mroczne niebo, mrok
Fot. STOCK.ADOBE.COM
HOROSKOP VIVY!

Czy znak zodiaku może wpływać na naszą skłonność do przestępstw?

Teoretycznie... tak!

Redakcja VIVA! 6 października 2019 16:54
mroczne niebo, mrok
Fot. STOCK.ADOBE.COM

O typowych cechach znaków zodiaku – np. które z nich są pewne siebie, które najbardziej seksowne, a które nieprzyzwoicie zazdrosne – mówi się wiele. Jednak eksperci ze Stanów Zjednoczonych spojrzeli na horoskop z innej strony i postanowili ujawnić, które z nich wykazują... skłonności przestępcze.

W tym celu przeanalizowano daty urodzin przestępców i seryjnych morderców, i ułożono specjalną listę zgodnie z wynikami.

Jakie znaki zodiaku najczęściej popełniają przestępstwa? Tego dowiesz się w tym rankingu. Oczywiście, warto pamiętać, że to tylko teoria!

Znaki zodiaku a skłonność do przestępstw

12. Bliźnięta

Pomimo tego, że o Bliźniętach mówi się wiele złych rzeczy, są one najmniej niebezpiecznym znakiem zodiaku. Największą szkodą, jaką mogą wyrządzić, jest zmiażdżenie osoby ostrą rozmową. Z drugiej strony, mają kilka ukrytych osobowości...

11. Wodnik

Wodniki dbają o sprawiedliwość i mają silne ego. Przedostatnie miejsce w rankingu być może wynika z faktu, że są wystarczająco sprytni, aby nie dać się złapać – lub po prostu nie pozostawiają dowodów po przestępstwie.

10. Lew

Lwy starają się unikać kłopotów. Według statystyk, jeśli osoba spod znaku Lwa popełnia przestępstwo, robi to tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę.

9. Waga

Wagi są uważane za dobre, uczciwe i cierpliwe osoby. Potrafią być okrutne, jeśli ktoś wykorzysta ich dobre intencje.

8. Panna

Wśród przedstawicieli znaku często spotykani są psychopaci i bardzo sprytni przestępcy. Są drobiazgowe i systematyczne, żyją według pewnych wzorców i rutyny. Mają tendencję do działania zgodnie z charakterystycznym, przewidywalnym wzorcem zachowania. Jednak Panny najczęściej uciekają się do oszustw i kradzieży.

7. Ryby

Wśród najbardziej znanych seryjnych zabójców jest wiele Ryb. Są empatyczne, ale ta empatia może się odwrócić. Ponieważ mają zdolność odczuwania zbiorowego bólu, mogą poczuć się zbyt przytłoczone i wykorzystać to jako mechanizm obronny.

6. Koziorożec

Koziorożce potrafią się wściec, ale szanują narzucone zasady i zazwyczaj działają zgodnie z prawem. Rzadko skłaniają się do agresji, ale jeśli się zdarzy, trudno je powstrzymać.

5. Baran

Barany znane są z niekontrolowanego charakteru. Łatwo się złoszczą, ale zwykle szybko ustępują.

4. Byk

Gniew Byków jest bardzo intensywny, jednak ten znak zodiaku częściej ucieka się do oszustw, niż do wyrządzania krzywdy.

3. Strzelec

Strzelce zazwyczaj nie mają na celu drobnych przestępstw, ale coś bardziej ambitnego. Są charyzmatyczne i liczą na wielką przygodę. Poszukując emocji, mogą zdecydować się na coś okrutnego, chociaż w większości przypadków rzadko szkodzą innym.

2. Skorpion

Skorpiony z łatwością manipulują innymi. Często stają się profesjonalnymi szpiegami. Co ciekawe, większość seryjnych morderców urodziła się właśnie w listopadzie.

1. Rak

Na szczycie listy najbardziej niebezpiecznych znaków zodiaku znajduje się Rak. Statystyki ujawniają, że osoby spod tego znaku najczęściej popełniają przestępstwa z powodu zazdrości. Zarzuca im się również brak stabilności emocjonalnej. 

mroczne niebo, mrok
Fot. STOCK.ADOBE.COM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.