do zbudowania szczęśliwego związku. Kandydatów do twojego serca nie zabraknie – ważne, aby wybrać odpowiednią osobę. Gwiazdy zdecydowanie zalecają uporządkowanie priorytetów przed rozpoczęciem jakiejkolwiek relacji.

Horoskop roczny na 2023 rok - Bliźnięta. Praca

Rutyna z pewnością zacznie ci przeszkadzać, tak jak wrażenie, że od dłuższego czasu stoisz w miejscu. Nie wymuszaj jednak natychmiastowych zmian ani na sobie, ani na otoczeniu. Zbyt pochopne decyzje w kwestii kariery mogą cię jedynie cofnąć, a nie przybliżyć do upragnionego sukcesu. Przeanalizuj także stan swoich finansów. Kiedy rozliczysz się z przeszłością, przyszłość sama wskaże odpowiedni kierunek.

Horoskop roczny na 2023 rok - Bliźnięta. Zdrowie

Horoskop nie przewiduje kłopotów zdrowotnych – dbaj o swoje samopoczucie tak jak dotąd. Większą uwagę zwróć tylko na odporność. Zadowolone będą za to te Bliźnięta, które od dawna zastanawiały się nad zmianą wyglądu. Nowy rok to doskonały czas na wszelkiego rodzaju metamorfozy.

Horoskop roczny na 2023 rok - Bliźnięta. Ważne daty

Idź na całość: 5, 7, 13 lutego, 26 marca, 28 kwietnia, 18, 20 maja, 14 czerwca, 5, 7, 22 lipca, 22 października, 4 grudnia.
Uważaj: 10, 11 stycznia, 5 marca, 19 sierpnia, 11, 12 września, 19, 21 listopada, 20 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Rak (22.06–22.07)

Choć będziesz pragnęła spokoju, niestety nie unikniesz życiowych zawirowań. To prawda, że wzlotów i upadków nie da się uniknąć, ale nie obawiaj się! Nic nie wskazuje na to, abyś natrafiła na przeszkody nie do pokonania. I pamiętaj, że każde potknięcie to tylko kolejne doświadczenie w twojej historii.

Horoskop roczny na 2023 rok - Rak. Miłość

Zakochane Raki muszą pochylić się nad komunikacją w związku. Nie wszystkie kwestie sporne zostaną rozwiązane, ale twoja przychylność wobec pomysłów drugiej połówki to gwarancja stabilnej przyszłości we dwoje. Nagrodą za cierpliwość do ukochanej osoby będzie prawdziwe oddanie. Natomiast w marcu wiele może się zmienić za sprawą jednego pytania… Singielki poczują natomiast, że czas się wyrwać ze skorupy, w której ukryły się przed emocjonalnym światem uczuć. Wyjdź do ludzi – ale nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Szczęśliwe zakończenie nie jest domeną bajek. Do zakochania jeden krok!

Horoskop roczny na 2023 rok - Rak. Praca

Lubisz i – co ważniejsze – potrafisz zarabiać pieniądze. Dlatego nie powinnaś się martwić o stan finansów w nadchodzącym roku. Zysk będzie tak owocny, jak zakładałaś. Wiąże się to jednak z ograniczeniami, na przykład w kwestii nagłej zmiany pracy. Do takich decyzji musisz podchodzić z wielką rozwagą, emocje nie będą tu najlepszym doradcą. Robisz coś dobrze? Rób to dalej.

Horoskop roczny na 2023 rok - Rak. Zdrowie

Jeśli nie chcesz narzekać na samopoczucie – ruszaj się. To najważniejsza porada planet na nadchodzący rok, za którą wkrótce podziękujesz. Co więcej, klasyczne nastawienie „nowy rok, nowa ja” naprawdę ma sens. Zastanów się, jakich nawyków chciałabyś się pozbyć, a jakie zyskać. Eliminacja tego, co złe, nie zajmie dużo czasu, a determinacja nie pozwoli ci na zboczenie ze „ścieżki zdrowia”.

Horoskop roczny na 2023 rok - Rak.Ważne daty

Idź na całość: 4, 20 stycznia, 22, 25 lutego, 26 marca, 22 maja, 12 czerwca, 7, 8, 14 sierpnia, 22 września, 4, 12 listopada, 12, 14 grudnia.
Uważaj: 17 stycznia, 5, 12 lutego, 17 marca, 12, 19 kwietnia, 13, 21 września, 17 października.

Horoskop roczny na 2023 rok - Lew (23.07–22.08)

Liczyłaś na nieco spokojniejszy rok? Nie masz szans. Ponownie znajdziesz się w centrum zaskakujących wydarzeń, ale dzięki temu nie będziesz się nudzić. Musisz jednak wziąć pełną odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Tym razem nie unikniesz konsekwencji popełnionych błędów.

Horoskop roczny na 2023 rok - Lew. Miłość

Musisz sobie uświadomić, że związek to dwie osoby. Nie możesz kierować życiem drugiej połówki, nawet jeśli wydaje ci się, że tylko ty wiesz, jak powinno wyglądać. Taka postawa z czasem okaże się sporym obciążeniem, a tobie znudzi się rola mentorki. Tyle że będzie już za późno. Zresztą, jak przewidują gwiazdy, w nowym roku niektóre Lwy zdadzą sobie sprawę, że tworzą relację z „niewłaściwą” osobą… Wolne Lwy będą cieszyć się zainteresowaniem. Czy w nieco chaotycznym życiu towarzyskim odnajdą prawdziwe uczucie? Niewiele na to wskazuje, ale wszystko jest możliwe. Naginanie własnych zasad nie wchodzi jednak w grę. Nie warto się poświęcać dla kogoś, kto tego nie doceni.

Horoskop roczny na 2023 rok - Lew. Praca

Przede wszystkim spłać zaległe długi. Jak tylko pozbędziesz się tego ciężaru, od razu odetchniesz głębiej i zauważysz nowe możliwości. Tym razem jednak postępuj rozsądnie i nie pakuj się w podejrzane inwestycje. Jeśli chodzi o rozwój twojej kariery, przygotuj się na ciężką pracę. Szczególnie jeśli twoje wymagania wobec samej siebie są naprawdę wysokie.

Horoskop roczny na 2023 rok - Lew. Zdrowie

Zanim zaczniesz się zastanawiać nad nowym sposobem na niezawodne zdrowie, koniecznie udaj się na ogólne badania. Takie wskazówki przydadzą się przy wyborze nowej aktywności fizycznej, a tych z pewnością wypróbujesz wiele. I jeszcze jedna porada – ogranicz kontakt z osobami, które wnoszą do twojego życia jedynie negatywne emocje. Wypalenie emocjonalne może cię dużo kosztować.

Horoskop roczny na 2023 rok - Lew. Ważne daty

Idź na całość: 5, 27 stycznia, 28 lutego, 18, 19 marca, 3 kwietnia, 28 czerwca, 6, 7, 11 sierpnia, 20 września, 18, 19 listopada, 5, 7, 18 grudnia.
Uważaj: 11, 20 lutego, 3, 8, 18 marca, 21 lipca, 25 października, 12 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Panna (23.08–22.09)

Nie przeciwstawiaj się zmianom. Jakbyś się nie starała, są po prostu nieuniknione. Jeśli lubisz stabilność, może to być trudne, ale jakże ekscytujące… Planety przewidują prawdziwą rewolucję. Sprawy zawodowe, życie prywatne, nastawienie do samej siebie – przygotuj się na rok pełen niespodzianek.

Horoskop roczny na 2023 rok - Panna. Miłość

Prawdopodobnie będziesz musiała zdjąć różowe okulary, aby na trzeźwo ocenić sytuację miłosną. Niektóre Panny mogą znaleźć się w sytuacji bez wyjścia, kiedy związek zacznie im ciążyć, ale uczucia pozostaną. W takich przypadkach myśl tylko o sobie. Jednak jeśli znajdziesz siłę na walkę o miłość – walcz. Jest wiele sposobów na pracę nad harmonią w związku, ale szczera rozmowa wciąż pozostaje najważniejszym z nich. Także wolne przedstawicielki znaku powinny stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Potrzeba bliskości nie może kierować twoimi uczuciami, które niestety możesz ulokować źle.

Horoskop roczny na 2023 rok - Panna. Praca

Postaraj się żyć bez długów. I nie chodzi tylko o to, abyś to ty nie brała pożyczek, ale także nie powinnaś pożyczać pieniędzy innym – ryzykujesz poważne straty finansowe. Jedyne inwestycje, których nie musisz się obawiać, to te we własny rozwój. Nabycie nowych umiejętności zwróci ci się z nawiązką, a postęp kariery będzie najlepszym dowodem na słuszność tych działań.

Horoskop roczny na 2023 rok - Panna. Zdrowie

Dbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób. Niestety nawet pozornie niegroźne przeziębienie może rozłożyć cię na wiele dni. Obserwuj reakcje organizmu na różne bodźce, a szczególną uwagę zwróć na poziom energii. Nie da się ukryć, że przemęczona – i przepracowana – niewiele zyskasz.

Horoskop roczny na 2023 rok - Panna. Ważne daty

Idź na całość: 1 stycznia, 10 marca, 4, 11, 17 maja, 3, 14 sierpnia, 18, 25 września, 19, 26 października, 10 grudnia.
Uważaj: 4 stycznia, 18 lutego, 4, 7, 22 kwietnia, 18, 19 czerwca, 22 lipca, 7 listopada.

Horoskop roczny na 2023 rok - Waga (23.09–22.10)

Gwiazdy przepowiadają rok wielu prób. Nie wszystkie będą łatwe, ale wszystkie wniosą coś nowego do twojego życia. Nie obawiaj się tych wyzwań – przeciwnie, postaraj się pogodzić z niełatwym losem. W dość szybkim czasie przekonasz się, że absolutnie nic nie dzieje się bez powodu.

Horoskop roczny na 2023 rok - Waga. Miłość

Już na początku roku życiem Wag zacznie rządzić miłość. O ile w innych sferach nie wszystko będzie się układać tak, jakbyś tego chciała, o tyle w kwestii uczuć nie będziesz miała powodów do narzekań. Gorące wyznania, porozumienie bez słów – twoja relacja zacznie przypominać scenariusz romantycznego filmu. Wykorzystaj ten fakt, jeśli zależy ci na dalszym rozwoju tego związku. To także dobra wskazówka dla tych przedstawicielek znaku, które myślą o powiększeniu rodziny… Wolne Wagi również przekonają się o sile miłosnych uniesień, jednak im planety zalecają ostrożność w podejmowaniu decyzji o „byciu razem na zawsze”.

Horoskop roczny na 2023 rok - Waga. Praca

Pomimo trudnych chwil zawodowych ostatecznie wyjdziesz zwycięsko z każdej walki. I pamiętaj, że niewiele rzeczy wpłynie na rozwój twojej kariery tak dobrze, jak nawiązanie nowych znajomości. Nie daj się jednak namówić na żadne inwestycje. W kwestiach finansowych ogólnie lepiej zachować rozsądek, nawet jeśli chodzi o zwykłe codzienne wydatki.

Horoskop roczny na 2023 rok - Waga. Zdrowie

Przeszkody na drodze do spełnienia nie wpłyną dobrze na twoje samopoczucie psychiczne. Nie jest to łatwe, ale postaraj się nie ulegać negatywnym myślom. Znajdź sposób na uwolnienie emocji – sport może być świetnym rozwiązaniem. Także zajęcia grupowe z kimś bliskim, kto wesprze cię w najgorszych momentach.

Horoskop roczny na 2023 rok - Waga. Ważne daty

Idź na całość: 17, 22 stycznia, 15 lutego, 22, 23, 27 marca, 4 czerwca, 8 lipca, 17, 23 września, 21, 22 listopada, 10 grudnia.
Uważaj: 14 lutego, 18 kwietnia, 12, 18, 21 czerwca, 2, 3 sierpnia, 1, 9 września, 18 listopada.

Horoskop roczny na 2023 rok - Skorpion (23.10–21.11)

Narzekałaś w ostatnim czasie na pech? Koniec z tym! Los zaskoczy cię przyjemnymi niespodziankami, a niektóre wydarzenia skłonią do myśli, że żyjesz w… bajce. Tak, Skorpiony będą miały naprawdę dobry rok. Powodzenie w miłości, sukcesy zawodowe, dobre zdrowie – czego chcieć więcej?

Horoskop roczny na 2023 rok - Skorpion. Miłość

Harmonia w związku – tak długo na nią pracowałaś! Teraz poznasz słodki smak rezultatu swoich wysiłków. Jak przepowiadają planety, 2023 rok minie bez kłótni i większych nieporozumień w twojej relacji miłosnej. To wspaniały czas na wszelkie decyzje dotyczące przyszłości. Ślub, dziecko, przeprowadzka – cokolwiek zaplanujesz, nie zawiedziesz się. A jeśli poszukujesz drugiej połówki, koniecznie zwróć uwagę na najbliższe otoczenie. Ktoś liczy na twoje zainteresowanie i nie będziesz miała kłopotu z określeniem, kim jest ta osoba. Prawda jest taka, że ze względu na zawirowania życiowe samotne Skorpiony mogły przeoczyć okazje miłosne, ale dostaną drugą szansę. I tym razem nie warto marnować ani chwili.

Horoskop roczny na 2023 rok - Skorpion. Praca

Praca zacznie sprawiać ci prawdziwą przyjemność, a zysk finansowy przekroczy oczekiwania, ale musisz kierować się istotną zasadą. Nie ma nikogo ważniejszego od ciebie – w kwestiach zawodowych niezbędny będzie zdrowy egoizm. Niestety altruizm w tym wypadku nie przyniesie wiele dobrego.

Horoskop roczny na 2023 rok - Skorpion. Zdrowie

Gwiazdy nie przewidują poważnych kłopotów zdrowotnych, ale zawsze warto uważać na ogólny stan zdrowia. Dlatego wzmacniaj odporność, wysypiaj się i odpoczywaj jak najczęściej. Z takim podejściem do samej siebie nie będziesz miała powodów do niepokoju.

Horoskop roczny na 2023 rok - Skorpion. Ważne daty

Idź na całość: 12, 22 stycznia, 9 lutego, 16, 22, 27 kwietnia, 14, 15 czerwca, 3 sierpnia, 1, 2, 12 października, 27 listopada, 12 grudnia.
Uważaj: 3, 8 marca, 13 kwietnia, 11, 12 maja, 26 czerwca, 14 sierpnia, 25 września, 17 listopada.

Horoskop roczny na 2023 rok - Strzelec (22.11–21.12)

Twoje życie zdecydowanie przyspieszy. Wiele spraw trzeba będzie szybko rozwiązać, a stresu niestety nie zabraknie, ale ze wszystkim sobie poradzisz. Za to nowe doświadczenia wpiszą się w twoją koncepcję na rozwój osobisty, a nowe znajomości otworzą zamknięte dotąd drzwi.

Horoskop roczny na 2023 rok - Strzelec. Miłość

Zakochane panie spod znaku Strzelca nie będą nawet udawać, że miłość jest najważniejsza w ich życiu. Owszem, uczucie wciąż będzie cię pozytywnie nakręcać, ale priorytetem uczynisz pracę i własne zainteresowania, przez co będzie ci się wydawało, że… to ukochana osoba nie poświęca ci wystarczająco dużo czasu. Planety nie wykluczają, że za sprawą nieporozumień zaczniesz poszukiwać nowych wrażeń. Czy warto? Ocenisz sama. Ale bądź uczciwa, także wobec samej siebie. Wolne panie Strzelcy przeciwnie, będą złaknione miłości. Co więcej, stworzenie związku nie będzie dla nich trudne, jeśli zredukują oczekiwania i wymagania. Nie jest tajemnicą, że kompromis sprawdza się nie tylko w relacji miłosnej, ale także poza nią.

Horoskop roczny na 2023 rok - Strzelec. Praca

Narzekasz na kolejne nudne zadania zawodowe? Zastanów się nad rozpoczęciem własnego projektu. Taka postawa poskutkuje rozwinięciem twoich zdolności twórczych. Uważnie przestudiuj swoją listę kontaktów, a przekonasz się, że masz ku temu wszelkie możliwości. Według gwiazd w nowym roku warto zainwestować w rzeczy, które wydają ci się słuszne – kieruj się intuicją, ale nie zapominaj o zdrowym rozsądku.

Horoskop roczny na 2023 rok - Strzelec. Zdrowie

Zadbaj o swoje ciało. Kiedy odnajdziesz już właściwy dla siebie sposób pielęgnacji, przekonasz się, że nawet najmniejsze zmiany mają zbawienny wpływ nie tylko na twój wygląd, ale i na psychikę. Na początku roku warto również zwrócić uwagę na zęby. Kiedy robiłaś przegląd?

Horoskop roczny na 2023 rok - Strzelec. Ważne daty

Idź na całość: 4, 18 stycznia, 8 lutego, 11 kwietnia, 13, 14 maja, 13 lipca, 5, 24 września, 16, 17 października, 20 listopada, 13 grudnia.
Uważaj: 12 stycznia, 16, 17 marca, 18, 19 kwietnia, 3 czerwca, 28 lipca, 6 listopada.

Horoskop roczny na 2023 rok - Koziorożec (22.12–19.01)

Panuj nad emocjami! I tymi pozytywnymi, i negatywnymi, w przeciwnym razie nie unikniesz problemów. Jak już podołasz temu niełatwemu zadaniu, twoje życie będzie bardzo wygodne. A komfort psychiczny będzie tego najlepszym dowodem.

Horoskop roczny na 2023 rok - Koziorożec. Miłość

Stabilność i harmonia. Te dwa słowa bardzo trafnie opisują twoją sytuację na froncie miłosnym w 2023 roku. Aby osiągnąć taki stan ducha, musisz jednak wykazać się wrażliwością. Potrzeby bliskiej osoby są równie istotne, co twoje, wystarczy odpowiednio je zrównoważyć. W chwilach kryzysu nie oglądaj się za siebie. Jak mówią, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki… Samotne Koziorożce będą miały tendencję do angażowania się w związki bez przyszłości. Dlatego zanim sprawy zajdą za daleko, dokładnie się zastanów, czy ta druga osoba na pewno jest tego warta. Tęsknota za miłością nie jest przyjemnym uczuciem, ale złamane serce boli bardziej.

Horoskop roczny na 2023 rok - Koziorożec. Praca

Sytuacja nie będzie łatwa. Musisz uzbroić się w cierpliwość i siłę woli, aby nie zrezygnować z tego, co teraz robisz. Myśl o zmianie ścieżki kariery będzie cię męczyć, ale nie decyduj na gorąco. W drugiej połowie roku przekonasz się, że w pewnych sprawach pośpiech nie jest wskazany. Inwestycje także traktuj z wyjątkową ostrożnością. Możesz stać się ofiarą oszustów.

Horoskop roczny na 2023 rok - Koziorożec. Zdrowie

Samotne spacery, joga, medytacja – znajdź zajęcie, które pozwoli ci się wyciszyć. Z powodu zawirowań emocjonalnych wszelka aktywność ruchowa jest dla Koziorożca wskazana. Opanuj też poboczne skutki stresu, w tym problemy ze snem. Twoje samopoczucie odzwierciedli twoje nastawienie do życia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Koziorożec. Ważne daty

Idź na całość: 21 stycznia, 28 lutego, 16, 17, 24 kwietnia, 9, 16 czerwca, 7 lipca, 17 sierpnia, 15, 18, 28 listopada, 11, 23, 27 grudnia.
Uważaj: 22 lutego, 12, 25 kwietnia, 12, 17 maja, 2, 29 czerwca, 17, 25 października, 7 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Wodnik (20.01–18.02)

Niektóre Wodniki z niecierpliwością oczekują na początek nowego roku, bo już teraz wiedzą, że będzie to ich czas. A Planety z przyjemnością to potwierdzają. Już dawno nie cieszyłaś się taką harmonią życiową, jaka nastąpi już wkrótce. Wszystko zacznie się układać. Twoje zadanie?
Nie zepsuj tego.

Horoskop roczny na 2023 rok - Wodnik. Miłość

Choć horoskop nie przepowiada kłopotów, należy liczyć się z tym, że w twojej relacji miłosnej nie zabraknie cichych dni. To wszystko z powodu ustalenia nowych priorytetów. Dawna namiętność może więc zniknąć, ale i na to są sposoby. Pamiętaj, że tak niebezpieczne chwile można naprawić, poświęcając czas bliskiej osobie. W krytycznym momencie po prostu weź kilka dni wolnego. Spędź je z drugą połówką, a wszystko wróci na właściwy tor. Wodniki single poczują się nieco zagubione w świecie randek i spotkań towarzyskich, ale letnie miesiące będą niezwykle emocjonujące pod tym względem. Jedyne ostrzeżenie planet – nie zrujnuj wszystkiego poprzez nadmierną nieufność. Bądź ostrożna, ale nie niedostępna, bo „ten jedyny” może cię źle zrozumieć.

Horoskop roczny na 2023 rok - Wodnik. Praca

Gwiazdy przepowiadają przypływ gotówki. Musisz jednak spełnić pewien warunek. Zaintrygowana? Chodzi o pracowitość. Pokaż, na co cię stać. Doskonal swoje umiejętności, rozwijaj pasje i podejmuj najtrudniejsze wyzwania. Twój autorytet wzrośnie, dzięki czemu szybko osiągniesz upragniony cel.

Horoskop roczny na 2023 rok - Wodnik. Zdrowie

Jeśli na początku roku rozważnie popracujesz nad zwiększeniem odporności, w następnych miesiącach nie będziesz narzekać na kłopoty zdrowotne. O ile oczywiście nie zaniedbasz innych składowych dobrego samopoczucia, takich jak zdrowa dieta i ruch. A w chwilach kryzysów psychicznych ucieknij na kilka dni. Najlepiej gdzieś, gdzie zawsze dobrze się czujesz.

Horoskop roczny na 2023 rok - Wodnik. Ważne daty

Idź na całość: 8, 13, 22 stycznia, 3, 14, 19 lutego, 2, 3 kwietnia, 3, 14 maja, 16, 18, 24 lipca, 7, 11 sierpnia, 2, 7, 18 września, 3, 16 listopada, 4, 10 grudnia.
Uważaj: 4, 7, 16 marca, 4 czerwca, 22, 29 sierpnia, 2, 7 października, 12 listopada, 17 grudnia.

Horoskop roczny na 2023 rok - Ryby (19.02–20.03)

Dla wielu Ryb nadchodzące miesiące będą naprawdę pomyślne, o ile spełnią wymagania Planet. Czyli zaczną wierzyć w siebie. Nie czas na skromność i wycofanie, czas na tupet i pewność siebie do granic możliwości. Wejdź w nowy rok z przytupem, a tak samo go skończysz.

Horoskop roczny na 2023 rok - Ryby. Miłość

Musisz pogodzić się z tym, że nowe poglądy na życie odrobinę zrewolucjonizują twoje życie osobiste. Z prostego powodu – na sprawy miłosne będzie ci brakować czasu. Ucierpią na tym zarówno wolne Ryby, jak i te, które od dawna trwają w związkach. Sposób na pozbycie się kryzysu? W przypadku zakochanych przedstawicielek znaku sprawdzi się szczera rozmowa. Musisz wytłumaczyć drugiej połówce, jakiego wsparcia oczekujesz. Jeśli nie spotkasz się ze zrozumieniem, być może warto coś przemyśleć… A singielki nie powinny się spieszyć. Miłość nie ucieknie, cierpliwie poczeka. Nie za długo, ale jednak – poczeka.


Horoskop roczny na 2023 rok - Ryby. Praca

Szefowie cię docenią, a współpracownicy zaczną podziwiać. Takie efekty twojej pracowitości z pewnością przyniosą wiele dobrych informacji, jak ta o awansie lub podwyżce. Jeśli zechcesz w coś zainwestować, ryzyko porażki nie będzie duże, ale nie rób niczego bez dokładnej analizy. Najlepiej zwróć się po poradę do kogoś, kto ma doświadczenie w tym temacie, o ile tej osobie bezgranicznie ufasz.

Horoskop roczny na 2023 rok - Ryby. Zdrowie

Jedyny minus rozwoju kariery może objawiać się w twoim samopoczuciu. Uważaj, aby nie stracić za dużo energii, bo nie będziesz miała motywacji do działania. Po kilku dniach intensywnej pracy zawsze funduj sobie kilka dni relaksu – to świetny sposób na zrównoważenie stanu psychicznego.

Horoskop roczny na 2023 rok - Ryby. Ważne daty

Idź na całość: 3, 7, 24 stycznia, 13, 14 marca, 9, 10 kwietnia, 29 maja, 24, 30 lipca, 9, 10 sierpnia, 12, 15, 17 października, 4, 12 grudnia.
Uważa: 16, 18 lutego, 18 maja, 8, 12 czerwca, 11 sierpnia, 12, 18 listopada,  1 grudnia.

horoskop 2023 viva gwiazdy znaki zodiaku
Fot. Adobe Stock

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
25% na wszystkie produkty
25% na wszystkie produkty
Aż 25% zniżki na wszystkie pro... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY25
Zobacz
+
25% na wszystkie produkty
Online

Aż 25% zniżki na wszystkie produkty kosmetyczne cenionej marki RevitaLash oferującą m.in. najlepszą na rynku odżywkę do rzęs. Oferta i szczegóły dostępne na revitalash.pl. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY25
Zobacz
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Rabat do 40% na sprzęt, odzież... więcej»
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
+
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Online
Stacjonarnie

Rabat do 40% na sprzęt, odzież i akcesoria sportowe dostępny w sklepie stacjonarnym i na Sportano.pl. Szczegóły w sklepie i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
Dodatkowe -20% na kolekcję SS2024
Dodatkowe -20% na kolekcję SS2024
-20% dodatkowego rabatu na kol... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA2024
Zobacz
+
Dodatkowe -20% na kolekcję SS2024
Online
Stacjonarnie

-20% dodatkowego rabatu na kolekcję SS2024. Oferta dostępna w sklepie stacjonarnym i na www.l37.eu. Rabat dotyczy również przecenionych pozycji. Szczegóły dostępne u Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA2024
Zobacz
do -40%
do -40%
Rabat do -40% na wszystkie but... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
+
do -40%
Online

Rabat do -40% na wszystkie buty i torebki z kodem: ZAKUPY. Oferta dostępna sklep.carinii.com.pl. Szczegóły na stronie.  

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 649 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 519,20 zł

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
20% rabatu na kosmetyki Clarena
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Rabat na cały asortyment dostę... więcej»
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
+
20% rabatu na kosmetyki Clarena
Online
Stacjonarnie

Rabat na cały asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych i na e-clarena.eu. Promocja obowiązuje dla zamówień powyżej 100zł oraz obejmuje produkty nieprzecenione. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALONE20
Zobacz
20% rabatu na wszystko
20% rabatu na wszystko
Rabat 20% na wszystkie produkt... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
+
20% rabatu na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na wszystkie produkty Sisley i Hair Rituel by Sisley w butiku internetowym sisley-paris.pl i stacjonarnie w Maison Sisley w Warszawie. Promocja nie dotyczy nowości, zestawów i produktów z zakładki "Ostatnia Szansa". Szczegóły dostępne u Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.