horoskop tygodniowy
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Jakie zmiany przyniesie?

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2023 12:30
horoskop tygodniowy
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 12 do 26 stycznia. Może znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Sprawdź, co czeka twój znak zodiaku.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński na 2023 rok. Co się wydarzy w Roku Królika?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 12 do 26 stycznia 2023
 

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Porada planet: cokolwiek by się działo, nie zatrzymuj się! Wszelkie przeciwności losu przyjmuj jako swego rodzaju doświadczenie. Z takim nastawieniem największe przeszkody pokonasz z uśmiechem na twarzy. A szczególną uwagę warto poświęcić… miłości. Tak, to uczucia będą twoją siłą napędową w najbliższych dniach. Nie zaniedbuj tej sfery życia.

WODNIK (20.01-18.02)

Szalony rytm nadchodzących tygodni może cię nieco… spowolnić. Jak to możliwe? Nie ma w tym wielkiej tajemnicy. Po prostu potrzebujesz odpoczynku. Zadbaj więc o siebie, aby nie stracić motywacji w najciekawszym momencie. Szkoda by było, gdybyś zaprzepaściła to, na co tak długo pracowałaś… Uważaj też na transakcje finansowe, a przede wszystkim unikaj wszelkich pożyczek.

RYBY (19.02020.03)

Aby dojrzeć nowe perspektywy, musisz w nie uwierzyć. Nie zamykaj się więc przed tym, co nowe i niepewne. Może się okazać, że jedno z wyzwań okaże się twoim sposobem na rozwój upragnionej kariery. Jak mówią, kto nie ryzykuje… Gwiazdy przewidują też zamęt w sprawach uczuciowych. Z pewnością będziesz kierować się emocjami i tylko od ciebie zależy, czy nie pogorszysz swojej sytuacji.

BARAN (21.03-19.04)

Nie popadaj w przesadę i nie uganiaj się za wieloma króliczkami naraz. Takie podejście nie ułatwi ci życia, a planety wręcz ostrzegają, że możesz pozostać z niczym. Przyznaj, że nie brzmi to zbyt zachęcająco. Ustal priorytety – najpierw zajmij się tym, co zaległe lub męczące, a potem poluj na nowe zadania. Nie zaniedbuj też spraw rodzinnych. Ktoś bliski liczy na twoje wsparcie.

BYK (20.02-20.05)

Sukces zawodowy, harmonia w relacji miłosnej, stabilne wpływy na konto… Do twojego życia wkradnie się nuda. Oczywiście taki układ pozwoli ci odetchnąć, ale dość szybko zaczniesz poszukiwać nowych bodźców do działania. Takie podejście będzie miało sens, jeśli nie sprowadzisz na siebie kłopotów. Dlatego uważaj na pułapki i nie prowokuj zbyt wymagających sytuacji.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Gdy tylko dostrzeżesz, jak dobrze układa ci się we wszystkich sprawach związanych z pracą, na horyzoncie pojawią się inne kłopoty. Miłosne. To oznacza, że nadszedł czas na poważne decyzje. Posłuchaj intuicji (nie osób trzecich!) i podpowiedzi swojego serca. Bez względu na wybór, jakiego dokonasz, kieruj się jedną zasadą: nie stój w miejscu.

RAK (22.06-22.07)

Niestety na własnej skórze przekonasz się, jak bolesny może być brak zaufania. Jednak tym razem nie chodzi o bliskie osoby, ale o współpracowników… Zastanów się, czy nie popełniłaś ostatnio błędu, który mógłby tak nastroić otoczenie. Jeśli uznasz, że tak, znajdź sposób na naprawienie go. Nie wszystko stracone! A los i tak będzie ci sprzyjał.

LEW (23.07-22.08)

Cokolwiek by się działo, ufaj swojej intuicji. Owszem, na drodze do celu pojawi się kilka przeszkód, ale nie powinnaś rezygnować z obranej ścieżki. Po prostu uwierz, że podążasz w odpowiednim kierunku, a wrócisz na właściwy tor. I nie myśl, że „zgubiłaś” po drodze pewność siebie. Koniecznie uporządkuj też pilne sprawy finansowe.

PANNA (23.08-22.09)

W najbliższych tygodniach raczej nie odpoczniesz. Dodatkowe obowiązki, jakie na siebie wzięłaś, będą wymagać dodatkowych pokładów energii, ale ostateczny rezultat na pewno wynagrodzi twoje wysiłki. Będziesz miała okazję do świętowania! Niestety sukces ten nie odbije się na sprawach serowych. W tych czekają cię zaskakujące zwroty akcji…

WAGA (23.09-22.10)

Nic tak bardzo cię nie ucieszy, jak sukces kogoś bliskiego. Nawet jeśli sama nie dopniesz swego, radość tej osoby udzieli ci się i zmotywuje cię do dalszego działania we własnym celu. Planety podpowiadają też, że nadchodzi dobry moment na rozsądne inwestycje. O ile z rozwagą ocenisz ryzyko, jakie możesz ponieść, zysk przewyższy twoje oczekiwania.

SKORPION (23.10-21.11)

Nie uciekaj w ramiona przeszłości, jeśli nie chcesz utknąć w rzeczywistości. Pamiętaj, że niewiele zmienisz takim podejściem, a wręcz możesz narobić sobie kłopotów. Porzuć więc sentymentalne wspomnienia i stwórz plan na przyszłość. Podobną zasadę zastosuj w miłości. Czy warto dwa razy wchodzić do tej samej rzeki? Odpowiedź znasz tylko ty…

STRZELEC (22.11-21.12)

Niczego nie udowadniaj, nie tłumacz się z tego, co robisz, nie opowiadaj o planach na przyszłość. I, co najważniejsze, nie uzależniaj się od opinii otoczenia. Horoskop ostrzega, że „dobre rady” osób trzecich mogą sprowadzić na ciebie poważne kłopoty. Owszem, te dni upłyną pod znakiem wielu „nie”, ale zyskasz na tym zdecydowanie więcej, niż stracisz.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.