Sprawdź swój znak zodiaku!

Redakcja VIVA! 31 sierpnia 2019 15:58

Co wydarzy się w Twoim życiu jesienią? W tym horoskopie znajdziesz podpowiedź! Jeśli poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dłuższego czasu pytanie, albo zastanawiasz się nad słuszną decyzją w ważnej sprawie, lub nie wiesz, czy powinnaś zaangażować się w coś nowego – dobrze trafiłaś. To, co przyniesie nowy miesiąc, będzie miało duży wpływ na resztę tego roku! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN (21.03–19.04)

Twoja karta: Dziewiątka Mieczy

Nieuzasadniony niepokój zburzy Twoją pewność siebie. Chociaż karta nie wróży poważnych problemów, wciąż będziesz się stresować. W wolnym czasie rób coś, co sprawia Ci największą przyjemność, a odzyskasz poczucie kontroli. W miłości możliwe są nieporozumienia.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK (20.04–20.05)

Twoja karta: Siódemka Monet

Przed Tobą sprzyjający, choć gorączkowy miesiąc. Przestrzeganie zasad opłaci Ci się w przyszłości. Teraz możesz z łatwością osiągnąć swoje cele. Pomimo sprzyjającej aury, przygotuj się na nieoczekiwane konflikty i kłótnie, wpływające na Twoje możliwości rozwoju.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05–21.06)

Twoja karta: Piątka Mieczy

W tym miesiącu wygrasz każdy spór, co rozzłości Twoich przeciwników. Nie daj się zwieść sukcesom, uważaj na ostre słowa wypowiedziane w pośpiechu. W życiu osobistym rozpocznie się trudny czas, okaż więc cierpliwość. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK (22.06–22.07)

Twoja karta: Ósemka Kijów

Przed Tobą niezwykle dynamiczny czas, rozwiążesz wszystkie problemy, także te z przeszłości. Aby nie przegapić fartownych okazji, będziesz musiała działać szybko. Karty przewidują pomyślny miesiąc pod każdym względem, również w życiu miłosnym.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW (23.07–22.08) 

Twoja karta: Piątka Kijów

W tym miesiącu nie zawiedzie Cię miłość, ale w sprawach zawodowych i finansowych nie możesz liczyć na szczęście. Trudności, straty i nieuzasadnione oczekiwania zburzą Twój spokój. Gwiazdy uspokajają jednak, że te problemy są tymczasowe.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA (23.08–22.09)

Twoja karta: Walet Mieczy

W nadchodzącym miesiącu okażesz determinację, energię i wytrwałość. Będziesz produktywna i pomysłowa, być może zdecydujesz się na spełnienie szalonego pragnienia. Twój entuzjazm i poświęcenie nie pozostaną niezauważone, również w życiu miłosnym.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA (23.09–22.10) 

Twoja karta: Czwórka Mieczy

Czas na relaks! Wrzesień to także doskonały czas na analizę i planowanie. Cele, nakreślone w tym okresie, wyróżnią się zdrowym rozsądkiem, trzeźwą kalkulacją i zrównoważoną oceną zasobów. Skup się na sobie, a nie na świecie zewnętrznym.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION (23.10–21.11)

Twoja karta: Ósemka Pucharów

Narastające niezadowolenie, irytacja drobiazgami oraz niewytłumaczalny smutek popsują Ci humor. Czas na rezygnację z rzeczy bezwartościowych, tylko godny cel zmotywuje Cię do działania. Karta sugeruje też, że warto zadbać o harmonię w relacji miłosnej.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC (22.11–21.12)

Twoja karta: Królowa Kijów

Przed Tobą czas stabilności i dobrego samopoczucia. Możesz spodziewać się szczęścia w sprawach finansowych, jednak zachowaj ostrożność i powstrzymaj się od ryzykownych pomysłów. W miłości karta oznacza dobrobyt.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Twoja karta: Siódemka Kijów

Twoja kariera będzie rozwijać się stopniowo, ale pewnie. Wrzesień sprzyja porządkom, dlatego pozbądź się nadmiaru rzeczy, których nie potrzebujesz. Oczyszczenie przestrzeni życiowej nada impuls Twoim finansom. W miłości możliwe są trudności w komunikacji.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK (20.01–18.02)

Twoja karta: Król Kijów

Przed Tobą czas znaczącego sukcesu finansowego. Być może będziesz musiała podjąć ważne decyzje, które poważnie wpłyną na Twoją przyszłość. Jeśli będziesz działać rozsądnie i rozważnie, rezultat Cię nie zawiedzie. Karta przepowiada ważne wydarzenie w relacji miłosnej.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY (19.02–20.03)

Twoja karta: As Mieczy

Karty obiecują radosny i interesujący miesiąc. Niewykluczone, że zafascynuje Cię coś zupełnie nowego, co z czasem wprowadzisz w życie. Gwiazdy nie pozwolą Ci się nudzić! Ukochana osoba może zaskoczyć Cię zupełnie nieoczekiwaną propozycją.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.