horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku nie powinny poddawać się emocjom... Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 26.11.2019?

Redakcja VIVA! 26 listopada 2019 05:33
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Pragnienie przygody i adrenaliny może wpłynąć na ustalone wcześniej plany. Znaki zodiaku żądne będą zupełnie nowych wrażeń. Horoskop na 26.11.2019 ostrzega, że każdy konflikt może zakończyć się dziś porażką.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Powinnaś przygotować się na duże obciążenie pracą. Pomimo napiętego harmonogramu, zadbaj o siebie i nie próbuj udowodnić, jak wiele potrafisz. Gwiazdy przypominają, że zawsze warto pozostawić asa w rękawie. Jeśli wybierasz się w podróż, uważnie sprawdź potrzebne dokumenty. Roztargnienie i nieuwaga mogą popsuć Ci wyjazd.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na wtorek ostrzega, że duże transakcje finansowe mogą dziś zakończyć się niepowodzeniem. Nie ryzykuj długów – lepiej przełóż to zadanie na inny dzień. Nie unikniesz dziś drobnych kłopotów związanych z życiem rodzinnym. Uważnie wysłuchaj porad najbliższych, ponieważ niektóre wskazówki pomogą Ci rozwiązać bieżące problemy.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta nie powinny się dziś rozpraszać. Zaległości mogą wpędzić Cię w kłopoty, a współpracownicy nie będą chętni do ratowania Twojego wizerunku w oczach przełożonych. W związku z ukochaną osobą nie szukaj powodu do kłótni. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś się zastanowić, co możesz zrobić, aby odświeżyć swoją relację.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Niewykluczone, że będziesz musiała tłumaczyć się za kogoś, ale będzie to kwestia Twojego poczucia odpowiedzialności. Nie obawiaj się konsekwencji – Twoja szczerość będzie Twoim największym atutem. Wtorek to doskonały dzień na spotkania służbowe i załatwianie wszelkich kwestii finansowych. Sytuacja w Twoim życiu osobistym stanie się bardziej przejrzysta, dlatego spojrzysz na bliską osobę z innej perspektywy. Przygotuj się na zmiany.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na 26.11.2019 zaleca, aby Lwy skupiły się na swoich celach. Osiągnięcie sukcesu pozwoli na znaczną poprawę sytuacji finansowej. Unikaj plotek – nawet jeśli ciekawość będzie Cię zżerać, nie wtrącaj się w czyjeś życie. Ukochana osoba może zadawać trudne pytania. 

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz musiała dokonać wyboru pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Podejmując decyzję, zaufaj intuicji – niezależnie od wszystkiego, nie poniesiesz konsekwencji. Bliska osoba może poprosić Cię o wsparcie, ale nie zgadzaj się na działania, których nie jesteś pewna.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi powinny zaakceptować obecną sytuację finansową. Horoskop na wtorek przewiduje, że otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Wykorzystaj swoje doświadczenie, aby pokonać konkurencję. Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś uważać na przemęczenie, szczególnie jeśli zaniedbałaś ostatnio swoje zdrowie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Nadszedł dzień prób i poważnych decyzji. Bądź przygotowana na różne konsekwencje swoich wyborów. Twoja słabość może negatywnie wpłynąć na związek z ukochaną osobą. Nie patrz na inne pary, ale postaraj się popracować nad harmonią we własnej relacji.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop na 26.11.2019 zachęca do zmian, także stylu. Wszystko, co nowe i niezwykłe, w zaskakujący sposób wpłynie na Twoje życie. Jeśli wybierasz się dziś w podróż, koniecznie pilnuj dokumentów – ryzyko kradzieży jest wysokie. Wieczorem spotkaj się z zaufanymi przyjaciółmi. Ich porady zmotywują Cię do pewnych kroków w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Jeśli Koziorożec postawi sobie samolubne cele, potknie się już na samym początku. To dobry moment na rozwój kariery, ale musisz być uczciwa w tym, co robisz. Unikaj dziś dużych wydatków. Horoskop na wtorek nie wyklucza kłótni z bliską osobą. Twoja relacja miłosna może się rozpaść, jeśli nie spełnisz danej obietnicy.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Przygotuj się na nerwowy dzień, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Prawdopodobnie będziesz zajmować się wieloma projektami, ale żaden z nich nie wpłynie na Twój rozwój zawodowy. Tak rażący brak równowagi negatywnie wpłynie na Twój nastrój, szczególnie jeśli liczyłaś na jedno zadanie, a musisz zmagać się z zupełnie innym. Pomimo złego dnia, pamiętaj, że ukochana osoba nie musi tolerować wybuchu Twoich emocji.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop ostrzega przed możliwymi błędami, wynikającymi z niezrozumiałych pytań. Nowe projekty zawodowe sprawią Ci dziś trudność, ale zaskakująco szybko rozwiążesz wszelkie problemy rodzinne i domowe. Samotne przedstawicielki znaku powinny uważać na nową znajomość – Gwiazdy nie wykluczają, że padną ofiarą oszustwa. 

Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.