horoskop miłosny
Fot. STOCK ADOBE
HOROSKOP VIVY!

Wodniki poznają prawdziwą miłość! Za to dla Ryb będzie to bardzo burzliwy czas...

Przedstawiamy horoskop miłosny na 2019 rok

Gabriela Łaskowska 29 grudnia 2018 19:02
horoskop miłosny
Fot. STOCK ADOBE

Miłość, związki i rozstania są bardzo ważnym elementem życia każdej osoby. Czasami wiążą się one ogromnym szczęściem i spokojem, a innym razem z cierpieniem i wątpliwościami. Zastanawiasz się co przyniesie Ci rok 2019? Sprawdź nasz roczny horoskop miłosny, z którego dowiesz się czy masz szansę na prawdziwą miłość w przyszłym roku! 

Baran

Rok 2018 nie był dla Ciebie zbyt dobry, jeśli chodzi o życie miłosne. Nie trać nadziei. W tym roku czeka Cię wiele niespodzianek, związanych z relacjami. Napotkasz na swojej drodze wyjątkową osobę. Musisz się tylko zastanowić czy uczucia pomiędzy wami są naprawdę szczere. Pamiętaj też, że związek to kompromis. Mimo że, jesteś typem wojownika i indywidualisty, powinieneś zrozumieć, że każda relacja składa się z dwóch osób. Przestań myśleć tylko o sobie, a wszystko ułoży się dobrze.

Byk

W tym roku zdecydujesz się na odważny krok. To będzie zaskakujący czas, pełny dużych zmian. To dobry czas na wyznanie miłości osobie, w której potajemnie się podkochujesz. Pamiętaj, że komunikacja w związku to podstawa. Dziel się ze swoim partnerem wszelkimi wątpliwościami. Unikniesz dzięki temu poważnych kłótni. Skup się na pogłębianiu więzi. Twój partner na pewno doceni to, że otwierasz się przy nim.

Bliźnięta

Zapowiada się wiele pozytywnych zmian. Jeśli tkwisz w nieszczęśliwym związku, znajdziesz w sobie w końcu odwagę, aby go zakończyć. Samotne Bliźnięta odnajdą osoby, które docenią je za to, kim są. Pamiętaj, aby odwdzięczyć się tym samym. Nikt nie jest idealny, więc naucz się kochać kogoś pomimo jego wad. Nauczysz się traktować swojego partnera jak przyjaciela. Zrozumiesz, że zaufanie i szczerość to podstawa każdego związku.

Rak

Czas najwyższy zrozumieć, że związek to nie zawsze droga usłana różami. Każda relacja składa się z tych dobrych i złych momentów. Te drugie nie znaczą, że od razu musisz uciekać. Jeśli jesteś  w związku z osobą, na której naprawdę Ci zależy, walcz o nią. A co z samotnymi Rakami? Nabierzesz wreszcie pewności siebie. Osoby w Twoim otoczeniu zauważą to i docenią. Przyciągniesz tym do siebie spore grono adoratorów. Pamiętaj tylko, żeby nie brać „pierwszego lepszego”.

Lew

To będzie rok wielkich zmian. Masz ogromną szansę na wzięcie ślubu. Nabierzesz wreszcie odwagi do spontanicznych działań. Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić. Relacje to poważna sprawa, a zbytnia beztroska może zadziałać na Twoją niekorzyść. Single mogą wdać się w niezobowiązujące romanse. Uważaj tylko, aby nie zabawić się niechcący czyimiś uczuciami!

Panna

Jeśli w tym roku nie miałeś zbyt wielu okazji do randkowania, teraz się to odmieni! Poznasz wielu wartościowych ludzi. Masz ogromną szansę na prawdziwą miłość. Musisz tylko znaleźć w sobie odwagę do przejęcia inicjatywy! Podkochujesz się w kimś, kogo znasz już bardzo długo? Nie bój się wyznać mu swoich uczuć.

Waga

Ten rok będzie rokiem zmian. Przestaniesz wreszcie myśleć o starej miłości i ruszysz naprzód. Nie bój się odważnych decyzji. Podejmij ryzyko i zaproś kogoś na randkę. Nie ma co siedzieć i czekać na miłość życia. Otwórz się na nowe relacje i nie bój się zaangażować. Pozbądź się niepewności i strachu. Nawet jeśli początkowo randki nie będą kończyły się sukcesem, trafisz w końcu na kogoś naprawdę wyjątkowego!

Skorpion

Czeka Cię dużo pozytywnych zmian w życiu miłosnym. Na początku może być nieco ciężko, będzie Ci się wydawać, że nie ma na świecie odpowiedniej dla Ciebie osoby. Nie poddawaj się! W końcu zakochasz się w kimś i to ze wzajemnością. Osoby, które są już w związku, bardzo zbliżą się do swoich partnerów. 

Strzelec

To będzie dobry rok. Odważysz się na duże zmiany, które pozwolą Ci osiągnąć pełnię szczęścia. Zakończ znajomości, które są dla Ciebie uciążliwe. Odetnij się od przeszłości i skup na tym co tu i teraz. Zrobienie kroku naprzód da Ci poczucie ulgi. Nie będziesz musiał czekać długo, aż na horyzoncie pojawi się ktoś naprawdę wyjątkowy. Pamiętaj tylko o tym, że nad każdą relację trzeba stale pracować. 

Koziorożec

Ten rok będzie pełen miłości! Czeka Cię dużo randek, romansów i nowych związków. Nie nastawiaj się od razu na poważne relacje. To będzie czas na poznanie samego siebie, swoich potrzeb. Musisz uzbroić się w cierpliwość. W roku 2019 powinieneś skupić się na sobie i na samorozwoju. 

Wodnik

Jeśli przez kilka ostatnich lat bałeś się zaangażować w poważniejszy związek, teraz się to zmieni. Przestaniesz wreszcie trzymać wszystkich na dystans. Poznasz kogoś, kto przypomni Ci, co to znaczy kochać. Początkowo możesz czuć się nieco nieswojo. Zaufaj swojej intuicji. Serce podpowie Ci, gdy poznasz odpowiednią osobę. Jeśli pójdziesz jego tropem, znajdziesz prawdziwą miłość i szczęście.

Ryby

Czeka Cię burzliwy rok, pełny romansów, rozstań i huśtawek emocjonalnych. Nie powinieneś załamywać się niepowodzeniami w życiu miłosnym. Będziesz musiał podjąć kilka ważnych i trudnych decyzji. Jednak nie martw się. Z każdej relacji, nawet tej szybko zakończonej, wyciągniesz jakąś naukę na przyszłość. Pozwoli Ci to unikać błędów przy kolejnych związkach.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.