horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Horoskop tygodniowy „VIVY!” - co czeka cię w najbliższym czasie?

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku między 18 a 31 maja?

Redakcja VIVA! 17 maja 2023 11:10
horoskop tygodniowy od 2 czerwca 2022 1
Fot. Adobe Stock

Jaki będzie dla Ciebie maj 2023? Oto horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 18 maja 2023 do 31 maja 2023. Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania…

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop miłosny na wiosnę i lato 2023

Horoskop „VIVY!”: 18 maja - 31 maja 2023

 

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Zwolnij. Taka jest główna podpowiedź planet na nadchodzące dni. Nie przyspieszysz biegu wydarzeń, nie wymusisz, aby coś zadziało się szybciej. Czy warto marnować czas na rozmyślanie, co by było gdyby? Nie warto. Lepiej skoncentruj się na teraźniejszości. A szczególnie na tym, co jest związane z twoją rodziną i innymi bliskimi osobami. Czy nie masz poczucia, że zaniedbałaś kilka spraw…?

Horoskop tygodniowy - RAK (22.06-22.07)

Twoja pracowitość zostanie wynagrodzona. I to na kilka sposobów! Nie chodzi tylko o ewentualny awans czy lepszą propozycję zawodową, ale przede wszystkim o poczucie własnej wartości. Przed tobą jeszcze trochę drogi na szczyt, ale nie tak długiej, jak mogłoby się wydawać. W sprawach sercowych nie kieruj się emocjami. Jedno słowo za dużo może przekreślić wszystko, nad czym pracowałaś w ostatnich tygodniach.

Horoskop tygodniowy - LEW (23.07-22.08)

Co by się nie działo – myśl pozytywnie. Los będzie miał dla ciebie wiele niespodzianek, w tym kilka niezbyt przyjemnych, ale żadna z nich nie powinna cię spowolnić. Te gorsze potraktuj jako doświadczenie, a z tych lepszych wyciśnij tyle dobrego, ile się da. A w wolnych chwilach pomyśl o kolejnym sposobie na rozwój osobisty. Jeśli od dawna planujesz zająć się czymś nowym, teraz jest na to najlepszy moment.

Horoskop tygodniowy - PANNA (23.08-22.09)

Nie wymagaj od siebie więcej, niż jesteś w stanie wytrzymać. Zmęczenie i przepracowanie nie wpłyną dobrze na twoje samopoczucie – możesz ponieść nieprzyjemne konsekwencje błędów, jakie popełnisz. Odpocznij. Miej pod kontrolą najważniejsze sprawy i projekty, ale chwilowo nie bierz na siebie nic nowego. Stworzenie planu działania na najbliższe tygodnie pozwoli zrozumieć, czy warto gonić króliczka…

Horoskop tygodniowy - WAGA (23.09-22.10)

Porada planet: najpierw zdrowie, potem obowiązki. Cokolwiek cię niepokoi, koniecznie to skonsultuj. I chociaż negatywne emocje nie są wskazane, nie chowaj ich przed najbliższymi. Odpowiednie wsparcie pozwoli pokonać wszelkie trudności. W miłości także nie warto się spieszyć. Zdejmij różowe okulary, zanim podejmiesz decyzję o losie twojego związku.

Horoskop tygodniowy - SKORPION (23.10-21.11)

Prawdopodobnie uznasz, że brakuje ci motywacji. Zastanów się, co może być przyczyną? Może traktujesz siebie zbyt surowo? I sama sprawiłaś, że pewne rzeczy cię już nie cieszą? Jeśli po przemyśleniach uznasz, że tak, koniecznie zmień nastawienie. Przeanalizuj najmocniejsze i najsłabsze strony swojego charakteru, a z łatwością zrozumiesz, co możesz poprawić. Pamiętaj jednak – nic na siłę. I tak jesteś wiele warta.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC (22.11-21.12)

Na ten moment czekałaś. Od teraz nie musisz już niczego udowadniać – ani sobie, ani otoczeniu. Twoje umiejętności zostaną docenione w niezwykły sposób, a ty poczujesz, że zrealizowałaś cel. Czas na następne wyzwanie! Ale najpierw daj sobie chwilę na odsapnięcie. W sferze uczuciowej nie warto doprowadzać do ostateczności. Nie decyduj o przyszłości relacji pod wpływem emocji.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Unikaj wszelkich spornych sytuacji. Dotyczy to zarówno twojego miejsca pracy, jak i spraw rodzinnych. Cokolwiek teraz zrobisz, po jakiejkolwiek stronie się opowiesz – wyjdziesz na tym, delikatnie mówiąc, nie najlepiej. Dlatego nie wydawaj osądów. Nie trać jednak czujności, bo w tym zawirowaniu możesz uzyskać przydatne informacje. Uważaj także na finanse. Dokładnie sprawdzaj, w co inwestujesz i komu pożyczasz.

Horoskop tygodniowy - WODNIK (20.01-18.02)

Cierpliwości – nalegają planety. Znajdziesz się w momencie, od którego będzie zależeć twoja przyszłość. Co to oznacza? Tyle, że to nie czas na pochopne decyzje, bez względu na presję. Bywa tak, że spektakularny wzlot kończy się bolesnym upadkiem, a tego nie chciałabyś doświadczyć… W miłości kieruj się podobną zasadą i nie rób niczego wbrew swojej intuicji. Nawet jeśli ufasz, że ta druga strona nigdy cię nie zawiedzie.

Horoskop tygodniowy - RYBY (19.02020.03)

Nadchodzące tygodnie można uznać za spokojne, ale nie zabraknie dreszczyku emocji. Pojawi się między innymi w twoim zawodowym otoczeniu, kiedy dostrzeżesz potencjalnych rywali. Nie wskakuj jednak na ścieżkę wojenną, ale przygotuj się do ewentualnej walki. Tylko od ciebie zależy, czy poznasz słodki smak zwycięstwa. Graj fair, a kłopoty ominą cię szerokim łukiem.

Horoskop tygodniowy - BARAN (21.03-19.04)

Najpierw relaks, potem nowe wyzwania. Projekty, w które wkrótce się zaangażujesz, będą wymagały twojej stałej uwagi, dlatego powinnaś nabrać energii. Daj sobie czas na słodkie lenistwo. I żadnych wyrzutów sumienia! W miłości zabraknie harmonii. To kwestia kilku szczerych rozmów, ale czasami tak trudno się za to zabrać… Pomimo wszystko nie lekceważ problemów sercowych. Nie warto ryzykować utraty związku.

Horoskop tygodniowy - BYK (20.02-20.05)

Jak to mówią – rób swoje. Nie rezygnuj z celu przez poczucie, że nie masz odpowiedniego wsparcia. Tak się zdarza, jednak nie jest to powód do „ucieczki”. Wręcz przeciwnie, bądź pewna swoich możliwości, ponieważ bez trudu poradzisz sobie w pojedynkę. Pamiętaj jedynie o dyscyplinie… W sprawach miłosnych pojawią się nieporozumienia. Naprawiać czy odpuścić? Tylko ty znasz odpowiedź na to pytanie.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.