horoskop rak
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” na lipiec 2023 - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Jakie zmiany przyniosą najbliższe dwa tygodnie?

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2023 16:32
horoskop rak
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe trzy tygodnie - od 30 czerwca do 20 lipca 2023. Może znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Sprawdź, co czeka twój znak zodiaku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - RAK (22.06-22.07)

Pozbądź się wątpliwości. Szczególnie tych związanych z kierunkiem rozwoju zawodowego. Jak przekonują planety, jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu! Motywacji do dalszego działania nie zabraknie, dlatego korzystaj na całego. Ale musisz działać zdecydowanie. Taka postawa z pewnością sprawdzi się w sprawach zawodowych. W tych prywatnych raczej zachowaj spokój, a być może nawet… dystans.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - LEW (23.07-22.08)

Nie dopuść do chaosu w swoim życiu. Owszem, pojawi się wiele kuszących ofert czy nowych wyzwań, ale nie angażuj się w pierwsze lepsze. Im więcej na siebie weźmiesz, tym gorzej na tym wyjdziesz, a finanse tego nie wynagrodzą… Stanowcza odmowa – w niektórych przypadkach – z pewnością podkreśli twój charakter. Tym samym zyskasz w oczach interesujących osób.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - PANNA (23.08-22.09)

Osiąganie celu bez większego wysiłku… Brzmi jak marzenie? Cóż, według planet teraz możesz je spełnić! Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem wielkiego szczęścia, co oznacza wiele okazji do wykorzystania. Uporządkuj więc sprawy zawodowe, pozbądź się bieżących kłopotów domowych, stwórz plan na kolejne miesiące – zrób cokolwiek, co wpłynie pozytywnie na twoją przyszłość.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - WAGA (23.09-22.10)

Chociaż gwiazdy nie przewidują większych kłopotów, zdecydowanie przyjrzyj się temu, co dzieje się wokół ciebie. Zdobyte informacje okażą się niezwykle pomocne, a przy okazji dowiesz się, na kogo uważać… W kontaktach z otoczeniem zdecydowanie unikaj konfliktów. Nie warto tracić czasu i energii na sprawy, które nic nie wniosą do twojego życia.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - SKORPION (23.10-21.11)

Najpierw obowiązki, potem przyjemności. Nawet jeśli mocno się postarasz, nie unikniesz takiego zrządzenia losu. Z drugiej strony poświęcenie i nadwerężenie zasobów energii z pewnością się opłaci. Nie chodzi nawet o poprawę stanu finansów, ale o znajomości, dzięki którym zdobędziesz zupełnie nowe szczyty. Gotowa na nowe? Jeśli nie, masz jeszcze czas na przygotowanie.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - STRZELEC (22.11-21.12)

Bycie w centrum wydarzeń – czego nie unikniesz w najbliższych dniach – może ci się podobać, ale musisz być ostrożna. Nie doszukuj się podstępów na każdym kroku, ale nie wierz we wszystko, co zobaczysz lub usłyszysz. Poza lekkimi zawirowaniami w sprawach zawodowych przygotuj się na podobne w miłości. Serce zdecydowanie przestanie się ciebie słuchać…

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Planety przepowiadają spokojny, a jednocześnie bardzo udany czas. I to pod każdym względem! Spełnione cele, ambitne wyzwania, nowe znajomości, miłe chwile u boku najbliższych… Wydaje się, że nie ma rzeczy, jaka mogłaby ci teraz sprawić przykrość lub trudność. Wykorzystaj swoje pięć minut (byle z głową). Los dawno tak bardzo ci nie sprzyjał.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - WODNIK (20.01-18.02)

Im szybciej pozbędziesz się zaległości, tym lepiej się poczujesz. Czas zamknąć pewne etapy, nawet jeśli wydaje ci się, że jest na to za wcześnie. Nie jest. Otwórz się na to, co nowe, świeże, jeszcze nieznane. I zaufaj – taki eksperyment może ci sprawić wiele radości. W uczuciach także będziesz musiała wykazać się otwartością, ponieważ ktoś bliski szykuje niespodziankę…

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - RYBY (19.02020.03)

Nie wpadniesz w kłopoty, jeśli nie poddasz się melancholii i nie ulegniesz wspomnieniom bardzo związanym z tym, co było kiedyś. Nie warto teraz powracać do przeszłości. To nie ma sensu – tak naprawdę dobrze o tym wiesz. Lepiej skoncentruj się na tym, w jakim kierunku poruszać się dalej. Wbrew pozorom nie masz wiele czasu, o ile nie chcesz utknąć w martwym punkcie.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - BARAN (21.03-19.04)

Zdejmij na chwilę różowe okulary – tylko na chwilkę. A w momencie „realności” koniecznie oceń otaczający cię świat. Możesz odkryć wiele zaskakujących szczegółów, nie zawsze przyjemnych, ale pouczających. I wbrew temu, co zawsze robiłaś, nie walcz tym razem o znajomości, które nie walczą o ciebie. A w miłości nie zaniedbuj mocy gestów. Często bywają wymowniejsze niż słowa.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - BYK (20.02-20.05)

Nadszedł moment na zmiany. Nie chodzi tym razem o pracę czy nowe hobby. Chodzi o ciebie, a raczej o twoje nastawienie do rzeczywistości. Przeanalizuj, co w ostatnim czasie ci się udało, co nie wyszło, co mogłabyś zrobić lepiej. Skoncentruj się przede wszystkim na swoich emocjach i odczuciach. Im szybciej zauważysz pewne zależności, tym lepiej poradzisz sobie w przyszłości.

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 30 czerwca do 20 lipca 2023 - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Cokolwiek by się nie działo, musisz ufać swojej intuicji. Wszelkie oznaki niepokoju czy – przeciwnie – spokoju będą niezwykle istotne, jeśli chodzi o ostateczny rezultat twoich działań. Nie ignoruj tej podpowiedzi planet, nie tym razem. W wolnym czasie poszukaj zajęć, które urozmaicą nieco zbyt spokojne nadchodzące tygodnie. To chwilowa stagnacja, ale wykorzystaj jej uroki jak najlepiej.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.