horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czym zaskoczy Cię poniedziałek? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 25.11.2019 dla wszystkich znaków zodiaku!

Redakcja VIVA! 25 listopada 2019 05:45
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Aspiracje znaków zodiaku nie będą miały nic wspólnego z ich możliwościami. Gwiazdy będą namawiać do aktywnych działań, jednak niektóre znaki będą chciały przedłużyć odpoczynek. Horoskop na 25.11.2019 ostrzega, że taka wewnętrzna walka może doprowadzić do wielu nieporozumień w ciągu dnia.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Przed tobą dość intensywny dzień. Prawdopodobnie nikt nie będzie mógł rozszyfrować Twojego zachowania, a także Twojego nastroju w miejscu pracy. Pomimo drobnych kłopotów w komunikacji z otoczeniem, Twoja wydajność znajdzie odzwierciedlenie w premii rocznej. Nie śpiesz się jedynie w sprawach miłosnych – w tym przypadku postaw na rozwagę.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Tego dnia możesz poczuć się wyjątkowo samotna, ale pamiętaj, że przyczyną takiego smutku jest wyłącznie Twoje zachowanie wobec bliskich Ci osób. Nie naprawisz relacji z innymi w krótkim czasie, ale możesz zaangażować się w nowy projekt zawodowy. Okaż siłę woli i popatrz na wszystko z optymizmem. W życiu osobistym zaczniesz kierować się swoimi pragnieniami.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą liczyć na produktywny i dynamiczny dzień. Horoskop na poniedziałek przewiduje, że te rzeczy, które wcześniej wydawały Ci się zbyt trudne do zrobienia, dziś okażą się drobnostką. Gwiazdy nie wykluczają, że postanowisz zmienić coś w swoim wyglądzie – odważ się na więcej, a zrobisz wrażenie na innych, a przede wszystkim na ukochanej osobie.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przez cały dzień będziesz dzielić się z innymi swoimi przydatnymi pomysłami, które pozwolą ulepszyć wykonywanie obowiązków służbowych. Być może otrzymasz godną nagrodę za swoje zaangażowanie? Jeśli tak, koniecznie zainwestuj te pieniądze. Porada Gwiazd: nie myśl o przyszłości, żyj teraźniejszością. Ukochana osoba potrzebuje Twojego wsparcia tu i teraz.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

W żadnym wypadku nie powinnaś dziś stracić panowania nad sobą. Jeśli tak się stanie, ryzykujesz nie tylko konflikt z otoczeniem, ale również bolesny upadek zawodowy. Twoja sytuacja finansowa nie będzie najlepsza, dlatego nie rezygnuj ze źródła dodatkowego dochodu. Horoskop na 25.11.2019 ma również dobrą wiadomość – harmonia powróci do Twojego związku miłosnego.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Niewykluczone, że dziś kierować Tobą będzie zazdrość. Negatywne emocje bez wątpienia odbiją się na Twoim nastroju i komunikacji z otoczeniem. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy doradca, i zachęcają do zaangażowania się w pracę twórczą – nie tylko uspokoisz myśli, ale też zrozumiesz, jak bardzo jesteś utalentowana i kreatywna.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Nawet jeśli nie narzekasz na kłopoty ze zdrowiem, Twój stan emocjonalny pozostawia wiele do życzenia. Zadbaj dziś o siebie, nie przemęczaj się i nie składaj obietnic, których prawdopodobnie nie wypełnisz. Unikaj nieprzemyślanych wydatków. Wieczorem bliska osoba zdecyduje się na szczerą rozmowę. Czy jesteś gotowa na wspólną przyszłość?

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na poniedziałek wskazuje, że powinnaś poświęcić dzisiejszy dzień na ciężką pracę i odpowiedzialne wykonywanie zadań zawodowych. Tylko w ten sposób uporządkujesz swoją sytuację finansową. Możliwe są korzystne oferty nowej współpracy. Zanim się zdecydujesz, szczegółowo rozważ wszelkie za i przeciw.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce nie powinny zagłębiać się w wirtualne życie. Nawet jeśli nie będą musiały poświęcać całego dnia na pracę, lepiej wykorzystać wolny moment na spacer w miłym towarzystwie. Gwiazdy podpowiadają również, że nadszedł czas, aby pożegnać się z osobami, które negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie. Taka komunikacja nie ma najmniejszego sensu.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Niestety, nie możesz liczyć na udany dzień. Prawdopodobnie nie będziesz mogła zaakceptować faktu, że zdarza Ci się popełniać błędy. Samokrytyka może zmotywować Cię do działania, ale musisz zaakceptować fakt, że potknięcia się zdarzają. Horoskop na 25.11.2019 ostrzega przed kłamstwem w Twoim życiu miłosnym. To, czego tak bardzo się obawiałaś, okaże się rzeczywistością. Podejmij pilną decyzję.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki będą dziś wyjątkowo drażliwe i poirytowane. Uspokoi Cię jedynie zadowalający wynik Twojej niestrudzonej pracy z ostatnich tygodni. Pomimo sukcesu, nie czas na relaks – jesteś na dobrej drodze, aby odbudować utraconą niedawno reputację. Gwiazdy przewidują przyjemną wiadomość, związaną z Twoimi finansami. W miłości bez zmian. 

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Wykorzystaj dziś najlepsze cechy swojego charakteru – odpowiedzialność, zaangażowanie i kreatywność mogą okazać się Twoim sposobem na sukces, godny pozazdroszczenia. Gwiazdy nie wykluczają, że spotkasz osobę, której nie chcesz widzieć. Nie udawaj jednak, że jej nie poznajesz, ponieważ taka fałszywość może Cię drogo kosztować. Wieczorna rozmowa z drugą połówką nie będzie łatwa. 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.