Horoskop tygodniowy VIVA
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi!

Horoskop karierowy 2023: sprawdź, co gwiazdy mówią o Twojej drodze zawodowej

Szykuje Ci się awans, zwolnienie, a może podwyżka?

Aleksandra Frankowska 27 kwietnia 2023 12:27
Horoskop tygodniowy VIVA
Fot. Adobe Stock

Zbliżające się ciepłe dni to zmiany nie tylko w życiu osobistym, ale również często w zawodowym. Sprawdź, co gwiazdy zaplanowały dla Ciebie w kwestii kariery na najbliższe miesiące. Możliwe, że czeka Cię niespodziewana zmiana pracy, awans, zwolnienie lub podwyżka! Jesteś gotowy na zmiany?

ZOBACZ TEŻ: Wielki horoskop miłosny 2023! 

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Wodnika (20.01-18.02)

Wodnik w nadchodzących miesiącach musi być gotowy na humory swojego szefa. Nie oznacza to konieczności podlizywania mu się, ale raczej nie dokładania oliwy do ognia, jeśli nie potrzeba. Przetrwasz ten czas i potem możesz liczyć na docenienie z jego strony. Kto wie, może mianuje Cię swoją prawą ręką?

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Ryb (19.02-20.03)

Nowe miesiące, to i nowe wyzwania. Ryby nie będą miały wielkich sentymentów i jeśli na horyzoncie pojawi się ciekawa opcja nowej pracy, chętnie podejmą ryzyko. Opłaci się ono, bo z sukcesem rozpoczną pracę na nowym stanowisku, szybko pnąc się po szczeblach kariery. Muszą jednak uważać na Wagę, która depcze im po piętach…

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Barana (21.03-19.04)

Dla Baranów najbliższe miesiące będą pełne zawodowej stabilizacji i raczej braku wyzwań. Nie oznacza to, że powinny tracić swoją czujność, bo nigdy nie wiadomo, kiedy wydarzy się coś nieoczekiwanego. Najważniejsze to zachować spokój i trzeźwy umysł. W końcu na swoim stanowisku, Barany to prawdziwi eksperci.

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Byka (20.04-20.05)

Byki w końcu nieco zwolnią i zwrócą uwagę na swoje zdrowie psychiczne. Zrozumieją, że praca to nie wszystko i suma na koncie wcale nie musi być z miesiąca na miesiąc większa. W pracy wciąż będą doskonali, jednak perfekcja ustąpi miejsca komfortowi. I bardzo dobrze, bo w końcu ile można działać tylko na wysokich obrotach…

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato dla Bliźniąt 2023 (21.05-21.06)

Dla Bliźniąt czas dość trudny… Wiele rozmów z szefem i współpracownikami może sprawdzić, ze w pewien sposób poczują wypalenie zawodowe. Nie powinny się jednak zniechęcać. Takie uczucie może pomóc im w podjęciu ważnych decyzji, jak chociażby zmiana branży czy firmy, jednak to dopiero początek dobrych zmian. Nie warto się ich bać.

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Raka  (22.06-22.07)

Nowe wyzwania to i nowe wynagrodzenie. Dla Raka najbliższe miesiące będą obfite w nowe źródła finansowe i wcale nie skończy się na chwilowym przypływie gotówki. Już niebawem szef zaproponuje Ci solidną podwyżkę i być może… awans, o którym marzyłeś od zawsze!

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Lwa (23.07-22.08)

Lewy w pracy są ostatnio zbyt porywcze. Warto nieco spokojniej podejść do swoich obowiązków. Emocje często są złym doradcą. Nie ma potrzeby nerwowo oceniać każdą sytuację. Najważniejsze to rozsądek i rozwiązywanie spraw oraz konfliktów polubownie.

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Panny (23.08-22.09)

Panna, która od niedawna znalazła już swoje zawodowe miejsce na ziemi może liczyć na kolejną porcję wyzwań – pozytywnych. Aby dobrze je zrealizować, konieczne będzie spędzenie w pracy większej liczby nadgodzin, ale wszystko to zaowocuje ogromnym sukcesem!

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 Wagi (23.09-22.10)

Jeśli Waga ma już dość swojej pracy, odpowiedź jest tylko jedna… czas ją zmienić. Na rozglądanie się za czymś nowym nigdy nie jest za późno. Póki Waga ma zatrudnienie, niech spokojnie chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, w poszukiwaniu swojego wymarzonego miejsca pracy.

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Skorpiona (23.10-21.11)

Skorpion szybko odnajdzie się na nowym stanowisku i będzie z sukcesem realizował powierzone mu zadania. Wbrew pozorom, obawy, które miał wcześniej, szybko znikną, a pracodawca będzie z niego bardzo zadowolony.

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Strzelca (22.11-21.12)

Nowa pora roku to i nowe wyzwania. Strzelec to wolny duch i od zawsze marzył o tym, aby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. A właściwie… czemu nie? To idealny moment na zawodowe zmiany i spontaniczne myślenie. Całą resztę jakoś się ogarnie!

Horoskop karierowy na wiosnę 2023 i lato 2023 dla Koziorożca (22.12-19.01)

Weź swój team w swoje ręce, chociaż niekoniecznie lubisz nim zarządzać. Zespół ma do Ciebie pełne zaufanie i szacunek, ale musisz im pokazać, że liczą się dla Ciebie konkrety. Nie bój się delegowania zadań i wymagania dealine’ów. Wspólnie możecie osiągnąć wiele. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.