horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Zmiana pracy, udana inwestycja, a może nowa miłość? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się w poniedziałek 18.11.2019?

Redakcja VIVA! 18 listopada 2019 05:48
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu według horoskopu na poniedziałek 18.11.2019? W tym dniu nie zabraknie niespodzianek. Sprawdź swój znak zodiaku i poznaj przepowiednię Gwiazd!

HOROSKOP DZIENNY DLA BARANA

Odniesiesz dziś sukces, jeśli zdecydujesz się na wypróbowanie nowej taktyki rozwoju i wykorzystasz twórczą energię. Gwiazdy ostrzegają, że rozmowa z ukochaną osobą może Cię rozczarować – nie wymagaj więcej, niż możesz otrzymać. Jeśli od dłuższego czasu nie udaje Ci się spotkać z przyjaciółmi, to doskonały dzień na naprawę tego błędu. Warto poświęcić więcej uwagi sobie, a szczególnie swojemu zdrowiu.

HOROSKOP DZIENNY DLA BYKA

Niewykluczone, że już na początku dnia otrzymasz ekscytującą wiadomość. Zanim podejmiesz decyzję o przyjęciu ciekawej propozycji współpracy, dokładnie przemyśl, czy taki kierunek rozwoju jest dla Ciebie odpowiedni. Poniedziałek będzie sprzyjał podróżom, zarówno tym służbowym, jak i prywatnym. W życiu osobistym nie unikniesz kłótni. Prawdopodobnie staniesz się ofiarą pewnych okoliczności, przez które nie będziesz w stanie uciec od nieprzyjemnej rozmowy z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY DLA BLIŹNIĄT

Gwiazdy przewidują, że dziś nie będziesz mogła się skupić. Aby nie narazić się przełożonym i współpracownikom, nie okazuj chwilowego braku równowagi, ale poświęć czas na dokończenie projektów, które ostatnio zaniedbałaś. Twój nastrój nie będzie najlepszy, pomimo wsparcia bliskich. Zachowaj szczególną ostrożność w sprawach finansowych.

HOROSKOP DZIENNY DLA RAKA

Horoskop na poniedziałek dla Raka przewiduje zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Gwiazdy radzą, aby nie rezygnować z niecodziennej szansy, ale najpierw warto przedyskutować dostępne opcje z zaufanymi osobami. W przeciwnym razie możesz popełnić błąd i utracić przyszłe korzyści. Powstrzymaj się od nowych projektów – najpierw musisz podjąć decyzję.

HOROSKOP DZIENNY DLA LWA

Dziś otrzymasz nagrodę za trudności, z jakimi ostatnio musiałaś się zmierzyć. Pomimo, że zasłużyłaś na uznanie, nie daj się ponieść emocjom i nie okazuj innym swej wyższości. Dzień będzie naznaczony wysoką aktywnością. Nie jest to dobry dzień pod względem ważnych decyzji i zobowiązań – Twój czas jeszcze nie nadszedł. Staraj się unikać kłótni z ukochaną osobą, chociaż nie będzie to łatwe.

HOROSKOP DZIENNY DLA PANNY

Gwiazdy przewidują, że dziś nie będzie Ci łatwo wyrażać swoje myśli i uczucia. Pamiętaj, że Twoja skromność i nieśmiałość nie będą uznawane za atut. Osiągnięcie celu będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wykażesz się poczuciem humoru i elastycznością. Gwiazdy nie wykluczają przypadkowego spotkania z osobą, która zniknęła z Twojego życia już dawno temu. Jeśli jesteś w stałym związku, możesz sprowokować wybuch zazdrości ze strony drugiej połówki.

HOROSKOP DZIENNY DLA WAGI

Nie będziesz narzekać na brak powodów do radości, ale dziś powinnaś skupić się wyłącznie na bieżących obowiązkach i wszelkich sprawach finansowych. To doskonały dzień na inwestycje. Poniedziałek może Cię zaskoczyć sytuacją, która będzie wymagać Twojego taktu i cierpliwości. Nie jest to dobry czas na romantyczne wyznania. Skup się na sobie i swoich potrzebach – reszta musi poczekać.

HOROSKOP DZIENNY DLA SKORPIONA

Popracuj nad swoją komunikacją, aby przybliżyć się do realizacji pomysłów, na których tak bardzo Ci zależy. Gwiazdy przewidują, że dziś możesz osiągnąć sukces w tym temacie. Niestety, nie uda Ci się pokonać trudności, związanych z życiem osobistym. Relacja z ukochaną osobą może być zagrożona –niewykluczone, że jedno z was podejmie ostateczną decyzję o rozstaniu.

HOROSKOP DZIENNY DLA STRZELCA

Los uśmiechnie się dziś do Ciebie, ale nie możesz liczyć na spokojny dzień. Gwiazdy namawiają do oczyszczenia swojej przestrzeni – chodzi również o osoby, które ostatnio Cię zawiodły. Dzięki temu szybko wyeliminujesz wszelkie wątpliwości, które powstrzymywały Cię przed podjęciem ważnej decyzji zawodowej. Zachowaj ostrożność w sprawach finansowych.

HOROSKOP DZIENNY DLA KOZIOROŻCA

Jeśli umiejętnie wykorzystasz swoją kreatywną naturę, otrzymasz nową możliwość rozwoju. Pomimo porad otoczenia, nie traktuj wszystkich wskazówek zbyt poważnie. Twój sukces może wywołać zarówno zachwyt, jak i zawiść, dlatego ktoś może działać przeciwko Tobie. Ukochana osoba może oczekiwać ostatecznej decyzji z Twojej strony. W sprawach miłosnych intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP DZIENNY DLA WODNIKA

Nie ignoruj ​​oznak wzmożonej konkurencji. Jeśli budowanie kariery wchodzi w Twoje plany na najbliższą przyszłość, czas przygotować się na trudny okres. Prawdopodobnie już dziś będziesz musiała intensywniej walczyć o swoje pozycje, ale odpowiednio dobrane słowa i czyny zagwarantują wygraną. Spotkania i negocjacje biznesowe najlepiej zaplanować na poranek. Wieczorem poświęć czas rodzinie.

HOROSKOP DZIENNY DLA RYB

Przed Tobą spokojny, dość leniwy dzień. Pomimo względnej stagnacji, wciąż masz szansę na rozpoczęcie kreatywnego projektu, który wpłynie na Twój rozwój zawodowy i poprawi sytuację finansową. Poniedziałek szczególnie sprzyja osobom, które potrafią wykazać się kreatywnością w każdej dziedzinie życia. Jeśli chodzi o życie miłosne, harmonia zagości w Twoim związku na dobre. 

horoskop
Fot. stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.