horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Niektóre znaki zodiaku będą miały trudny dzień... Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 07.12.2019?

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 07.12.2019 zaleca Baranom, aby były dziś szczególnie uważne, inaczej odniosą obrażenia. Nie pędź na złamanie karku i nie daj sobie wmówić, że coś Cię omija. Relacja miłosna nie zaskoczy Cię niczym pozytywnym – spodziewaj się rozczarowania, które może doprowadzić do bezwzględnej decyzji.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Jeśli zagrasz dziś na loterii, prawdopodobnie wygrasz! Gwiazdy nie obiecują oszałamiającego sukcesu finansowego,  jednak nawet małe zwycięstwo pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę. Jeśli poczujesz się przemęczona, skonsultuj się z lekarzem – nawet zwykły ból głowy może być oznaką poważnych kłopotów zdrowotnych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość trudny dzień. Wszystko, co się dziś wydarzy, będzie miało wpływ na Twoje doświadczenie. Horoskop na 07.12.2019 nie wyklucza również kłopotów miłosnych. Nieprzemyślane słowa będą wykorzystane przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Prawdopodobnie poświęcisz się dziś pracy twórczej. To doskonały pomysł, jeśli zależy Co na jak najszybszym rozwoju kariery. Nieoczekiwane wyznanie bliskiej osoby może Cię rozczarować. Nie poddawaj się jednak emocjom, ale uważnie wysłuchaj przeprosin.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy przewidują spokojny dzień dla większości Lwów. Jedyne ostrzeżenie: nie próbuj dziś kłamać. Każde Twoje oszustwo wyjdzie na jaw, i będziesz musiała się z tego tłumaczyć. Samotne Lwice powinny wyznać miłość osobom, na którym im zależy.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Dziś osiągniesz upragniony sukces ostatnich tygodni – pozbędziesz się rywali, otwierając sobie drzwi do awansu. Kreatywność i niezłomność przyniosą Ci wiele korzyści, również w życiu rodzinnym. Horoskop na sobotę ostrzega jednak, że zdrowie może Cię zawieść.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy obiecują Wagom wspaniały dzień. Przyjaciele chętnie okażą swoje niezastąpione wsparcie, jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji. Powstrzymaj się od dużych wydatków, jeśli nie chcesz wpaść w długi. Ukochana osoba udowodni, jak bardzo jej na Tobie zależy.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Dziś Skorpiony wybiorą pracę w zespole – i będzie to właściwa decyzja. Zaimponujesz innym, jeśli nie będziesz unikać odpowiedzialności. Również w życiu miłosnym los się do Ciebie uśmiechnie – niewykluczone, że poznasz osobę, która stanie się Co bardzo bliska.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przed Tobą dzień pełen zmian – i każda z nich poprawi Ci humor. Horoskop na sobotę przewiduje doskonały dzień pod względem samokształcenia. Poświęć czas sobie i swoim marzeniom, aby spełnić je jeszcze przed końcem roku.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy zwracają szczególną uwagę, że Twoje pomysły i plany powinny być doskonale przygotowane i opracowane. Jeśli nie jesteś pewna, czy Twoje działania są trafne, lepiej skup się na obowiązkach domowych. Spełnij obietnicę, złożoną ukochanej osobie.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki od dawna nie miały tak radosnego, udanego dnia. Dziś wszystko Ci się uda – poważne problemy zostaną rozwiązane, konflikty ustąpią. Niestety, nie będziesz mogła liczyć na szczęście w sprawach finansowych, przez co nie będziesz mogła sobie pozwolić na upragnioną rzecz. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Gwiazdy będą dziś po stronie Ryb, ale nie powinnaś spoczywać na laurach. Największy cel wciąż masz przed sobą, dlatego popracuj nad motywacją. Wieczorem zrelaksuj się u boku ukochanej osoby i zrezygnuj z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. 

Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.