Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy jesienna aura wpłynie na Twój związek? Oto horoskop miłosny na listopad!

Sprawdź swój znak zodiaku!

Redakcja VIVA! 25 października 2019 18:56
Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Kocha, lubi, szanuje... Jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy, jeśli chodzi o życie miłosne? Niektóre znaki zodiaku przeżyją ten miesiąc intensywnie, inne – będą cieszyć się stabilną relacją. Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź!

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: BARAN

Pomimo jesiennej aury, w tym miesiącu możesz liczyć na gorące chwile. Być może w Twoim życiu seksualnym będzie trochę mniej adrenaliny niż ostatnio, ale zauważysz znaczny wzrost pewności siebie i odzyskasz motywację do osiągania przyjemności. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś cieszyć się intymnością u boku ukochanej osoby, a wszystko inne może poczekać. Wspólne eksperymenty mogą przekroczyć najśmielsze oczekiwania.

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: BYK

Nie będzie to Twój najbardziej udany czas, jeśli chodzi o życie miłosne. Jeśli chcesz rozwiązać problemy intymne, powinnaś wypróbować najprostszy sposób – odważ się na szczerą rozmowę z ukochaną osobą. Horoskop seksualny radzi: zachowaj spokój, okaż cierpliwość i posłuż się dyplomacją, a stopniowo wszystko wróci na swoje miejsce. Nie opowiadaj też innym o szczegółach Twojej relacji. Niektórzy liczą na Twoje potknięcie.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: BLIŹNIĘTA

Wygląda na to, że Gwiazdy zamierzają przeprowadzić w Twoim życiu prawdziwą rewolucję! Nie zmarnuj tej szansy i nie obawiaj się odrobiny egoizmu. Posłuchaj siebie, aby ostatecznie zrozumieć, czego chcesz, a na co nie masz ochoty. Udawana sympatia nie ma sensu, a każda, nawet najmniejsza zmiana, będzie korzystna dla Twojego życia seksualnego. Napięcie, związane z zamieszaniem w życiu osobistym, już wkrótce zniknie bez śladu, a Ty przestaniesz narzekać na brak przyjemności...

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: RAK

W tym miesiącu Twoje pragnienia będą się zmieniać. Niewykluczone, że zaczniesz unikać zawrotnych emocji, ale zaczniesz poszukiwać głębszej relacji, pełnej wiarygodnych planów na przyszłość i, oczywiście, stabilności seksualnej. Gwiazdy obiecują, że zdobędziesz to, czego chcesz już w drugiej połowie miesiąca. To również dobry moment, aby nadać obecnej relacji oficjalny status. Nie obawiaj się tej decyzji.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: LEW

Nie zbudujesz udanej relacji, jeśli nie pozbędziesz się nierozwiązanych problemów. W tym miesiącu miłość i intymność znajdą się na pierwszym planie ze względu na obecność Wenus. Gwiazdy zwracają Twoją uwagę na pewien fakt – we wszystkim będziesz doszukiwać się wzajemności, dlatego możesz patrzeć na ukochaną osobę przez różowe okulary.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: PANNA

Pierwsza połowa miesiąca nie będzie sprzyjać romantycznym chwilom we dwoje. Horoskop seksualny ostrzega, że nie powinnaś przynosić problemów zawodowych do domu, inaczej nie przywrócisz harmonii w związku. Twoje libido wzrośnie pod koniec miesiąca, uczucia będą zdecydowanie mocniejsze, a doznania po prostu fantastyczne. Wskazówka Gwiazd: seks nie zawsze musi kojarzyć się z sypialnią...

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: WAGA

W Twoim życiu miłosnym nie zabraknie pozytywnej energii – będziesz otwarta na nowe pomysły ukochanej osoby. Druga połowa miesiąca może okazać się szczególnie korzystna, o ile tworzysz związek ze stałym partnerem. Niestety, singielki nie unikną rozczarowania. Jeśli masz wrażenie, że w Twoim życiu intymnym zaczyna panować stagnacja, koniecznie rozważ romantyczny wyjazd we dwoje. Gorący klimat pobudzi Twoje zmysły.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: SKORPION

Spokojna relacja nie jest najlepszym prezentem dla przedstawicielek tego znaku. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ Gwiazdy przepowiadają decydujące zmiany. Jesienna aura ponownie pobudzi Twój instynkt erotyczny, prowokując do ciekawych przygód miłosnych. Nowe doznania pozwolą Ci naładować się energią i ogólnie odświeżą Twoje spojrzenie na życie. Nie trać czasu, jeśli musisz dokonać wyboru. Zrób to już na początku miesiąca.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: STRZELEC

Niewykluczone, że w listopadzie postawisz na totalną zmianę wizerunku. Nowa garderoba, eksperyment z makijażem i fryzurą, nietypowe dla Ciebie zachowanie... Krótko mówiąc, wykorzystaj kreatywne pomysły. Twój entuzjazm zrobi wrażenie na innych, a powodem tak doskonałego humoru będzie wspaniałe porozumienie z ukochaną osobą, która zacznie spełniać Twoje najskrytsze pragnienia. Pamiętaj, że apetyt na życie zależy w dużej mierze od energii seksualnej. Ważne, aby nie wyczerpać źródła.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie mają wątpliwości, że w listopadzie powinnaś cieszyć się... wolnością. A dokładniej, swobodą wyboru. Zazwyczaj dajesz znajomym doskonałe porady – czas zastosować je w swoim życiu osobistym. Nie musisz specjalnie się starać, ponieważ Twój partner zrobi wszystko za Ciebie. Uważaj jedynie na niespodziewany atak zazdrości, który może zburzyć harmonię w relacji.

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: WODNIK

Prawdopodobnie będziesz chciała zaryzykować, zmienić coś w kwestii życia zawodowego, przenieść się do innego miejsca... Potrzeba nowości nie ominie również Twojego życia osobistego. Są chwile, kiedy wszystko, co znajome, zaczyna przeszkadzać. Gwiazdy przekonują jednak, że ukochana osoba szybko przekona się do Twoich pomysłów i zaskoczy Cię swoim podejściem. Listopad będzie gorący, a fala przyjemnych zmian zagwarantuje lepszą przyszłość.

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

Horoskop miłosny na listopad 2019: RYBY

Seks jest przyjemny tylko wtedy, gdy masz na niego ochotę. Wygląda na to, że w tym miesiącu Gwiazdy postanowiły nie dyktować Ci żadnych trudnych warunków. Wszystko zależne będzie przede wszystkim od Twoich decyzji, pragnień i po prostu kaprysów. Jeśli masz wrażenie, że Twój związek pogrąża się w rutynie, zacznij działać. Singielko, w tym miesiącu wykorzystasz swój urok. Nie poszukuj jednak partnera na siłę. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.