Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop 2020: sprawdź, co wydarzy się w Twoim życiu w nowym roku!

Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2019 13:26
Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przepowiadają, że 2020 rok będzie dość stabilny i produktywny pod względem działalności zawodowej. Z drugiej strony, należy zachować szczególną ostrożność, a nie gonić za szybkimi zarobkami i wynikami – wręcz przeciwnie, wszystko należy robić ostrożnie i profesjonalnie. W tym roku odniosą sukces te osoby, którzy wyróżniają się wytrzymałością, siłą i... przebiegłością.

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana, które poświęcą ten rok na naukę nowych rzeczy, będą mogły wykazać się ze szczególnie przychylnej strony. Wyznacz sobie cele i zaplanuj czas na ich realizację, aby nie narzekać na brak czasu – rezygnacja z rozwoju osobistego nie doprowadzi do niczego dobrego.

Horoskop przewiduje wiele niespodzianek dla osób, które uwielbiają podróże, ale nie wszystkie będą przyjemne, szczególnie w pierwszej połowie roku. Nie obawiaj się zmiany planów w drodze. Gwiazdy przewidują, że w nowym roku Barany stworzą kilka nowych relacji. Nadmierna popularność odwróci uwagę od ważniejszych spraw, jednak może Cię zmęczyć.

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: BYK

Horoskop na 2020 rok przewiduje wzrost niemal pod każdym względem. Otoczenie będzie Ci zazdrościć, ale ryzykujesz popełnienie błędu, jeśli zaangażujesz się w zbyt wiele spraw naraz. W pierwszej połowie roku osoby spod znaku Byka będą musiały wielokrotnie podejmować decyzje, które nie będą odpowiadać ich potrzebom i poglądom. Zdrowy rozsądek pokona emocje, ale jest to dobra wiadomość.

Druga połowa roku może znacznie wyostrzyć Twoje poczucie humoru – dzięki temu znajdziesz rozwiązanie wielu problemów, i prawdopodobnie zaczniesz stosować tę metodę w przyszłości. Niewykluczone, że w tym roku postanowisz zakończyć relacje z osobami, które Cię wcześniej zawiodły. Może Cię to wiele kosztować.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym roku nie zabraknie wydarzeń, które mogą wywrócić Twoje życie do góry nogami, całkowicie zmieniając Twój styl i rytm, zmuszając do porzucenia niektórych nawyków i zdobycia wielu nowych. Na pewno nie poczujesz się rozczarowana – nawet jeśli nie zaakceptujesz tych zmian z łatwością, nie pożałujesz. W każdym razie będzie to Twój wybór, być może nieświadomy, ale całkowicie dobrowolny.

Doświadczenie zdobyte w tym roku będzie bezcenne, dlatego Bliźnięta nie powinny unikać nowych możliwości rozwoju osobistego. Nie będziesz też narzekać na sprawy osobiste, a bliskie Ci osoby będą w pobliżu, chętne do wsparcia i pomocy. Koniec roku będzie wymagał konkretnych działań z Twojej strony. Aby nie przegapić kilku interesujących okazji na zmiany w życiu zawodowym, warto popracować nad siłą woli. Sytuacja rozwinie się w taki sposób, że lepiej będzie, jeśli Bliźniak popełni błąd, niż nic nie zrobi.

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: RAK

Początek roku będzie szczególnie udany dla tych osób spod znaku Raka, które nie mają problemu z komunikacją. Nie rezygnuj z możliwości poszerzenia swojego kręgu społecznego, nawet jeśli wydaje Ci się, że nowe znajomości nie do końca odpowiadają Twoim potrzebom. Gwiazdy przewidują dość nieoczekiwany zwrot w przypadku Twojego znaku zodiaku – z powodzeniem rozgraniczysz życie osobiste i zawodowe.

W pierwszej połowie 2020 roku warto wykazać się szczególną ostrożnością, aby nie paść ofiarą oszustwa finansowego. Możliwe, że ten rok przyniesie Ci długą podróż. Pamiętaj o planowaniu swoich działań, ponieważ poleganie na przypadku i tym, co przyniesie los, jest skazane na porażkę.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: LEW

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Lwa dojdą do słusznego wniosku, że złoty środek nie istnieje. Przygotuj się więc, że będziesz musiała coś poświęcić, aby zyskać coś innego. Problem wyboru będzie Cię męczył przez cały rok. Te osoby, które szukają łatwych dróg, najprawdopodobniej unikną takich wątpliwości – ale czy są to prawdziwe Lwy?

W tym roku będziesz miała szczególnie zauważalny wpływ na swoje otoczenie, jednak w połowie roku nie unikniesz nieporozumień z bliskimi Ci osobami. Porada Gwiazd: nie wierz we wszystko, co słyszysz, a tym bardziej nie działaj na podstawie niezweryfikowanych informacji. Możliwe, że ktoś celowo wprowadzi Cię w błąd.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: PANNA

Potrzeba poczucia bezpieczeństwa może spowodować, że Panna ukryje się w swoim świecie wewnętrznym. Nie próbuj z tym walczyć. Ten stan będzie szczególnie dotkliwy na początku roku, ale z czasem wszystko powróci do normy.

Gwiazdy przepowiadają, że na Twojej drodze pojawi się tajemnicza osoba, której obecność wpłynie na zamiary losu. W pewnym momencie zaczniesz zdawać sobie sprawę, że warto zaryzykować i zdecydować się na zmiany. Pod koniec roku otaczająca rzeczywistość dostosuje się do oczekiwań osób spod znaku Panny. Masz prawo walczyć o to, co najlepsze dla Ciebie.

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: WAGA

Wagi nie będą miały łatwego roku. Prawdopodobnie nie spotkasz się ze zrozumieniem, jeśli zaczniesz wypowiadać się w obronie tego, co uważasz za słuszne. Nie myśl jednak, że jesteś bezsilna. Pokonywanie przeszkód nie będzie najbardziej produktywnym zajęciem, ale uzyskasz reputację nieugiętej wojowniczki. To może się przydać.

Niewykluczone, że w sprawach zawodowych zaczniesz unikać jakiejkolwiek współpracy z innymi, stawiając wyłącznie na własne możliwości. W tym przypadku należy zachować szczególną ostrożność. Sierpień i wrzesień mogą przynieść nieoczekiwane zmiany. Wykorzystaj szansę od losu.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: SKORPION

Już na początku 2020 roku osoby spod znaku Skorpiona będą mogły wykorzystać okazję na wprowadzenie zmian w ustalonym systemie wartości. Zachowaj rozsądek, aby nie wpłynęło to na Twój wizerunek moralny.

Realizując głęboko samolubne cele, nieświadomie wpłyniesz na życie bliskiej Ci osoby. Gwiazdy nie mówią jednak, czy będzie to Twój sukces, czy porażka. Pod koniec września zaczniesz poważnie rozmyślać nad zmianą działalności. Zanim podejmiesz ostateczne kroki w tym kierunku, przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Błędna decyzja może Cię wiele kosztować.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: STRZELEC

Ścieżka Strzelca nie będzie usiana różami. Będziesz musiała popracować nad własnym przeznaczeniem – bez wysiłku z Twojej strony nie wydarzy się nic dobrego. Jednak to wszystko nie oznacza, że 2020 rok będzie trudny. Wręcz przeciwnie, Twoje możliwości będą nieograniczone, ale musisz umiejętnie wykorzystać ten dar od losu. Szukający Strzelec na pewno coś znajdzie.

W drugiej połowie roku możesz wpaść na ekscytujący, ale dość niepewny sposób na rozwój zawodowy. Nie podejmuj żadnych decyzji w lipcu, ponieważ Gwiazdy przewidują, że właśnie w tym miesiącu poniesiesz największe straty. Nie warto ryzykować utraty przyjaciół.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: KOZIOROŻEC

W nadchodzącym roku nie będziesz narzekać na brak towarzystwa. Popularność nałoży na Ciebie dodatkową odpowiedzialność, ale nie ingeruj w życie innych, jeśli nie chcesz ponieść rozpaczliwych konsekwencji.

Gwiazdy podpowiadają, że pierwsza połowa roku będzie idealnym momentem na pracę nad cieplejszą atmosferą w Twoim domu i życiu miłosnym. Długie podróże nie będą udane ze względu na problemy finansowe, których nie unikniesz, nawet jeśli szczegółowo opracujesz budżet. Zastanów się, czy Twoje potrzeby nie przekraczają Twoich możliwości?

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: WODNIK

W przypadku Wodników, nowy rok będzie całkiem udany pod każdym względem – ale tylko w takim stopniu, w jakim przedstawiciel znaku okaże zdrowy rozsądek. Postaraj się pohamować nadmierne ambicje, ponieważ Twoje dalekosiężne plany nie tylko nie znajdą wsparcia, ale spowodują poważną irytację otoczenia, a szczególnie Twoich bliskich.

2020 rok przyniesie wiele nowych znajomości, co nie jest złe, ale może doprowadzić do tego, że ucierpią na tym kontakty z Twoimi starymi przyjaciółmi. Niestety, nie będziesz miała na to wpływu. Jednak Gwiazdy sugerują, że w tak nieprzyjemny sposób zrozumiesz, kto zasłużył na Twoje zaufanie.

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP NA ROK 2020: RYBY

W pierwszej połowie roku osoby urodzone pod znakiem Ryb będą szczególnie poirytowane lekkomyślnością i łatwowiernością innych – biada tym, którzy muszą pracować pod nadzorem przedstawicieli tego znaku. Pamiętaj jedynie, że Twoje zasady wymagają, abyś sama również się do nich zastosowała.

W tym roku Twój sukces będzie uzależniony od pomocy z zewnątrz, dlatego Twoim głównym zadaniem będzie zdobycie zaufania i współczucia tych osób, które mogą Ci się przydać. Niestety, nie będziesz mogła określić, na kim dokładnie możesz polegać. Najbardziej stresującymi okresami w 2020 roku będą czerwiec i lipiec, a następnie listopad i grudzień. W tych miesiącach nie planuj interesów, ani podróży, aby nie narazić się na znaczące straty finansowe. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.