horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Horoskop tygodniowy „VIVY!” - co masz zapisane w gwiazdach?

Jak mogą potoczyć się najbliższe dni? Na co uważać?

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2023 13:30
horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock

Jaki będzie dla Ciebie czerwiec 2023? Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - do 29 czerwca 2023. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop miłosny na wiosnę i lato 2023

Horoskop „VIVY!”: 15 - 29 czerwca 2023

 

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Odwagi – nalegają planety. Jeśli czekasz na moment, kiedy będziesz mogła sobie „poszaleć”, nie znajdziesz lepszego. Dlatego przygotuj się na zaskakujące zwroty akcji. Przede wszystkim nie chowaj się za plecami tych, którzy mają lepsze „gadane”. Jeśli twój pomysł ma szanse powodzenia, bierz się do działania. Ta porada sprawdzi się też w sprawach sercowych. Zrób ten pierwszy krok.

Horoskop tygodniowy - RAK (22.06-22.07)

Z łatwością odnajdziesz rozwiązania wielu problemów. Żadne przeszkody nie będą istotne, nic nie stanie ci na drodze. Jest tylko jeden szczegół… Nie będą to twoje problemy. Oczywiście zyskasz uznanie otoczenia za swoją pomoc i trafne porady, ale nie gub priorytetów. Fakt, że nie zajmiesz się swoimi kłopotami, teraz nie oznacza, że nagle znikną. Najpierw zadbaj o siebie, potem o innych.

Horoskop tygodniowy - LEW (23.07-22.08)

Pomimo wielkich planów będziesz musiała chwilowo zwolnić. Nie jest to dobry czas na spektakularne działania i odważne decyzje, zapomnij o wyzwaniach ponad siły i o udowadnianiu całemu światu, jak wiele potrafisz. Nie musisz tego robić – twoja wartość jest stała i nie ma nic wspólnego z kolejnym osiągniętym celem. Spokojnie… Postawisz na swoim.

Horoskop tygodniowy - PANNA (23.08-22.09)

Zanim zaangażujesz się w kolejną misję – której przecież nie wykona nikt inny – rozważ, czy na pewno warto. I upewnij się, że nie masz zaległości w innych obszarach życia. Dopóki nie pozamykasz pewnych spraw, nie będziesz mogła ruszyć dalej. Ustal własną listę priorytetów i kieruj się nią bez względu na okoliczności.

Horoskop tygodniowy - WAGA (23.09-22.10)

Jak mówią, tylko spokój nas uratuje – a właściwie ciebie. Owszem, los przygotował kilka niezbyt przyjemnych niespodzianek, ale nie jest to powód, żebyś załamywała ręce. Rozważ plusy i minusy, poznaj dostępne opcje, zastanów się nad możliwymi rozwiązaniami i rób swoje. Ostatecznie i tak osiągniesz cel. Chociaż trochę to potrwa…

Horoskop tygodniowy - SKORPION (23.10-21.11)

Jeśli to możliwe, zorganizuj sobie kilka dni wolnego. Po dość nasyconych tygodniach po prostu musisz odpocząć i nabrać sił do dalszego działania. Poświęcanie zdrowia i motywacji w imię niepewnych projektów – lub, co gorsza, niepewnych ludzi – naprawdę nie ma sensu. Zadbaj o siebie, a przy tej okazji wiele spraw ułoży się bez twojego udziału. W miłości nie szczędź miłych słów.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC (22.11-21.12)

Słowo klucz na najbliższe tygodnie – rozwaga. Nie oceniaj osób z najbliższego otoczenia i ich działań, dopóki nie poznasz powodów, jakimi się kierują. Fałszywy osąd może sprowadzić na ciebie kłopoty. Planety ostrzegają też przed zgubnymi emocjami w relacji miłosnej. Traktuj bliską osobę tak, jak sama byś chciała być traktowana

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Nie przepadasz za stagnacją, ale chwilowo się jej nie pozbędziesz ze swojego życia. Co ciekawe, taka chwila oddechu może ci się spodobać… aż za bardzo. Nie licz jednak na to, że zostanie na dłużej – już wkrótce wrócisz do zwyczajowego tempa, czyli dużo wszystkiego i najlepiej naraz. Tylko w miłości nagle ucichnie. Ale to cisza przed burzą…

Horoskop tygodniowy - WODNIK (20.01-18.02)

Prawdopodobnie nie zdasz egzaminu z cierpliwości. A bądź przygotowana, że taki się pojawi. Bez znaczenia, czy będzie chodziło o sprawy zawodowe, czy prywatne, z zachowaniem spokoju i jasności umysłu możesz mieć spory problem. Z drugiej strony w końcu pozbędziesz się wielu negatywnych emocji, jakie trzymasz w sobie od dawna, co oczyści atmosferę… To duży plus takiej sytuacji.

Horoskop tygodniowy - RYBY (19.02020.03)

Nie ma wątpliwości, że jesteś bardzo samodzielna, ale czasami pomoc innych okazuje się bezcenna. Trafne podpowiedzi czy po prostu świeże spojrzenie na kłopoty, z jakimi się zmagasz, otworzą ci oczy na rozwiązania, o jakich dotąd nie myślałaś. Czy warto z nich skorzystać? Oczywiście. Tylko z rozsądkiem. Uwaga od gwiazd: nie dotyczy to porad sercowych. Tu musisz radzić sobie sama.

Horoskop tygodniowy - BARAN (21.03-19.04)

Chociaż rzadko dążysz do bycia w centrum uwagi, tym razem spodoba ci się zwiększone zainteresowanie. A to wszystko kwestia nadszarpniętej pewności siebie. Jeśli więc jest to twój sposób na odzyskanie równowagi w tym temacie, korzystaj do woli! Samopoczucie ma ogromny wpływ na twoje życie. Przekonasz się o tym w najmniej spodziewanym momencie.

Horoskop tygodniowy - BYK (20.02-20.05)

Zanim wybierzesz się na zasłużony odpoczynek albo po prostu zajmiesz się nowym projektem zawodowym lub prywatnym, koniecznie po sobie „posprzątaj”. Jak ostrzegają planety, wszelkie niedokończone sprawy wrócą jak bumerang, a nie potrzebujesz kolejnych zawirowań w życiu. Także w miłości uważaj na brak domknięcia. Nie igraj z uczuciami innych.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.