Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czułe wyznania, romanse, rozstania... Sprawdź, co przepowiada horoskop miłosny na grudzień!

Co wydarzy się w Twoim życiu osobistym?

Redakcja VIVA! 23 listopada 2019 19:47
Horoskop, znaki zodiaku
Fot. stock.adobe.com

Doskonale wiemy, że znak zodiaku wpływa na nasz charakter i podejście do życia – na miłość, i wszystko, co z nią związane, również. Horoskop miłosny na grudzień podpowie, na jakie pragnienia powinnaś zwrócić szczególną uwagę...

Horoskop Baran
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: BARAN

Pomimo jesienno-zimowej aury, w Twoim sercu zagości prawdziwa wiosna! W Twoim życiu miłosnym nie zabraknie romantycznych czynów i czułych słów, które pozytywnie wpłyną na harmonię w obecnym związku. W nadchodzącym miesiącu Twoja relacja opierać się będzie na harmonii, wzajemnym szacunku i absolutnym porozumieniu. Być może zabraknie spontaniczności, ale to tylko wzmocni waszą zgodność seksualną.

Horoskop Byk
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: BYK

Niewykluczone, że zdecydujesz się na poważną zmianę w swoim życiu miłosnym. W pierwszej połowie miesiąca podejmiesz decyzję, która zależna będzie od Twojego podejścia do obecnej relacji i wizji przyszłości. Okaż dyplomację i takt, nie krytykuj i nie obrażaj drugiej połówki. Kategoryczność sprawdzi się w Twoim miejscu pracy, a jeśli chodzi o miłość i seks, okaż łagodność, ale nie zapomnij o świadomym określeniu swoich potrzeb.

Horoskop Bliźnięta
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: BLIŹNIĘTA

Już na początku miesiąca stwierdzisz, że znajdujesz się pod presją, jednak nie odnoś się do tego z wrogością. Wręcz przeciwnie, wykorzystaj możliwość wysłuchania siebie i zrozumienia, czy w obecnej relacji wszystko Ci odpowiada: bliskość, seks, komunikacja, porozumienie, pragnienia... Nie powinnaś udawać, jeśli cokolwiek Ci przeszkadza. Trudności znikną, a to pozytywnie wpłynie na seksualną stronę Twojego związku. Być może ukochana osoba nie jest świadoma tego, że coś Ci przeszkadza?

Horoskop Rak
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: RAK

W nadchodzącym miesiącu Twoje pragnienia będą zmieniać się w zawrotnym tempie. Prawdopodobnie zapragniesz stabilności, a nie spontanicznych zawrotów głowy. Chwilowo nie grozi Ci znudzenie rutyną, również w sprawach seksu. Gwiazdy podpowiadają, że być może nadszedł czas na kolejny krok w związku. Wskazówka dla samotnych Raków: nawet niezobowiązujący flirt może być okazją do poznania kogoś niezwykłego.

Horoskop Lew
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: LEW

Ostatnio miałaś okazję na zmiany w obecnej relacji miłosnej – jeśli wykorzystałaś szansę, w nadchodzącym miesiącu będziesz zdecydowanie bardziej pewna siebie. Komunikacja z ukochaną osobą będzie teraz dla Ciebie priorytetem, podobnie jak intymność. Taki sentymentalny nastrój ma jedną wadę... Ze względu na zauroczenie, możesz nie zauważyć, że Twoja druga połówka okazuje jedynie negatywne cechy charakteru.

Horoskop Panna
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: PANNA

Ze względu na wyczerpanie i przemęczenie, na początku miesiąca nie będziesz miała czasu na miłość. Horoskop uspokaja jednak, że w drugiej połowie grudnia Twoje życie intymne odżyje, a Ty będziesz cieszyć się wyjątkową uwagą ukochanej osoby. Gwiazdy przypominają, że związek nie ogranicza się do seksu. Romantyczne spacery we dwoje, kameralne randki lub wspólne hobby pozytywnie wpłyną na Twoją relację.

Horoskop Waga
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: WAGA

W tym miesiącu nie będziesz narzekać na brak energii. Nie oczekuj jednak zbyt wiele od Twojego życia intymnego – nadmierne ambicje będą źródłem rozczarowania. Skoncentruj się na potrzebach ukochanej osoby, a nie na szalonych eksperymentach. Gwiazdy zalecają zaplanowanie romantycznego weekendu poza miastem w niecodziennej, ale komfortowej atmosferze.

Horoskop Skorpion
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: SKORPION

Czułość i przywiązanie nie będą robić na Tobie wrażenia. Horoskop miłosny na grudzień przewiduje, że zaczniesz robić jedynie to, co sprawia Ci prawdziwa przyjemność, dlatego w Twoim życiu seksualnym nie zabraknie ekscytujących przygód. Nowe doświadczenia nie są niczym złym, ale nie trać zbyt wiele czasu na wybór.

Horoskop Strzelec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: STRZELEC

Nowa miłość zmotywuje Cię do wielkich rzeczy. Pogódź się jednak z faktem, że pierwszy etap zakochania minie, i dopiero wtedy poznasz najgorsze cechy ukochanej osoby. Pod koniec miesiąca Twoje zasoby energii i tolerancji zaczną się zmniejszać – czy znajdziesz w sobie siłę, aby przezwyciężyć różnicę w charakterach? Bądź cierpliwa i słuchaj swojego serca, a na pewno sobie nie zaskodzisz.

Horoskop Koziorożec
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: KOZIOROŻEC

Ciesz się wolnością, Koziorożcu! Masz wybór, nawet jeśli jesteś w związku. Niestety, nie unikniesz kryzysu w relacji miłosnej, dlatego nadszedł czas, aby zastosować wszystkie wskazówki, którymi nieraz ratowałaś przyjaciółki. Inni mężczyźni zwrócą na Ciebie uwagę, prowokując ukochaną osobę do wyrzutów i awantur. Czy zdecydujesz się na zdradę? Odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty.

Horoskop Wodnik
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: WODNIK

W nadchodzącym miesiącu nie opuści Cię pragnienie zmian, również w życiu osobistym. Gwiazdy uspokajają, że każda Twoja decyzja będzie cieszyła Cię pozytywnym rezultatem. Prawdopodobnie zrozumiesz, jak bardzo rozwinął się Twój związek. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, co dzieje się w waszej sypialni, musisz zdobyć się na szczerą rozmowę. Niewykluczone, że ukochana osoba również ma coś do zaproponowania.

Horoskop Ryby
Fot. Stock.Adobe.com

HOROSKOP MIŁOSNY MIESIĘCZNY: RYBY

W tym miesiącu musisz zdecydować, czy chcesz rozpocząć nowy romans, czy popracujesz nad obecną relacją. Wszystko zależy od Twoich pragnień – to one będą Tobą kierować. Zanim dokonasz wyboru, zastanów się, czy na pewno jesteś gotowa na zmiany. Samotne przedstawicielki znaku powinny przygotować się na niespodziankę. Los szykuje dla was obiecujące spotkanie, które może przerodzić się w coś poważnego. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.