Gwiazdy dadzą Ci właściwą wskazówkę!

Redakcja VIVA! 7 września 2019 19:51

Wrzesień jest jednym z najromantyczniejszych miesięcy w roku! Dość ciepła pogoda sprzyja kameralnym spacerom we dwoje, dzięki którym każda zakochana para może zbliżyć się jeszcze bardziej... Co przepowiadają Gwiazdy, jeśli chodzi o Twoje życie osobiste w tym miesiącu? Czy masz szansę na kolejny etap rozwoju w obecnym związku, czy podejmiesz nieprzewidywalną decyzję i rozpoczniesz zupełnie nową przygodę miłosną? A może przeznaczysz czas na własny rozwój, pozostawiając wszelkie relacje na drugim planie? Aby się dowiedzieć, sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co mówi Twój horoskop miłosny! 

1/12
baran horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
1/12

BARAN (21.03–19.04)

Już na początku września poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna! Ukochana osoba skupi się na Twoich potrzebach i zrobi wszystko, co możliwe, aby spełnić Twoje pragnienia. Jedynie bezpodstawna zazdrość może zaburzyć harmonię w Twoim związku, ale w ostatnich dniach miesiąca znajdziesz rozwiązanie problemu.

2/12
byk horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
2/12

BYK (20.04–20.05)

Gwiazdy będą zachęcać Cię do słów i czynów, na które wcześniej sama byś się nie zdecydowała... Dopóki będziesz działać świadomie, nie wpadniesz w kłopoty. Pod koniec miesiąca sprawy miłosne mogą przybrać nieoczekiwany kierunek. Przygotuj się na przyjemne zmiany w życiu!

3/12
bliźnięta horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05–21.06)

Liczysz na maksimum emocji w krótkim czasie, dlatego będziesz unikać zbyt skomplikowanego flirtu, rozmów na temat związku, i... własnych uczuć. Dopiero pod koniec miesiąca zaczniesz myśleć o sobie i swoich pragnieniach. Nie przegap okazji na słodkie pojednanie z drugą połówką po kłótni.

4/12
rak horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
4/12

RAK (22.06–22.07)

Jeśli Twoje lato było intensywne pod każdym względem, nadszedł czas na uporządkowanie uczuć, analizę wrażeń i wyciągnięcie wniosków. Czy jesteś zadowolona z tego, co dzieje się w Twoim życiu osobistym? Chcesz pozostawić wszystko tak, jak jest, czy zdecydujesz się na zmianę? Gwiazdy namawiają na odważny krok...

5/12
lew horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
5/12

LEW (23.07–22.08) 

Wspólne życie to sztuka, którą należy stale doskonalić – w tym miesiącu przekonasz się o prawdziwym znaczeniu tego stwierdzenia. Bez względu na napięty harmonogram, pamiętaj o ukochanej osobie. Ustal priorytety, a wszystko ułoży się pomyślnie.

6/12
panna horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
6/12

PANNA (23.08–22.09)

Zbyt sztywne zasady nie zawsze sprawdzają się w miłości. Aby uzyskać najlepszy wynik, nie musisz wcale się wysilać, więc pozwól sobie na niezwykłe uczucia i przekraczanie granic. A jeśli w kluczowym momencie cofniesz się o krok, przyjemność nie opuści Cię przez dłuższy czas...

7/12
waga horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
7/12

WAGA (23.09–22.10)

Zaufaj swojej intuicji, a wrzesień będzie udany pod względem miłosnym. Gwiazdy przewidują, że pod koniec miesiąca znajdziesz idealny moment na pracę nad związkiem. Spontaniczne wakacje szybko przywrócą harmonię do Twojej relacji.

8/12
skorpion horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
8/12

SKORPION (23.10–21.11)

Aby uzyskać optymalną prędkość, nie obawiaj się żywych, przyjemnych wrażeń. Zastanów się, jakie pragnienia nie dają Ci spokoju? Spełnij je, a wynik z pewnością nie rozczaruje ani Ciebie, ani Twojego partnera. Niewykluczone, że pod koniec września otrzymasz zaskakującą propozycję.

9/12
strzelec horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
9/12

STRZELEC (22.11–21.12)

Wydarzenia tej jesieni zależą tylko od Ciebie. Gwiazdy podpowiadają jedynie, że najkorzystniejszy czas na romantyczne spotkania przypadnie na koniec miesiąca. To dobry moment na podjęcie decyzji, czy chcesz umocnić obecny związek, czy wolisz spróbować coś zupełnie nowego...

10/12
koziorożec horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
10/12

KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Niektóre aspekty Twojego życia osobistego mogą wymagać wyjaśnień. Gwiazdy zapewniają, że otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Pod koniec miesiąca poczujesz się wyjątkowo zmysłowa – nie przegap tych dni, aby jeszcze bardziej zbliżyć się z ukochaną osobą.

11/12
wodnik horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
11/12

WODNIK (20.01–18.02)

Jeśli chcesz utrzymać pozytywny nastrój, po prostu oddaj się w ręce bliskiej osoby. Dosłownie. Gorące pocałunki, odurzająca swoboda, czułe wyznania... Gotowy scenariusz na cudowny wieczór! Singielko – relacja, którą traktujesz z przymrużeniem oka, może zmienić się w prawdziwy związek.

12/12
ryby horoskop miłosny
Copyright @stock.adobe.com
12/12

RYBY (19.02–20.03)

Tej jesieni będziesz sprawdzać własne umiejętności, zachęcając partnera do tego samego. Gwiazdy nie wykluczają, że w Twoim związku zaczyna się nowy etap – przeprowadzka, zaręczyny, dziecko... Wszystkie trudności wkrótce pozostaną w tyle, więc ciesz się sobą i życiem!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.