horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na dziś! Co czeka Twój znak zodiaku?

Przepowiednia na 22.11.2019

Redakcja VIVA! 22 listopada 2019 05:43
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Dzisiejszy dzień będzie pełen emocji! Prawdopodobnie żaden ze znaków zodiaku nie będzie w stanie zrealizować swojego planu na dziś. Horoskop na 22.11.2019 podpowiada, że w kwestiach finansowych i biznesowych warto posłuchać intuicji i zaufać sobie – taka taktyka może przynieść dobre rezultaty.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że to doskonały dzień na doskonalenie umiejętności. Okaż swoje najlepsze cechy – nadszedł czas na awans. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności, które korzystnie wpłyną na rozwój Twojej kariery. Słuchaj uważnie zaleceń tych, którzy już wiele osiągnęli. Niespodziewany przypływ gotówki pozwoli Ci zrealizować kilka pragnień. Jedynie w miłości wroga cisza przed burzą.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na piątek nie przewiduje zbyt wielu niespodzianek. Twój dzień będzie spokojny, a wręcz nieco leniwy. Prawdopodobnie poznasz kogoś, kto urzeknie Cię podobnym poglądem na życie i wspólnymi zainteresowaniami. Przedefiniuj swoje podejście do finansów, o ile nie chcesz wpaść w długi. Nieporozumienie w życiu osobistym może skłonić Cię do podjęcia zaskakującej decyzji.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Jak tylko uporasz się z najpilniejszymi zadaniami na piątek, będziesz mogła zająć się resztą obowiązków. Sprawy domowe wymagają szczególnej uwagi. Niespodziewana informacja, którą przekaże osoba z Twojej przeszłości, może mieć znaczący wpływ na resztę tego roku. To dobry dzień na zaplanowanie krótkiego urlopu.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki powinny przygotować się na dzień pełen romantycznych złudzeń i przemyśleń na temat bliskiej osoby. Nie skupiaj się jedynie na negatywach – Twoje szczęście zależne jest od drobnostek, na które najczęściej nie zwracasz uwagi. Jeśli chodzi o życie zawodowe, nie rezygnuj z żadnego projektu, który wydaje Ci się chociaż trochę interesujący i kreatywny. Przygotuj się na kaprysy krewnych.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy podpowiadają, że całą swoją energię powinnaś wykorzystać na naprawę ewentualnych błędów, przez które nie możesz zrealizować planów na najbliższą przyszłość. Przyjemnym efektem ubocznym będzie znaczna poprawa sytuacji finansowej. Oprócz niezastąpionej pomocy znajomych, możesz liczyć na wsparcie ukochanej osoby. Nie wątp w swój potencjał i talenty, są oczywiste i skuteczne.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Twój piątek upłynie pod znakiem negocjacji. Nie narzucaj swojej opinii innym osobom – nie wszyscy będą tolerować takie zachowanie. Neutralność sprawdzi się znacznie lepiej, we wszystkich Twoich działaniach. Nie poddawaj się, już wkrótce powrócisz do równowagi psychicznej. Sprawy miłosne również nie będą układać się po Twojej myśli, jednak w tym przypadku nie powinnaś się obwiniać.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Nadszedł dzień odnowy i oczyszczenia. Porzuć niespełnione ambicje z przeszłości i zajmij się teraźniejszością – tym, co ważne tu i teraz. Wykorzystaj swoją kreatywność, a szybko uporasz się z zawodowym wyzwaniem. Ukochana osoba chętnie Cię wysłucha i okaże wsparcie, o ile zdecydujesz się na naprawdę szczerą rozmowę.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Zadbaj o pozytywne nastawienie z samego rana! Twój entuzjazm będzie zaraźliwy, dlatego wykorzystaj ten dzień na opięcie wszelkich odłożonych na później spraw. Gwiazdy polecają zmianę nawyków jedzeniowych. Niewykluczone, że Twoje przemęczenie związane jest z nieodpowiednią dietą.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop obiecuje doskonały dzień pod względem komunikacji. Być może zdecydujesz się na odnowienie kontaktu z osobą, z którą w przeszłości byłaś blisko. Nie zapominaj jednak, dlaczego wasze drogi się rozeszły. Gwiazdy obiecują powodzenie we wszelkiego rodzaju konkursach, konkurencjach sportowych, a nawet potyczkach słownych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Owocny dzień dla tych Koziorożców, którzy zajmują się handlem. Wszystko, co się dziś wydarzy, pójdzie znacznie lepiej niż planowałaś. Przełożeni docenią Twoją pracę, nawet jeśli wydaje Ci się, że jest niewidoczna dla reszty współpracowników. Niespodziewane, ale bardzo romantyczne spotkanie z drugą połówką poprawi Ci humor.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Spełnianie najskrytszych pragnień ma sens tylko wtedy, gdy masz odpowiednie zasoby. W przeciwnym razie ryzykujesz długi, z którymi nieprędko się rozprawisz. Jeśli pokusa jest zbyt wielka, po prostu pomyśl o przyszłości i ustal sobie cel, do którego warto dążyć. Zadbaj o zdrowie, ponieważ jesienna aura może Cię osłabić.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Postaraj się opanować sytuację finansową. Nie zgadzaj się na pożyczki, unikaj też innych transakcji pieniężnych. Gwiazdy nie wykluczają spotkania z osobą, z którą kiedyś łączyła Cię bliska przyjaźń. Relację powinnaś wznowić, jednak nie oczekuj, że pozostanie równie ciepła, jak kiedyś. Wieczorem bądź przygotowana na zdobycie cennych informacji. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.