Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop miłosny: najlepsze związki tworzą znaki, które pozornie są zupełnie różne!

A jak jest w Twoim przypadku?

Redakcja VIVA! 4 października 2019 16:47
Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Przeciwieństwa się przyciągają... Tak mówią, i trudno nie zgodzić się z tym, że rzeczywiście tak bywa. Jednak to nie zawsze jest łatwe. Każda osoba w związku ze swoim totalnym przeciwieństwem wie, że potrzeba wiele pracy, aby taka relacja miała sens.

Niezależnie od tego, czy parę łączy przyjaźń, stały związek, czy zwykły flirt, pozornie niedopasowane znaki zodiaku mogą tworzyć najlepsze duety. Przekonaj się, dlaczego!

Horoskop miłosny: dopasowanie wg znaków zodiaku

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Baran i Waga

Baran jest ognistym, impulsywnym i upartym znakiem zodiaku, który zdecydowanie woli działać solo. Zupełnie inaczej niż Waga, która woli należeć do grupy. Baran się nakręca, podczas gdy Waga wariuje już przy pierwszych oznakach jakiegokolwiek konfliktu. Dlaczego te dwa przeciwieństwa mogą stworzyć udany związek? Waga przyzwyczai Barana do odpoczynku i nauczy unikać kłótni, a Baran doda Wadze odwagi i nauczy, jak należy wyrażać emocje, które naprawdę czuje.

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Byk i Skorpion

Byk, znak zodiaku rządzony przez Wenus, marzy o ziemskich rozkoszach. Skorpion zazwyczaj pielęgnuje swój świat wewnętrzny, rezygnując z dóbr materialnych. Te dwa znaki uzupełniają się we wspaniały sposób. Byk zatroszczy się o to, aby ukochanej osobie spod znaku Skorpiona nie brakowało niczego, podczas gdy Skorpion namówi Byka do eksperymentów i odkryć, które mogą zmienić jego konserwatywny styl życia.

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Bliźnięta i Strzelec

Zarówno Bliźnięta, jak i Strzelce, są bardzo ciekawi siebie i wszystkiego, co ich otacza. Osoba spod znaku Bliźniąt za bardzo skupia się na szczegółach, podczas gdy żądny przygód Strzelec zauważa jedynie to, co ma największe znaczenie. Połączenie tych umiejętności sprawia, że razem są praktycznie nie do powstrzymania.

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Rak i Koziorożec

Koziorożec, rządzony przez surowy Saturn, stawia na logikę i uwielbia pracować. Rak, rządzony przez Księżyc, ufa swojej intuicji, dlatego rzadko popełnia błędy, nawet jeśli decyduje się na coś zupełnie szalonego. Spektakularne kariery obu znaków i przytulny dom, zbudowany od podstaw, to znak rozpoznawczy tego duetu. Przykład? Kate Middleton i książę William!

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Lew i Wodnik

Ta para wie, co oznacza dobra zabawa! Osoba spod znaku Lwa preferuje bogatą uroczystość w stylu Wielkiego Gatsby, podczas gdy Wodnik z chęcią organizuje bieg po lesie. Lew dba o swoją reputację i wspina się po drabince społecznej, a Wodnik ucieka z miejsc, w których czuje się przytłoczony i nie potrzebuje uznania innych. Te dwa znaki zodiaku doskonale się uzupełniają, odnajdując kompromis i tworząc jedną z bardziej wybuchowych par w horoskopie.

horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop partnerski: Panna i Ryby

Panna uwielbia odkrywać nowe rzeczy i wciąż się uczy, a osoba spod znaku Ryb to rozmarzona istota, poszukująca kogoś, kto poprowadzi ją za rękę. Te znaki zodiaku chcą pomagać innym, ale ich podejście do tego znacznie się różni. Panna podpowie Rybom dobry kierunek i nauczy kilku sztuczek, ułatwiających osiągnięcie sukcesu, podczas gdy Ryby delikatnie sugerują Pannie, że powinna czasem wyluzować i po prostu trochę pomarzyć... 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.