Horoskop sierpień 2023
Fot. Canva
Horoskop 2023

Sprawdź horoskop na sierpień 2023! Co czeka Cię w ostatnim miesiącu lata?

Sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2023 13:27
Horoskop sierpień 2023
Fot. Canva

Lato mija jak szalone, a ciepłe dni uciekają nam przez palce. Sierpień 2023 to już ostatnio gorący miesiąc, ale nikt nie powiedział, że będzie on... nudny! Sprawdź koniecznie, co na te najbliższego tygodnie zaplanowały dla Ciebie gwiazdy. Może czas na spontaniczny urlop w wersji last minute? A może... na miłość?

ZOBACZ TEŻ: Tygodniowy horoskop „VIVY!” na lipiec 2023 - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Horoskop na sierpień 2023 dla Barana (21.03 - 19.04)

Wakacyjny sierpień przyniesie Ci dużo ruchu i aktywności. Będziesz pełen energii i chęci do eksploracji nowych miejsc. Warto podjąć się sportowych wyzwań, jak również wziąć udział w organizowanych wycieczkach. W ostatnim miesiącu lata istnieje spora szansa, że spotkasz kogoś ciekawego, jednak zależy to od Twojej otwartości na nowe znajomości. Nie bój się wyjść ze swojej strefy komfortu i być bardziej towarzyski. Psssst... to nie będzie osoba w Polski!

Horoskop na sierpień 2023 dla Byka (20.04 - 20.05)

Twój sierpień będzie skupiony na relaksie i odpoczynku. Zamiast planować aktywny wypoczynek, wybierzesz spokojne wakacje z dala od miejskiego zgiełku. Może to być idealny czas na poszerzenie swojej wiedzy lub rozwijanie kreatywnych zainteresowań. Co do miłości, w ostatnim tygodniu lata możesz spotkać kogoś o podobnych zainteresowaniach, co pozwoli Wam nawiązać głębszą więź.

Horoskop na sierpień 2023 dla Bliźniąt (21.05 - 20.06)

Twój sierpień będzie pełen spotkań towarzyskich i nowych znajomości. Twoja komunikatywność przyciągnie wiele osób, dlatego możesz spodziewać się wielu zaproszeń na imprezy i wydarzenia. Będziesz błyszczeć w towarzystwie, ale nie w głowie będą Ci wakacyjne romanse. Teraz to Ty grasz pierwsze skrzypce!

Horoskop na sierpień 2023 dla Raka (21.06 - 22.07)

Sierpień będzie dla Ciebie czasem refleksji i zadumy. Skłonisz się ku spokojnym wakacjom w otoczeniu natury lub rodziny. To dobry czas na zregenerowanie sił i skupienie się na swoich potrzebach emocjonalnych. W miłości także czeka Cię spokojniejszy okres, ale nie wykluczaj możliwości romantycznych spotkań podczas rodzinnych wyjazdów czy spotkań towarzyskich.

Horoskop na sierpień 2023 dla Lwa (23.07 - 22.08)

Twój sierpień będzie pełen przygód i rozrywki. Będziesz szukać adrenaliny i nowych emocji, dlatego zaplanuj aktywne wakacje w gronie przyjaciół. Wybierz się na egzotyczną podróż lub spróbuj ekstremalnych sportów. W miłości oczekuj niespodzianek - możesz spotkać kogoś w zupełnie nieoczekiwanych okolicznościach, co sprawi, że Wasza relacja będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Horoskop na sierpień 2023 dla Panny (23.08 - 22.09)

Sierpień będzie dla Ciebie czasem pracy nad sobą i rozwoju osobistego. Skupisz się na doskonaleniu swoich umiejętności oraz realizacji celów. Wakacje mogą być dla Ciebie czasem studiowania lub udziału w warsztatach. W miłości możesz odczuć potrzebę stabilności i poczucia bezpieczeństwa, dlatego skoncentruj się na budowaniu trwałych relacji.

Horoskop na sierpień 2023 dla Wagi (23.09 - 22.10)

Twój sierpień będzie poświęcony relacjom i spędzaniu czasu z bliskimi. Zależy Ci na harmonii i równowadze, dlatego będziesz unikać konfliktów. Skup się na odnowieniu więzi rodzinnych lub przyjacielskich. Jeśli chodzi o miłość, możesz oczekiwać ciekawych spotkań na imprezach i wydarzeniach społecznych.

Horoskop na sierpień 2023 dla Skorpiona (23.10 - 21.11)

Wakacyjny sierpień przyniesie dla Ciebie pasję i intensywne doświadczenia. Będziesz gotowy przeżyć coś nowego i ekscytującego. To doskonały czas na podróżowanie, zwiedzanie nowych miejsc i poznawanie różnych kultur. W miłości będziesz przyciągać uwagę innych swoją tajemniczością i charyzmą, co może przynieść Ci fascynujące romanse.

CZYTAJ TEŻ: Chiński horoskop miłosny 2023

Horoskop na sierpień 2023 dla Strzelca (22.11 - 21.12)

Twój sierpień będzie skupiony na rozwijaniu swoich zainteresowań i poszukiwaniu inspiracji. Wykorzystasz ten czas na naukę nowych rzeczy i zdobywanie wiedzy. To również doskonały moment na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. A miłość... na nią jeszcze przyjdzie czas! Zimą!

Horoskop na sierpień 2023 dla Koziorożca (22.12 - 19.01)

Sierpień będzie dla Ciebie czasem relaksu i refleksji. Zależy Ci na spokojnych wakacjach, które pozwolą Ci na odpoczynek od codziennego zgiełku. Warto poświęcić czas na medytację i zastanowienie się nad swoimi celami życiowymi. W miłości skup się na budowaniu trwałych i stabilnych relacji.

Horoskop na sierpień 2023 dla Wodnika (20.01 - 18.02)

Twój sierpień będzie pełen aktywności i interakcji z innymi ludźmi. Będziesz skupiony na działaniach zespołowych i wspólnych projektach. To doskonały czas na poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie ciekawych znajomości. Jeśli jesteś singlem, możesz poznać kogoś podczas spotkań towarzyskich.

Horoskop na sierpień 2023 dla Ryb (19.02 - 20.03)

Sierpień będzie dla Ciebie czasem kreatywności i pasji. Skupisz się na rozwijaniu swoich artystycznych zdolności i poszukiwaniu inspiracji. To doskonały czas na podróże artystyczne lub udział w wydarzeniach kulturalnych. W miłości skoncentruj się na wyrażaniu swoich uczuć i byciu autentycznym, dzięki czemu przyciągniesz uwagę potencjalnego partnera. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.