Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Oto Twój horoskop miłosny na 2020 rok! Sprawdź, co Cię czeka!

Jaki jest Twój znak zodiaku?

Redakcja VIVA! 16 listopada 2019 19:43
Horoskop miłosny 2020, horoskop 2020
Fot. stock.adobe.com

Nadchodzący 2020 rok będzie dość trudny, i Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku skupią się głównie na sprawach zawodowych i materialnych. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony szczerych, czystych uczuć. Wręcz przeciwnie – w nowym roku będziemy unikać samotności.

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BARAN

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, Barany mogą liczyć na uśmiech losu. Nie warto jednak polegać jedynie na szczęściu – równie istotna będzie praca nad sobą. Zmiana wizerunku, nowa garderoba i interesujące hobby dodadzą pewności siebie i zagwarantują oczekiwany rezultat.

Większość przedstawicieli znaku odważy się na wyznanie swoich uczuć wobec drugiej osoby, nawet jeśli wcześniej sprawiało im to problem. Gwiazdy podpowiadają, że Barany powinny przejąć kontrolę nad sytuacją, posłuchać swojego wewnętrznego głosu i zignorować porady otoczenia. To zalecenie dotyczy szczególnie mężczyzn spod tego znaku.

Single i singielki mogą przegapić szansę na prawdziwą miłość, jeśli skoncentrują się jedynie na danych zewnętrznych potencjalnej drugiej połówki, zapominając o świecie wewnętrznym bliskiej osoby.

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BYK

Byki nie powinny tracić czasu i energii na te osoby, które nie są tego warte. W 2020 roku warto pozbyć się różowych okularów, aby lepiej przyjrzeć się otoczeniu. Nadmierna łatwowierność może uniemożliwić Bykowi relację, która naprawdę by go uszczęśliwiła. To dobry czas na małżeństwo, ale dotyczy to tylko tych Byków, którzy od dawna są w stałych związkach.

Niektóre osoby spod znaku Byka mogą zaangażować się w romans w miejscu pracy. Gwiazdy ostrzegają, że takie rozwiązanie na dłuższą metę może się nie sprawdzić. Samotni przedstawiciele znaku chętnie nawiążą nowe znajomości, korzystając z przyjemności niezobowiązującego flirtu. Nie mogą jednak liczyć na poważne relacje. W ich przypadku, rok 2020 nie będzie sprzyjał miłości.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny dla Bliźniąt przewiduje, że w 2020 roku nadejdzie dla nich czas romantycznych uniesień, żywych emocji i zawrotów głowy. Gwiazdy podpowiadają, że przedstawiciele znaku nie powinni skupiać się na drobiazgach, ale działać z myślą o przyszłości.

Bliźnięta, które już tworzą stałe związki, nie unikną przykrych kłótni z ukochaną osobą. Niestety, zbyt ostra wymiana zdań może być początkiem końca. Brak kontroli nad nadmiernymi emocjami może wskazywać na potrzebę uzyskania pomocy z zewnątrz. Główną bronią samotnych Bliźniąt będzie czułość, a także zmysłowość. Niewykluczone, że w 2020 spotkają kogoś wyjątkowego, jednak wydarzy się to dopiero pod koniec roku.

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: RAK

W nadchodzącym 2020 roku nastroje osób spod znaku Raka będzie bardzo zmienny, co wpłynie na ich życie osobiste. Bliskie osoby nie będą tym zachwycone. Przedstawiciele znaku, którzy nie będą mogli opanować emocji, nie mogą liczyć na wielką miłość.

Gwiazdy ostrzegają, że w drugiej połowie roku osoby spod znaku Raka zaczną zanurzać się w świat flirtów i romansów. Jednak nowe znajomości nie gwarantują poważnego związku. Niepowodzenie w życiu osobistym może skłaniać do melancholii.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: LEW

Jeśli chodzi o życie miłosne Lwów, w 2020 roku poświęcą się... pracy. Przedstawiciele znaku będą rozdarci między życiem osobistym a zawodowym. Brak równowagi może doprowadzić do nieprzyjemnych sprzeczek rodzinnych.

Samotne Lwy powinny aktywnie działać. Gwiazdy namawiają na zmianę priorytetów, ponieważ inne taktyki w tym roku zawiodą. Pozycja pasywna nie pozwoli zdobyć serca wybranej osoby. W drugiej połowie roku wszystko może się zmienić, pod wpływem kompletnie nieoczekiwanego, ale bardzo obiecującego spotkania.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: PANNA

Panny będą zbyt mocno skupione na swoich sprawach osobistych. Tak emocjonalne podejście może negatywnie wpłynąć na to, co będzie działo się innych sferach życia. Osoby spod znaku Panny nie unikną kłopotliwych zmian nastroju, a pod koniec roku mogą podjąć nieprzemyślaną i bolesną decyzję.

Singielki i single spod znaku Panny mogą spotkać na swojej drodze osobę, która odkryje przed nimi świat szczerych uczuć. Horoskop przewiduje, że to spotkanie będzie nagłe, najprawdopodobniej odbędzie się z dala od rodzinnego miasta. Autentyczność będzie kluczem do udanej relacji Panien.

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: WAGA

Wagi zanurzą się w świecie własnych marzeń i fantazji. Co zaskakujące, taki stan zachęci je do poszukiwania godnego partnera. Przedstawiciele znaku będą szukać kogoś, kto pomógłby im zrealizować ich najśmielsze marzenia.

Waga, w sercu której już żyje miłość, zainspiruje się nowymi emocjami. W nowym roku osoby spod tego znaku nie powinny wstydzić się swojej miłości, ale okazywać jak najwięcej czułości. Najpierw warto się jednak upewnić, że tym wszystkim nagradzają kogoś, kto na to zasługuje.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: SKORPION

O ile w 2019 roku osoby spod znaku Skorpiona nie chciały myśleć o zakładaniu rodziny, w nadchodzącym roku zmienią zdanie. Radykalnie zmienią swoje zasady. Odrzucą krótkotrwałe znajomości na rzecz poważnej, harmonijnej relacji i prawdziwych uczuć.

Samotni przedstawiciele znaku również mogą liczyć na szczęście w miłości. Sprzyjające okoliczności przyczynią się do rozwoju nowej relacji.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: STRZELEC

Strzelce będą musiały stawić czoła łamigłówkom miłosnym. Nie będzie to łatwe, szczególni w pierwszej połowie 2020 roku. Aby utrzymać związek, osoby spod znaku Strzelca będą musiały zgodzić się na kompromis, ale jednocześnie nie stracić autorytetu.

Samotne Strzelce w nadchodzącym roku mogą spotkać kogoś, kto przybliży im pojęcie romantycznej miłości. Niewykluczone, że niektórzy przedstawiciele znaku podejmą decyzję o szybkiej zmianie stanu cywilnego.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: KOZIOROŻEC

Życie osobiste Koziorożca w 2020 roku będzie pełne dramatyzmu. Winę za taki obrót sprawy poniosą sami przedstawiciele tego znaku, ślepo podążający w kierunku emocji i żywych uczuć. W ten sposób Koziorożce będą próbowały uciec od nudy.

Single i singielki spod znaku Koziorożca powinni przygotować się do zmian, w przeciwnym razie stracą szansę na miłość. Mogą jednak liczyć na wsparcie Gwiazd.

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: WODNIK

Nadchodzi jeden z najciekawszych okresów dla Wodników, jeśli chodzi o ich życie osobiste. W 2020 roku przedstawiciele tego znaku wyciągną wiele cennych wniosków dzięki lekcjom i nowym doświadczeniom, jakie przygotował dla nich los.

Gwiazdy ostrzegają, że Wodniki, które tworzą udane związki, powinny powstrzymać się od nadmiernej krytyki wobec ukochanych osób. W tym temacie najważniejsza będzie powściągliwość i pewność siebie.

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY NA 2020 ROK: RYBY

Nadszedł czas, aby Ryby przestały stwarzać pozory. Nie warto chować się za maską osoby samowystarczalnej i w stu procentach szczęśliwej, jeśli nie jest to prawda. Gwiazdy ostrzegają, że podobne zachowanie skłoni przedstawicieli znaku do podjęcia decyzji, które nie wróżą pozytywnych zmian w życiu osobistym. Już na początku 2020 roku osoby spod znaku Ryb powinny wydostać się z otchłani negatywnych emocji i rozpocząć walkę z kompleksami.

Horoskop miłosny podpowiada, że samotne Ryby powinny zwrócić szczególną uwagę na ludzi wokół siebie, aby nie przegapić swojego szczęścia. Miłość pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, jednak jej smak poznają tylko te osoby, które są gotowe na poważny związek. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.