skorpion horoskop tygodniowy viva
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” na listopad 2023 dla każdego znaku zodiaku!

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Barbara Łubko 13 listopada 2023 13:50
skorpion horoskop tygodniowy viva
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” od 26 października do 8 listopada 2023. Może czekają w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące najbliższej przyszłości? Sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - SKORPION (23.10-21.11)

Wdech – wydech. Wdech – wydech… Nie wszystko naraz! Zanim z uwielbieniem zanurzysz się w morzu zupełnie nowych projektów, koniecznie domknij sprawy bieżące. Nawet nie wiesz, jak wiele zamętu może wprowadzić z pozoru błahe zadanie, z którego się nie wywiązałaś. A w miłości znajdź sposób na kompromis.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - STRZELEC (22.11-21.12)

Nie wdawaj się w konflikty. A dokładniej: nie bierz na siebie odpowiedzialności za słowa lub czyny otoczenia. Do niczego dobrego to nie doprowadzi, a wręcz może pogrążyć cię w chaosie. W sprawach sercowych warto zastanowić się nad pytaniem: czego chcę? Nie masz wrażenia, że się pogubiłaś…?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Pomimo najlepszych chęci (twoich) i sprzyjających warunków (nastawienie otoczenia) nie powinnaś chwilowo decydować o dalszym rozwoju kariery. Jak podpowiadają planety, po prostu nie warto angażować się w „pierwsze lepsze”. Lepiej rozejrzyj się za możliwościami, o jakich dotąd nie myślałaś. Intuicja nie zawiedzie.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023  - WODNIK (20.01-18.02)

Spadek energii może przytrafić się każdej osobie, ale planety ostrzegają, że w twoim przypadku będzie… spektakularny. Oczywiście o ile nie zapanujesz nieco nad powodami gorszego samopoczucia. Dlatego zajmij się teraz sobą, tylko bez oszukiwania. Szczypta zdrowego egoizmu nie zaszkodzi.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - RYBY (19.02-20.03)

Spokój w sercu może mieć wielki wpływ na to, co dzieje się w innych sferach twojego życia. Z tego wniosek, że musisz zająć się swoimi uczuciami. Przeanalizuj, na czym ci zależy. Skonfrontuj swoje pragnienia z tym, co jest potrzebne bliskiej osobie. Być może ta relacja wymaga jedynie małego odświeżenia priorytetów?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - BARAN (21.03-19.04)

Czas na rozwój! Nadchodzi doskonały czas na wszelkiego rodzaju szkolenia, dodatkowe zadania, naukę nowych rzeczy. I osiągniesz sukces, jeśli naprawdę się przyłożysz. Tylko nie umniejszaj swoich – już zdobytych – umiejętności. Postaraj się być lepszą wersją siebie, ale nie zapominaj, jak wiele potrafisz. I tego nie ukrywaj.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - BYK (20.04-20.05)

Kłopoty w życiu osobistym mogą chwilowo wyprowadzić cię z równowagi. To oznacza, że musisz być podwójnie czujna. Jeśli uznasz, że wywiązanie się z obowiązków przekracza twoje możliwości w danym momencie, poproś o pomoc. Bliskie osoby z chęcią okażą wsparcie, a ty spojrzysz na przeszkody i problemy z innej perspektywy.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Nie wpadaj w panikę, że zbliża się koniec roku, a ty nie odhaczyłaś jeszcze wszystkich punktów z listy „do zrobienia”. Wciąż masz na nie czas! Nie stawiaj sobie ograniczeń, ponieważ działanie pod presją może cię… opóźnić. Doceń za to, jak wiele już osiągnęłaś i zdobyłaś. W miłości zachowaj rozsądek. Różowe okulary powinny trafić do kosza.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - RAK (22.06-22.07)

Nie daj sobie wmówić, że powinnaś „lepiej, więcej i z większym zaangażowaniem”. I tak dajesz z siebie wszystko. Jednak zamiast udowadniać innym, jak jest naprawdę, tym razem… odpuść. Planety przekonują, że to wspaniałe uczucie. Krótko mówiąc, nie daj sobie wejść na głowę. Nie tylko w pracy, ale i w domu, nawet najbliższym osobom.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - LEW (23.07-22.08)

Nie ulegaj żadnym prośbom, jeśli nie czujesz się na siłach pomóc. W sprawach zawodowych, finansowych, a także domowych twoje „nie” ma wielkie znaczenie. Priorytetem powinno być twoje samopoczucie, a nie wymagania czy wygody innych. W relacji również warto wyznaczyć granice. Nie bierz na siebie zła całego świata.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - PANNA (23.08-22.09)

Lenistwo lenistwem, masz do niego pełne prawo, ale nie zaniedbuj niezbędnego minimum do zrobienia… Kłopoty na takim polu nie są ci teraz potrzebne. Postaraj się wziąć w garść, zanim powróci właściwa twoim wymaganiom motywacja. Nie będziesz długo czekać… Gorszy nastrój może jednak wpłynąć na twoją relację miłosną. Zapanuj nad niedopowiedzeniami, zanim będzie za późno.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 26 października do 8 listopada 2023 - WAGA (23.09-22.10)

Łatwo nie będzie, ale nic, co wydarzy się w najbliższych tygodniach, nie oznacza końca świata. Nawet jeśli uznasz, że gorzej już być nie może. Musisz przetrwać ten trudny czas, planety nie mają wątpliwości, że ci się uda. Po prostu zaufaj sobie i swoim decyzjom. Porady wiarygodnych osób także nie będą bez znaczenia, dlatego nie odmawiaj i przyjmij pomoc.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.