horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przepowiada horoskop na dziś!

Co wydarzy się we wtorek 19.11.2019?

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 05:33
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na wtorek 19.11.2019 przewiduje dość spokojny dzień dla większości znaków zodiaku. To dobry czas na zaangażowanie się we wszelkie niezależne projekty. Jedynie komunikacja z otoczeniem może sprawiać problem i prowokować do niechcianych konfliktów.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Ze względu na niepewną sytuację w życiu osobistym, codzienne kłopoty związane z pracą sprawią Ci dziś radość. Najważniejsze sprawy warto zamknąć w pierwszej połowie dnia, aby wieczorem bez wyrzutów sumienia spotkać się z bliskimi przyjaciółmi. Uważaj na swoje słowa – nadmierna krytyka może doprowadzić do nieoczekiwanego pogorszenia relacji nawet z najbliższą osobą.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Przed Tobą spokojny dzień, pod warunkiem, że powstrzymasz się od plotek i ingerencji w sprawy innych ludzi. Dzisiaj, jak nigdy dotąd, będziesz chciała pokazać swoje cechy przywódcze, szczególnie w pierwszej połowie dnia. Nie przekrocz pewnych granic, ponieważ możesz znacznie przecenić swoje możliwości. Gwiazdy przewidują, że ukochana osoba przygotowuje dla Ciebie przyjemną niespodziankę.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Wtorek będzie trudnym, ale ciekawym dniem pod każdym względem. Horoskop sugeruje, że cierpliwi przedstawiciele znaku osiągną nieoczekiwany sukces, dlatego postaraj się wykazać siłą woli i nie ulegaj żadnym pokusom. Nie przenoś również poczucia odpowiedzialności na innych. W miłości – cisza przed burzą.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Sprzyjający dzień na rozwiązanie wszelkich problemów, szczególnie zawodowych. Aby osiągnąć cel, warto zwrócić zdecydowanie większą uwagę na szczegóły. Uważaj na pochopne wnioski i niewłaściwe słowa, a także nieprzemyślane działania. Dziś możesz przecenić swoje mocne strony.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy przepowiadają doskonały dzień pod względem odważnych decyzje. Twoje błyskotliwe pomysły spotkają się z uznaniem współpracowników. Postaraj się jednak być bardziej aktywna i niezależna w rozwiązywaniu swoich problemów. Przejmij inicjatywę w miłości, aby poradzić sobie nawet z najbardziej negatywnymi konsekwencjami Twojego zachowania.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Przed Tobą dość nieprzewidywalny dzień, zwłaszcza pierwsza połowa. W Twoim życiu nie zabraknie ciekawych pomysłów i pragnień, ale na drodze do ich realizacji mogą pojawić się nieoczekiwane przeszkody. Nie ryzykuj, ponieważ możesz popełnić błąd, którego nie naprawisz przez dłuższy czas. Ukochana osoba może zawieść Twoje zaufanie.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wtorek to dobry dzień, aby przejrzeć swoje plany i zacząć wszystko od nowa. Jeśli coś Ci się nie uda, nie martw się – Gwiazdy obiecują powodzenie w najbliższej przyszłości. Pomimo krytyki, pozostań przy swojej opinii, a unikniesz męczącego nieporozumienia. Jeśli umiejętnie wykorzystasz najlepsze cechy Twojego charakteru, pokonasz zarówno drobne, jak i poważne problemy.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Przed Tobą trudny i nieprzewidywalny dzień. Prawdopodobne są nie tylko kłopoty zawodowe, ale także bolesne doświadczenie związane z bliską osobą. Nie licz na pomoc z zewnątrz, ani na to, że wszystko szybko się ułoży. Gwiazdy zalecają zachowanie spokoju.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Dobry dzień na spotkania, nowe znajomości lub komunikację z interesującymi Ciebie osobami. Nie przegap szansy od losu – niewykluczone, że w pierwszej połowie dnia dowiesz się, jak rozwiązać problem, który dręczy Cię od dłuższego czasu. Poświęć więcej uwagi drugiej połówce, jeśli nie chcesz wywołać bezpodstawnych oskarżeń wobec Twojej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują, że zrobisz dobre wrażenie na innych ludziach. Nie polegaj jednak jedynie na sobie. Z uwagą wysłuchaj porad zaufanej osoby. Nie rezygnuj z nowych wyzwań zawodowych, nawet jeśli wydadzą Ci się zbyt skomplikowane – najprawdopodobniej będą dla Ciebie wyjątkowo korzystne, zarówno w perspektywie krótkoterminowej, jak i odległej przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Przed Tobą dobry dzień pod każdym względem, o ile będziesz szczera wobec siebie i innych. Unikaj pośpiechu – pokonasz wszystkie trudności, jeśli wykażesz się cierpliwością. Niewykluczone, że będziesz musiała zmienić swoje plany na dzisiejszy wieczór. W miłości postaraj się przejąć inicjatywę, ponieważ ukochana osoba nie potrafi czytać Ci w myślach.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Nie przegap ważnej wiadomości! Tas informacja może całkowicie zmienić Twoje plany na najbliższą przyszłość i podpowiedzieć rozwiązanie ważnego problemu. Nie odrzucaj porad innych ludzi, ale nie stosuj się do nich zbyt dosłownie. Jeśli będziesz musiała podjąć ważną decyzję, lepiej zaufaj swojej intuicji. Bliska osoba może oczekiwać zbyt wiele. 

horoskop chiński
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.