horoskop miłosny na wakacje 2019
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Oto Twój horoskop miłosny na nadchodzące lato 2019!

Sprawdź, czy masz szansę na wakacyjny romans!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2019 19:50
horoskop miłosny na wakacje 2019
Fot. stock.adobe.com

Niezależnie od tego, czy wierzysz w horoskopy, czy traktujesz je z przymrużeniem oka, zapewne chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądało Twoje lato pod względem miłości! Czy możesz liczyć na nowy związek lub wakacyjną przygodę, czy postawisz na rozwój relacji z obecną drugą połówką? Gwiazdy przewidują bardzo dobry czas dla wszystkich znaków zodiaku – koniecznie sprawdź szczegóły!

Horoskop miłosny na wakacje 2019

baran horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

BARAN (21.03 – 19.04)

W miłości…

Już na początku wakacji ustal priorytety, nie zapominając o ukochanej osobie. Staraj się być trochę bardziej dostępna i więcej słuchaj. W drugiej połowie lata Gwiazdy podpowiedzą Ci, jak zachować dobry nastrój. Okres ten będzie idealny pod względem dobrej zabawy i planowania wspólnej przyszłości.

W kryzysie…

Spójrz na trudną sytuację oczami partnera, bądź rozsądna i uzasadnij swoją krytykę. Użyj dialogu, aby zapomnieć o nieporozumieniach. Niewykluczone, że porada osoby z zewnątrz pomoże Ci odnaleźć rozwiązanie problemów.

Singielko…

W pierwszej połowie lata nie poczujesz się zaniepokojona swoim życiem prywatnym, ale dasz się ponieść emocjom na urlopie. Skorzystasz z każdej okazji, aby na nowo odkryć smak miłości – gorące miesiące upłyną pod znakiem niekończącego się flirtu!

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Bliźnięta, Lew

Znak, którego należy unikać: Rak

Namiętne chwile: zrelaksujesz się w towarzystwie Strzelca

Korzystny okres: sierpień

byk horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

BYK (20.04 – 20.05)

W miłości…

Z pewnością te wakacje będą dla Ciebie punktem zwrotnym. Niewykluczone, że znajdziesz się na jednym z wielkich skrzyżowań swojego życia miłosnego. Propozycja małżeństwa, ślub lub narodziny dziecka mogą być najważniejszym wydarzeniem tego lata! Uświadomisz sobie zalety osoby, którą kochasz.

W kryzysie…

Nadszedł czas, aby zamknąć pewien rozdział. Musisz zaakceptować fakt, że ta historia dobiega końca i czeka na Ciebie coś innego. Nie próbuj przeciwstawić się tym przykrym wydarzeniom. Dla niektórych przedstawicielek znaku te wakacje będą synonimem wyzwolenia i odnowy.

Singielko…

Gwiazdy przewidują, że spotkasz wielką miłość! Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz swoją szansę i stworzysz związek z osobą, która pozwoli Ci się rozwijać. Nie obawiaj się i przejmij inicjatywę, a wyruszysz w piękną podróż miłosną.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Rak, Ryby

Znak, którego należy unikać: Lew

Namiętne chwile: spełnisz marzenia z Koziorożcem

Korzystny okres: lipiec i wrzesień

bliźnięta horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

W miłości…

Zaplanuj kilka niezwykłych randek w mieście, lub zaproponuj ukochanej osobie wyjazd tylko we dwoje –zadbaj o odrobinę dobrej zabawy w swoim związku, postaw na zmysłowość i uwodzenie. Nawet codzienne czynności, wykonywane w zupełnie inny sposób, pozwolą wam miło spędzić czas.

W kryzysie…

Unikaj scen zazdrości, które tylko pogorszą sytuację. Spróbuj zrobić krok do tyłu, a dowiesz się, co poszło nie tak. W sierpniu skup się na komunikacji, a pod koniec lata podejmij decyzję.

Singielko…

Lato może zacząć się od ważnego spotkania. Będziesz miała okazję przeżyć piękną historię – nawet jeśli nie będzie trwała, pozostawi przyjemne wspomnienia. Gwiazdy nie mają wątpliwości: ciesz się życiem, dobrze się baw i myśl pozytywnie!

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Bliźnięta, Lew

Znak, którego należy unikać: Strzelec

Namiętne chwile: zdominuje Cię zmysłowość Lwa

Korzystny okres: koniec czerwca i sierpień

rak horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

RAK (22.06 – 22.07)

W miłości…

To lato zapamiętasz na długo! Czułość, dobry humor, absolutne porozumienie i miłość powinny towarzyszyć Ci przez większość sezonu. Dla niektórych przedstawicielek znaku będzie to odpowiedni czas, aby zbliżyć się do partnera. Inne znajdą okazję, aby zerwać ze szkodliwymi dla relacji nawykami. Cokolwiek się stanie, wzmocnisz swój związek.

W kryzysie…

Będziesz bardzo zaniepokojona swoją sytuacją, ale musisz podejść do niej z rozsądkiem. Lato będzie kluczowym okresem dla przezwyciężenia nieprzyjemnego kryzysu, przez który przechodzisz, cokolwiek zdecydujesz. Zasięgnij porady kogoś, komu ufasz.

Singielko…

Gwiazdy Cię rozpieszczą, więc nie będziesz narzekać na brak zainteresowania. Przyjmij to, co życie ma do zaoferowania i ciesz się każdą radosną chwilą! Niewykluczone, że możesz liczyć na pozytywny rozwój pozornie krótkiej relacji.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Rak, Panna

Znak, którego należy unikać: Koziorożec

Namiętne chwile: posmakuj pasji z przedstawicielem Ryb

Korzystny okres: lipiec

lew horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

LEW (23.07 – 22.08)

W miłości…

Gwiazdy dadzą Ci możliwość lepszego zrozumienia samej siebie, a zatem i poprawy relacji. Dialog pomoże Ci zrobić ważny krok w Twoim życiu. Lato będzie właściwym czasem, aby znaleźć rozwiązanie wszelkich problemów. Będziesz miała okazję zbliżyć się do swojego partnera i przywrócić to, co było między wami na początku związku.

W kryzysie…

Przed Tobą okres debat, dyskusji i decyzji. Znajdziesz się na rozdrożu swojego życia miłosnego. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na separację i/lub rozstanie. Inne wykorzystają możliwość powrotu do zdrowej i spokojnej relacji.

Singielko…

To lato będzie bogate w emocje, więc powinnaś się przygotować na bardzo obiecujące randki! To doskonały czas na zwielokrotnienie spotkań z przyjaciółmi, aby poszerzyć krąg znajomych. Przejmij inicjatywę, ponieważ Gwiazdy są po Twojej stronie.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Bliźnięta, Strzelec

Znak, którego należy unikać: Wodnik

Namiętne chwile: otwórz się na zmysłowość Barana

Korzystny okres: sierpień

panna horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

PANNA (23.08 – 22.09)

W miłości…

Koniec lata będzie sprzyjał waszej miłości i spełnieniu, o ile zaczniesz uważnie słuchać swojej drugiej połowy. Jeśli będziesz żyć we własnym tempie, nic i nikt nie będzie mógł zakłócić spokoju Twojego związku. Prawdopodobnie wykorzystasz okazję na kolejny krok w rozwoju tej relacji.

W kryzysie…

Gwiazdy sprawią, że cofniesz się o krok, aby dokładnie przeanalizować obecną sytuację w związku. Będziesz miała okazję lepiej zarządzać napięciami lub konfliktami. Być może będziesz musiała zdecydować się przerwę, ale tylko po to, aby rozwiązać nieporozumienia.

Singielko…

Przed Tobą wspaniałe wakacje! Poczujesz się szczęśliwa, dzieląc się pozytywnym nastawieniam z bliskimi osobami, które kochasz. Koniec lata pozwoli Ci przejść przez kluczowy etap swojego życia prywatnego. Czy to oznacza, że spotkasz wielką miłość?

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Byk, Rak

Znak, którego należy unikać: Strzelec

Namiętne chwile: przygotuj się na gorące wyznania Ryb

Korzystny okres: sierpień i wrzesień

waga horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

WAGA (23.09 – 22.10)

W miłości…

Lato 2019 roku sprzyja Twoim potrzebom – nie będziesz narzekać na brak romantycznych chwil. Gwiazdy przewidują, że odpowiednie nastawienie pozwoli Ci zmienić pozycję w związku. Porozmawiaj z ukochaną osobą o planach na przyszłość.

W kryzysie...

Prawdopodobnie nie uda Ci się pokonać kryzysu. Musisz unikać konfliktów. Staraj się być bardziej realistyczna podczas oceny swojej sytuacji i nie przyspieszaj wydarzeń. Unikaj torturowania umysłu i nie zadawaj sobie zbyt wielu pytań bez odpowiedzi.

Singielko...

W tym roku dasz się ponieść słodyczy życia. Przed Tobą dość satysfakcjonujący okres, pełen romantycznych spotkań i namiętnego flirtu. Gwiazdy nie przewidują jednak stałej relacji.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Strzelec, Ryby

Znak, którego należy unikać: Rak

Namiętne chwile: uzyskasz wyjątkowe porozumienie z Lwem

Korzystny okres: sierpień

skorpion horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

SKORPION (23.10 – 21.11)

W miłości...

Spodziewaj się wakacji pełnych zmysłowości i czułości. Zwróć szczególną uwagę na pomysły, które mogą urozmaicić Twój związek. Większość przedstawicielek znaku pozna smak idealnej miłości! Jeśli zerwiesz ze szkodliwymi nawykami w relacji i otworzysz się na przyszłościowy pomysły drugiej połówki, poczujesz się spełniona.

W kryzysie...

Gwiazdy zapewnią Ci możliwość oddalenia się od nieprzyjemnej sytuacji. Być może będziesz musiała podjąć decyzję o rozstaniu, aby lepiej zrozumieć swoje aspiracje i pragnienia. Możesz też zaakceptować chwilową burzę i poczekać na lepsze dni.

Singielko...

Nie odmawiaj żadnych zaproszeń na ciekawe dla Ciebie wydarzenia – tylko w ten sposób będziesz miała okazję poznać nowe osoby i tym samym otworzyć się na miłość! Bez względu na to, czy zdecydujesz się dobrze bawić, czy poważnie zainwestować w nowy związek, Gwiazdy będą Cię chronić.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Rak, Panna

Znak, którego należy unikać: Lew

Namiętne chwile: pobudzisz zmysły podczas spotkania z Koziorożcem

Korzystny okres: lipiec

strzelec horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

STRZELEC (22.11 – 21.12)

W miłości...

Jeśli chcesz nadać nowy impuls swojej relacji, możesz liczyć na wsparcie Gwiazd. Ciesz się dobrą atmosferą tego lata! Czułość, fantazja, zmysłowość, a przede wszystkim spełnienie będą Ci towarzyszyć na każdej randce z ukochaną osobą.

W kryzysie...

Gwiazdy zaoferują Ci możliwość naprawy tego, co jest nie tak. Dlatego będziesz musiała wykorzystać każdą okazję, aby popracować nad obecnym związkiem. Niektóre przedstawicielki znaku wykorzystają wakacje, aby na chwilę uciec od problemów. Inne wyzerują liczniki i zaczną wszystko od początku.

Singielko...

Spodziewaj się lata pełnego randek! Na pewno nie będziesz się nudzić. Gwiazdy pozostawią Ci wybór – albo zdecydujesz się na krótkie, romantyczne spotkania, albo zainwestujesz w znajomość, która ma szansę na rozwój. Posłuchaj swojej intuicji!

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Lew, Strzelec

Znak, którego należy unikać: Bliźnięta

Namiętne chwile: spełnisz pragnienia z osobą spod znaku Strzelca

Korzystny okres: sierpień

koziorożec horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

W miłości...

Tego lata Gwiazdy zachęcą Cię do przeanalizowania, o jakim związku tak naprawdę marzysz. Jeśli w Twojej relacji pojawi się dialog, pozbędziesz się wszelkich nieporozumień i sformułujesz plan na wspólną przyszłość. Tak, czy inaczej – przed Tobą dość pozytywne wakacje, niezależnie od sytuacji.

W kryzysie...

Będziesz wiedziała, jak wykorzystać to lato do podsumowania swojego związku. Jeśli zależy Ci na kontynuowaniu obecnej relacji, powinnaś znaleźć rozwiązania codziennych problemów lub nieporozumień. Powstrzymaj się też od nadmiernej krytyki.

Singielko...

W te wakacje uwolnisz się od starych związków lub bolesnych wspomnień. Skorzystasz również z gorącego okresu i otworzysz się na nowe przyjaźnie. Gwiazdy przewidują, że niektóre przedstawicielki znaku mogą liczyć na bardzo romantyczne spotkania miłosne.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Byk, Ryby

Znak, którego należy unikać: Baran

Namiętne chwile: osoba spod znaku Raka wie, czego pragniesz

Korzystny okres: lipiec i wrzesień

wodnik horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

WODNIK (20.01 – 18.02)

W miłości...

Postaw na dialog! Ciesz się wakacjami, aby spędzić jak najwięcej czasu z drugą połówką. Pomnóż wycieczki i wyjazdy tylko we dwoje, postaw na wspólne projekty i plany na przyszłość. Niewykluczone, że niektóre Wodniczki zdecydują się na ślub.

W kryzysie…

Jeśli skoncentrujesz się na komunikacji, pozbędziesz się dręczących Cię zmartwień. Nie obawiaj się żadnych zmian, jeśli chcesz uratować obecny związek. W ten sposób dasz nową szansę swojej relacji.

Singielko…

Przed Tobą cudowne lato – Gwiazdy z pewnością nie obdzielą Cię uczuciem miłości! Daj się ponieść emocjom i nie próbuj niczego kontrolować. Przeżyjesz piękny, ale krótki romans, albo rozpoczniesz nową relację, która będzie trwała przez długi czas. Wybór należy do Ciebie.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Bliźnięta, Strzelec

Znak, którego należy unikać: Byk

Namiętne chwile: pozwól sobie na niecodzienne emocje w towarzystwie Lwa

Korzystny okres: koniec lipca, początek sierpnia

ryby horoskop miłosny
Fot. stock.adobe.com

RYBY (19.02 – 20.03)

W miłości…

Przed Tobą lato pełne obietnic. W Twoim programie wakacyjnym: romantyczne wycieczki, czułość, radosne chwile we dwoje, dobry humor i kwitnące uczucie. Poczujesz się naprawdę szczęśliwa! Niewykluczone, że powiesz „tak” ukochanej osobie.

W kryzysie…

W te wakacje odpoczniesz i zregenerujesz siły. Odłóż problemy na bok, aby poświęcisz trochę czasu na znalezienie siebie. Gwiazdy podpowiedzą, jak przeżyć trudny okres, przez który teraz przechodzisz. Jeśli zależy Ci na przywróceniu harmonii w związku, postaw na dialog z obecnym partnerem.

Singielko…

Będziesz kusić swoim urokiem, ale tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz moment na stworzenie nowego związku, czy po prostu będziesz się dobrze bawić. Zgodnie z Twoimi pragnieniami i aspiracjami, to lato upłynie pod znakiem flirtu. Ewolucja uczuć będzie zależała wyłącznie od Ciebie, więc… Twój ruch.

Znak, z którym może połączyć Cię wakacyjny romans: Byk, Koziorożec

Znak, którego należy unikać: Strzelec

Namiętne chwile: wyzwól emocje w towarzystwie Raka

Korzystny okres: lipiec

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?