horoskop 2023
Fot. adobe.stock.com
Horoskop

Tygodniowy horoskop VIVY! od 31 stycznia 2023

Co przewidują dla Ciebie gwiazdy?

Marta Cieplak 31 stycznia 2023 12:30
horoskop 2023
Fot. adobe.stock.com

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” od 31 stycznia 2023. Dowiedz się, co czeka twój znak zodiaku w najbliższych dniach.

ZOBACZ TAKŻE: Te znaki zodiaku najczęściej zdobywają Oscary. Czy w tym roku znowu wygrają?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 31 stycznia 2023

WODNIK (20.01-18.02)

Po dość rozemocjonowanym początku roku nadchodzi czas… jeszcze większych emocji. Na pewno przeważą te pozytywne, ale nie unikniesz przykrych momentów. Pamiętaj jednak, że nie ma takich kłopotów, którym nie stawisz czoła – w twoim przypadku odpowiednie nastawienie ma wielką moc. A w miłości przeciwnie – nie toleruj tego, co złe. Powinnaś być swoim własnym priorytetem.

RYBY (19.02-20.03)

Chociaż nowy rok kusi nowymi projektami, nie angażuj się w nie zbyt szybko. Najpierw zajmij się zaległościami i zamknij pewne etapy – taki plan przyniesie korzystniejszy efekt. Planety podpowiadają również, że nie samą pracą człowiek żyje. Co u twoich bliskich? Zaopiekuj się ważnymi dla ciebie osobami, jeśli nie chcesz stracić w ich oczach.

BARAN (21.03-19.04)

Chęć wyróżnienia się spośród innych może skłonić cię do podjęcia ciekawych decyzji. Nie wszystkie będą trafne, ale w ogólnym podsumowaniu osiągniesz sukces. Tylko nie spoczywaj na laurach – przed tobą jeszcze wiele do zrobienia. Postaraj się też opanować swoje finanse. Nieprzemyślane wydatki nie wpłyną dobrze na stan twojego portfela, a na kryzys w tych sprawach nie możesz sobie teraz pozwolić.

BYK (20.02-20.05)

Zastanów się nad swoimi największymi zaletami… i zacznij je wykorzystywać. Im umiejętniej będziesz to robić, tym pewniejsza twoja wygrana. Oczywiście nie oznacza to, że wszelkie zmartwienia – zawodowe i prywatne – znikną, ale obędzie się bez nieprzyjemnych niespodzianek. W życiu prywatnym warto wcisnąć pauzę. Czy nie zagubiłaś się we własnych uczuciach?

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Cokolwiek będzie się działo w twoim życiu, stawiaj na intuicję. Przeczucie nie zawiedzie cię w tak wielu sprawach, że zaczniesz się zastanawiać nad sensem innych wskazówek. Porady bliskich również się przydadzą, jednak nie w tak zadowalającym stopniu. I ostrożnie z pieniędzmi. Nie daj się złapać w pułapkę inwestycyjną, bo skutki cię przerosną.

RAK (22.06-22.07)

Jak przewidują planety, sprawy związane z pracą i karierą zdecydowanie nie będą na liście twoich priorytetów. Teraz twoim życiem zawładnie miłość. Dosłownie – uczucia będą miały wpływ na wszystko, co robisz. Nie wynikną z tego większe kłopoty, jeśli zachowasz rozsądek. To piękny stan, ale nie przymykaj oczu na rzeczy, które cię irytują lub niepokoją.

horoskop 2023 viva
Fot. Adobe Stock

LEW (23.07-22.08)

Nie rzucaj się w wir zadań i obowiązków, jeśli nie czujesz się na siłach. Najpierw odpocznij i skumuluj energię, a to znaczy: zrezygnuj z poważnych wyzwań. Uwierz, że jeśli przez chwilę ograniczysz swoją aktywność, nic się nie stanie. A wsparcie bliskich i spędzony z nimi czas to najlepszy sposób na regenerację. W miłości warto ustąpić. Kompromis sprawdzi się lepiej niż zawzięta kłótnia.

PANNA (23.08-22.09)

Nuda, nuda… Odniesiesz wrażenie, że w twoim życiu nic się nie dzieje. Nie będzie ono złudne, ale taki spokojny czas z pewnością wyjdzie ci na dobre. Skorzystaj z tego: odpocznij, wycisz myśli, ustal plan na dalsze dni. W miłości też sprawdzi się wyciszenie. Harmonia w relacji to kwestia porozumienia i pracy nad związkiem. Pamiętaj, że do tego potrzebne są dwie osoby…

WAGA (23.09-22.10)

W najbliższych dniach zwróć szczególną uwagę na swoje samopoczucie. Nadmierny wysiłek może cię wyczerpać, a nadchodzi czas, kiedy otrzymasz od losu wielką szansę na sukces. Dlatego postaraj się nie utrudniać sobie życia i wystrzegaj się wszelkich spornych sytuacji. Uważaj także na opinie i podpowiedzi otoczenia – nie wierz we wszystko, co usłyszysz.

SKORPION (23.10-21.11)

Prawdopodobnie zaskoczysz samą siebie. W nadchodzących tygodniach poziom twojej kreatywności przekroczy wszelkie granice. Taka pomysłowość i skłonność do oryginalnych rozwiązań z pewnością przyniosą zadowalające efekty. Zyskasz też w oczach współpracowników. Być może nadszedł czas na rozmowę o awansie? Nie strać tej szansy.

STRZELEC (22.11-21.12)

Nie zabraknie ci energii i motywacji, a potrzeba nowych doświadczeń wręcz uzależni cię od wszystkiego, co nieznane i świeże. Przed tobą ciekawy czas, pełen niespodzianek, ale planety ostrzegają: przy takim podejściu ryzyko błędnych decyzji znacznie wzrasta. Miej oczy szeroko otwarte i wsłuchuj się w intuicję. Unikaj też spornych kwestii finansowych.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Masz wystarczający zapas energii do działania? Lepiej znajdź sposób na jej uzupełnienie, ponieważ planety przewidują niestandardowy ruch w twoim życiu. Co prawda jest nieco za wcześnie, aby mówić o wielkich osiągnięciach, ale małymi kroczkami zbliżasz się do linii mety. Pozytywna aura namiesza też w twoim sercu. Kto się lubi, ten się czubi – taka drobna podpowiedź…

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.