jakie bledy popelniaja w milosci osoby spod roznych znakow zodiaku horoskop milosny raka panna lew skorpion waga
Fot. Adobe Stock
horoskop

Horoskop miłosny: jakie błędy w związkach popełniasz? Co mówi Twój znak zodiaku?

Na co muszą uważać osoby spod Twojego znaku zodiaku?

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2022 16:30
jakie bledy popelniaja w milosci osoby spod roznych znakow zodiaku horoskop milosny raka panna lew skorpion waga
Fot. Adobe Stock

Z planet można wyczytać więcej niż myślisz. Popularne horoskopy, które przewidują, co gwiazdy przygotowały dla nas w najbliższym czasie to jedno. Każdy znak zodiaku charakteryzuje się konkretnymi cechami. Często, czytając opis osób spod swojego znaku zodiaku znajdujemy mnóstwo informacji, które mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości - Panny to perfekcjoniści, Ryby bywają niezdecydowane - to tylko niektóre przykłady. Planety nie tylko określają cechy charakteru, ale mogą pomóc zdefiniować cechy, które będą wpływały na nasze związki. Jakie toksyczne cechy rządzą poszczególnymi znakami zodiaku? Nad czym powinniśmy pracować, żeby stworzyć harmonijny związek?

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Błędy w miłości według znaków zodiaku - jak stworzyć idealny związek?


Baran - wszystko pod kontrolą

Baran to znak ognisty. Na początku związek z osobą spod tego znaku być ekscytującym doświadczeniem, ale po pewnym czasie Twój partner może mieć problem z przejęciem przez Ciebie kontroli nad prawie każdym aspektem życia. Oczywiście Baranom wydaje się, że wiedzą najlepiej i decyzje podejmują w dobrej wierze, ale w związku liczy się przede wszystkim partnerstwo.

Byk - skrywanie emocji to Twoja specjalność

Osoby spod znaku Byka nie lubią otwartych konfliktów, dlatego często skrywają swoje pretensje. Efekt? Niezadowolenie narasta i się potęguje. W końcu dochodzi do wybuchu. Problemy lepiej załatwiać na bieżąco, zanim do tego dojdzie. Konstruktywna rozmowa pozwoli Wam rozwiązać problemy zanim eskalują.

Bliźnięta -  szybko się poddają

Według Bliźniąt „trawa jest zawsze bardziej zielona niż u sąsiada”. Zamiast cieszyć się związkiem, Blixięta mają tendencję do zastanawiania się, co im umknęło. W ten sposób trudno zbudować trwałą i wartościową relację.

Rak - zaangażowanie w wydaniu maksimum

Raki uwielbiają kochać i być w związku. Nie mam w tym nic złego, pod warunkiem, że nie zatracają się w relacji, zapominając kompletnie o sobie i nie rezygnują z niezależności. Zaangażowanie jest dobre, ale co za dużo to niezdrowo. Raki powinny dać oddech zarówno partnerowi, jak i samym sobie.

Lew - król jest tylko jeden?

Osoby spod znaku Lwa skupiają na sobie uwagę otoczenia. Naturalnie brylują w towarzystwie.  Możliwe jest, że twój partner zacznie czuć się przyćmiony przez twoją popularność. Podczas gdy jesteś tak lojalny jak dzień jest długi, pomaga to zrobić miejsce dla swojego partnera, aby zabłysnąć również w związku.

Panna próbuje naprawiać ludzi

Niezawodne, stałe, twardo stąpające po ziemi - Panny często wiedzą, czego potrzebują ich partnerzy zanim ci zdążą o tym pomyśleć. Jednak takie wchodzenie w strefę drugiej osoby jest ryzykowne i może prowadzić do rozpadu związku. Każdy przecież musi mieć możliwość decydowania sam o sobie. Daj ukochanemu lub ukochanej miejsce na rozwój i działanie we własnym tempie.

Waga mówi „tak”, myśli „nie”

Wagi często mówią co innego niż myślą. To dezorientujące dla ich partnerów. Nie bój się wyrażać swoich prawdziwych odczuć. Każda relacja jest lepsza, jeśli obie strony wiedzą, na czym stoją.

Skorpion - mistrz eskalacji problemów

Żyjesz od skrajności do skrajności. Z jednej strony potrafisz wspierać tych, których kochasz na 100%, ale też nie pozostawiasz wiele miejsca na dyskusję. Gdy ktoś się z Tobą nie zgadza, czujesz się niezrozumiany przez świat - trudno być partnerem Skorpiona.

Strzelec widzi świat przez różowe okulary

Życie jest imprezą dla Strzelca i rutyna codzienności go nie cieszy. Często myśli życzeniowo i uważa, że problemy znikną z czasem. Zamiatanie ich pod dywan to jednak nie jest dobra metoda na udany związek.

Koziorożec potrzebuje czasu, aby pozwolić do siebie dotrzeć

Koziorożce nie lubią się spieszyć w miłości. Choć są pewne swoich uczuć, może minąć zbyt wiele czasu, zanim zakomunikują, co czują. Takie zachowanie może zniechęcić partnera.

Wodnik - wieczny wędrowiec

Jako znak powietrza, Wodnik jest nomadem, wędrującym wszędzie i odmawiającym zapuszczenia korzeni. W sferze romansu oznacza to, że nie lubi trzymać się konwencjonalnych zasad związku i ceni swój czas dla siebie ponad wszystko. Nie chce czuć się stłamszonym - często kosztem potrzeby wspólnoty swojego partnera.

Ryby muszą wyjść z bajki

W miłości Ryby dają z siebie wszystko, ale uwaga! Może poświęcasz to, kim jesteś i odmawiasz wyznaczenia granic, które są Ci potrzebne, aby zachować nienaruszone poczucie własnej wartości także poza związkiem.

jakie bledy popelniaja w milosci osoby spod roznych znakow zodiaku horoskop milosny
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…