Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź Twój horoskop codzienny na najbliższy tydzień!

Co wydarzy się w dniach 20.05 – 26.05?

Redakcja VIVA! 19 maja 2019 17:00
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą nowy tydzień! Sprawdź swój znak zodiaku i zobacz, co Cię czeka...

BARAN (21.03 – 19.04)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Cechą charakterystyczną tego dnia będzie niezwykłość wydarzeń, oryginalność relacji z bliskimi i partnerami biznesowymi. Mogą rozpaść się stabilne przyjaźnie i związki miłosne sprzed lat. Jeśli będziesz zbyt przytłoczona bezpodstawnymi obawami, staniesz się nadwrażliwa i zbyt podejrzliwa wobec ukochanej osoby.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Wiara w siebie może czasem przerastać w zbytną pewność siebie, zwłaszcza gdy trzeba być osobą bardziej samokrytyczną. Przygotuj się na nawiązanie nowych znajomości, ale postaraj się nie ignorować dawnych przydatnych kontaktów. Nie będziesz martwić się finansami, choć nie da się uniknąć wydatków. Niespodziewane wydarzenia lub wiadomości mogą być przyczyną zmiany dotychczasowych planów.

Horoskop na środę 22.05.2019

Ten dzień będzie szczególnie udany dla Twojego życia osobistego. Niewykluczone są bardzo przyjemne niespodzianki. Będziesz błyszczeć i podbijać serca swoim umysłem, urokiem i pięknem. Możliwe znaczące osiągnięcia w różnych konkurencjach, pojawią się przydatne kontakty i nowe atrakcyjne perspektywy.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Przed Tobą niekorzystny dzień pod względem każdego przedsięwzięcia – przyniesie niezadowolenie z wyników działania i krytykę Twoich pomysłów. Sprzeczności będą się pogłębiać, konflikty się nasilą, a z innymi komunikacja będzie utrudniona.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Powodzenie będą miały dziś te Barany, które zajmują się biznesem lub handlem. Pomyślnie skończą się wszelkie transakcje na rynku nieruchomości, zakup mebli, prezentów i artykułów gospodarstwa domowego. Nowe przyjaźnie oddalą się na drugi plan, ustępując miejsca starym znajomym.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Kryzys, związany z określeniem życiowych celów, dobiegnie końca. Wrócisz do swoich ulubionych zajęć, będziesz otoczona miłością bliskich. Czeka Cię ekscytująca, długo wyczekiwana podróż, gdzie wydarzy się coś niezapomnianego. 

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Sprzeczności między aspiracjami a rzeczywistością ścichną, dlatego z przyjemnością zajmiesz się bieżącymi sprawami, nie przestając śnić o lepszych czasach. W związku będzie cudownie i stabilnie – poczujesz, że jesteś otoczona miłością i troską.

BYK (20.04 – 20.05)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Będziesz niezwykle aktywna w poszukiwaniu nowych zarobków, ale bądź ostrożna, ponieważ Twoje kroki będą nieodwracalne. Nie spodziewaj się oderwania od rzeczywistości i spontanicznych przyjemnych niespodzianek. Będziesz musiała sama zaplanować i zrealizować wszystkie szczęśliwe chwile tego dnia.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Twoje plany na ten dzień tygodnia nie zmieszczą się w czasie, a szczególnie ucierpi relacja romantyczna. Możliwe ocieplenie związku z osobą, która ostatnio stała się dla Ciebie kimś obcym i odległym. Ten dzień będzie wymagał od Ciebie pewnego kompromisu w relacji z partnerem, jeśli zależy Ci na waszym związku.

Horoskop na środę 22.05.2019

Dzień sprzyja podróżom, oferuje dużo siły i energii, obiecuje dobrą komunikację i udane negocjacje. Możliwe są zmiany statusu w pracy i w życiu osobistym. Będziesz więcej mówiła o miłości i wsparciu swojego partnera, niż to okazywała. Uważaj, aby nie popełnić błędu i nie uwikłać się w przelotny romans.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Czwartek zafunduje Ci zimny prysznic obojętności. Niespodziewane pilne potrzeby mogą doprowadzić do obsesyjnych pragnień. Trudno Ci będzie powstrzymać się od kuszących kobiecych kaprysów.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Dziś kobietom Bykom zaleca się zachować umiar podczas wysiłku fizycznego. W pracy zostanie Ci powierzony nowy, odpowiedzialny projekt, obiecujący dochód i awans. To nieuchronnie doprowadzi do przekroczenia zasobów energii, więc pozostaną Ci tylko wspomnienia o beztroskich dniach względnej stabilności i spokojnej pracy.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Twoja niezwykła osobowość nieustannie dąży do rozwoju, a dziś pojawi się szansa zobaczenia i nauczenia się czegoś niezapomnianego. Ta nowa rzecz zainspiruje Cię tak bardzo, że zapragniesz opanować nieznaną Ci do tej pory działalność.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

W niektórych niszach Twoich głównych interesów życiowych pojawi się wyraźna tendencja do zmiany na lepsze. Szczyty sukcesu są piękne z daleka, a z bliska – to przeważnie ostre kamienie i urwiska. Dlatego dokładnie przemyśl swoje plany i nie ryzykuj bez potrzeby.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Dziś nic nie będzie Cie obchodziło. Wciąż poruszasz się tylko do przodu i zajmujesz nowe szczyty życiowe. Sukces wymaga sprawdzonych kontaktów i źródeł dochodu, dlatego bardzo ważna będzie komunikacja z przyjaciółmi, ich porady i trzeźwa ocena Twoich działań. Będziesz energiczna i odważnie zareagujesz na śmiałe propozycje, zaspokajając poczucie ostrego głodu komunikacji.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Jeśli czeka Cię długą podróż, najlepiej będzie wybrać się w nią dzisiaj. Każde dzisiejsze wydarzenie będzie Ci się wydawać nieco przesadzonym, zniekształconym, wykraczającym poza Twoje standardowe poglądy, co może prowadzić do paniki i stresu. Nie potrzebnie – wszystko będzie dobrze.

Horoskop na środę 22.05.2019

Będziesz gotowa poddać się zwycięzcy, zrażona przez diabelski romantyzm i oryginalność Twojej drugiej połówki. Ponadto ukochana osoba będzie wspierać każdy z Twoich szalonych pomysłów i wszędzie za Tobą podążać. Pomoże rozwiązać trudne problemy, przy okazji powodując powrót do doznań z młodości.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Dziś poświęcisz wiele energii na rozwiązywanie codziennych problemów, prywatnych i służbowych. Gwiazdy nie wykluczają ekscytujących chwil poza obecnym związkiem, ale zdecydowanie nalegają na wierności swoim ideałom.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Dziś poświęć czas na profilaktykę chorób lub leczenie, jeśli to konieczne, i pomyśl o tak potrzebnym Ci odpoczynku. Niektóre emocjonalne ataki z zewnątrz będą wymagały od Ciebie wytrwania, elastyczności i zdolności do grzecznego, ale jednoznacznego oporu.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

W sobotę wydarzy się coś magicznego i fascynującego, i Twoja przyszłość nagle uchyli rąbka tajemnicy. Będziesz wybuchowa, wszystko będzie Cię irytować i odpychać. Dzisiejszy wieczór lepiej spędzić w ciszy i samotności, aby naładować wyczerpane baterie.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Dziś możliwe są nieprzewidywalne wybuchy emocjonalne, łzy, konflikty. Jednak sprzeczki i nieporozumienia w relacjach z krewnymi pozytywnie wpłyną na łączące was relacje. Gwiazdy radzą pozostać sam na sam ze swoimi problemami, może nawet gdzieś wyjechać.

RAK (22.06 – 22.07)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Samokrytyka i opanowanie – to podstawa Twojej stabilności psychicznej. Będziesz stanowczo i konsekwentnie oddawała się swojemu indywidualizmowi. Drastyczne zmiany w każdej dziedzinie Twojego życia są według Ciebie nie do przyjęcia, dlatego możesz przeoczyć coś wartościowego.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Dziś będziesz gorączkowo łapać się za kilka rzeczy naraz, ale właśnie teraz powinnaś zatrzymać się, aby przeanalizować motywację swoich działań, możliwe źródła irytacji i niepowodzeń. Złe samopoczucie, nerwowe napięcie i porażki w sprawach finansowych będą zrekompensowane sukcesem w życiu osobistym.

Horoskop na środę 22.05.2019

Nowe znajomości najpierw przyniosą Ci radość i satysfakcję, ale pod koniec dnia poczujesz się zmęczona. Twoje zainteresowania będą obracać się w sferze rodzinnej, całą swoją siłę poświęcisz domownikom. Możliwe udane zakupy lub początek długiej podróży.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Gwiazdy wróżą wiele przyjemnych chwil podczas spotkania z przyjaciółmi, ale jednocześnie możesz poczuć się obciążona ich problemami. Czy tego właśnie potrzebujesz? Nowy projekt, łączący Twoje i cudze pomysły, zacznie nabierać kształtu. Wiedza i doświadczenie z zupełnie różnych dziedzin nauki lub sztuki gwarantują ogromny sukces.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Powrócą stare pretensje i nieporozumienia. Jednak właśnie dziś z łatwością poradzisz sobie ze wszelkimi konfliktami. Możesz przeanalizować stare metody w relacjach miłosnych i znaleźć nowe przyciski do zarządzania sytuacją. Nie zaszkodzi wysłuchanie opinii osób starszych,  i ich interesujących uwag.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Niepokój i zmęczenie zostaną zniwelowane nowymi znajomościami. Uważaj jednak na miłosne pułapki. Z niezależnych od Ciebie przyczyn, jest to czas nieodpowiedni dla randek i romansów. Staraj się trzymać z dala od płci przeciwnej, relacje romantyczne nie przyniosą teraz nic dobrego.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Nie odmawiaj zaproszenia na spotkanie! Możliwe, że spędzisz wieczór w miłym towarzystwie i nie będziesz zawiedziona. Przekonasz się też o prawdziwych uczuciach osoby, na której kiedyś Ci zależało. Zaufaj swojej intuicji i nie daj się emocjom z przeszłości.

LEW (23.07 – 22.08)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Twoje oczekiwania, dotyczące wydarzeń tego dnia, przekroczą Twoją wyobraźnię, ale lepiej nie unoś się w swoich fantazjach zbyt wysoko, bo lądowanie na gruncie rzeczywistości będzie bolesne. Radość przyniosą spotkania z przyjaciółmi.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Przed Tobą dzień wyostrzenia pragnień, dzień pełen prawdziwych i żywych doświadczeń miłosnych, a także fizycznego i psychicznego napięcia, oraz ogromu pracy. Poczujesz się zaniepokojona zbyt pomyślnym stanem swoich spraw – wyda Ci się, że takie szczęście nie może trwać zbyt długo. Jednak te obawy są daremne, ponieważ nawet najbardziej śmiałe eksperymenty będą skazane na sukces, jeśli podejmiesz mądre decyzje i nie zlekceważysz szczegółów.

Horoskop na środę 22.05.2019

Niepokój o przyszłość, zwłaszcza finansową, wywoła pewien wewnętrzny dyskomfort, dlatego poświęcisz dużo czasu na kwestie zatrudnienia lub porady prawne. Możliwe są niesprawiedliwe oskarżenia pod Twoim adresem, a nawet nieprzyjemne plotki.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Dzień rozpocznie się bardzo energicznie, ponieważ nadal trwa udany okres wzrostu Twojej kariery i sukcesu w sprawach osobistych. Będziesz trochę zmęczona nadmierną komunikacją i długimi negocjacjami, w wyniku czego chwila samotności w absolutnej ciszy będzie Twoim małym marzeniem.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy siedzisz w domu, marzenia o zmianie otoczenia staną się obsesyjne, więc niewykluczone, że spróbujesz uciec. Wzrośnie Twoje poczucie odpowiedzialności za siebie i swoje życie. Dzisiaj możesz zwiedzić cudowne, magiczne miejsca – będziesz wdzięczna swoim towarzyszom za tak oryginalny wybór kierunku podróży.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Jedno z dzisiejszych wydarzeń może zmienić Twój pogląd na życie. Nie wahaj się rozpocząć czegoś nowego, feerycznego – los będzie po Twojej stronie, a Gwiazdy obiecują szczęście. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Dokładność w każdym szczególe i wiara w siebie pomogą Ci dziś ukończyć skomplikowane zadanie. W końcu odpoczniesz od natłoku spraw, ale pod względem finansowym Twoja pozycja nieco spadnie. Uważaj na swoje zdrowie –  zrelaksuj się i ciesz się spokojem.

PANNA (23.08 – 22.09)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Przed Tobą kłopotliwy dzień, pełen najróżniejszych obowiązków. Będziesz miała wystarczająco dużo pieniędzy, aby nie mieć żalu z powodu niepotrzebnych zakupów. Nie należy słuchać rad, które mogą uniemożliwić przyjęcie bardzo dochodowej, długo oczekiwanej oferty.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Osoby, które potrzebują dziś Twojego wsparcia emocjonalnego i porady, otrzymają je z nawiązką. Pewnie posuwasz się naprzód i każdego dnia Twoje osiągnięcia mnożą się, jednak nie tak szybko, jak byś tego chciała. W życiu prywatnym możesz liczyć na powodzenie.

Horoskop na środę 22.05.2019

Dzień będzie dość nerwowy, możliwe przeszkody w biznesie. Uważaj, aby nie popełnić irytujących błędów. Spotkasz się z bardzo wpływowymi i szanowanymi ludźmi, co da Ci przyjemny powód do nadziei na pozytywne zmiany w swoim życiu, i być może wzmocni Twoją wiarę w świetlaną przyszłość.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Śmiało ruszaj do przodu! Wszędzie czeka Cię powodzenie, zwłaszcza w sprawach domowych i osobistych. Wszystkie Panny będą dziś szczęśliwe, ponieważ tak sobie postanowiły. Winda Twojego sukcesu powoli, ale pewnie jedzie do góry.  

Horoskop na piątek 24.05.2019

Gwiazdy radzą zadbać o zmianę wyglądu. Szafa pełna nowych ubrań, a także wycieczka do fryzjera i kosmetyczki zapewnią wiele przyjemnych chwil. Czeka Cię duży sukces w pracy, ponieważ zostaną docenione Twoje najbardziej udane osiągnięcia zawodowe. Wieczorem może się odbyć niezaplanowane spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Kontakt psychologiczny z partnerem będzie utrudniony ze względu na sprzeczność poglądów na temat statusu waszego związku. Próby kompromisu nie powiodą i będziesz musiała polegać wyłącznie na swojej intuicji. Dawno zaplanowana podróż będzie udana.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Dzień będzie produktywny, zwłaszcza jeśli chodzi o publiczne występy i uczestnictwo w konkursach. Pozostając przy swoim zdaniu, zyskasz jeszcze większy autorytet i szacunek ludzi, którzy uważają, że jesteś mądra, ale odrobinę niedoświadczona. Musisz okazać więcej taktu w kontaktach z bliskimi, w przeciwnym razie ryzykujesz konflikt.

WAGA (23.09 – 22.10)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Przygotuj się na przegraną, ale miej nadzieję na sukces. Rywale niedługo się zmęczą, a Ty potrafisz się zebrać i tym razem nie przegapisz swojej szansy. Tylko Twoje opanowanie i siła woli pomogą zapobiec niepowodzeniu ważnych dla Ciebie wydarzeń, transakcji i negocjacji. Wieczór poświęcisz rozwiązaniu problemów z krewnymi.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Bliskie osoby nie znajdą u Ciebie współczucia, ponieważ będziesz zanurzona wyłącznie w swoje problemy i zmartwienia. Unikaj ryzyka i nielegalnych transakcji. Uważaj na nieprzemyślane decyzje, oparte na niezweryfikowanych informacjach.

Horoskop na środę 22.05.2019

Dziś krewni mogą wymagać dodatkowej opieki, dlatego zaplanowane romantyczne spotkanie może zostać przełożone na inny dzień. Niezrozumienie w związku przerodzi się w poważną rozmowę z  partnerem, która w rezultacie przerośnie w banalną kłótnię.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Z głębi Twojej natury wyrwie się wiele pozytywnej życiodajnej energii, co doprowadzi do fontanny niezbyt realistycznych fantazji o romantycznej miłości. Strzeż się poszukiwaczy przygód, krętaczy i akwizytorów – istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo nierentownej transakcji.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Przyjaciele pomogą Ci zrealizować Twoje plany, a nowe nadzieje naładują Cię energią. Twierdza czyjejś niechęci, odrzucenia i braku szacunku zostanie przez Ciebie zdobyta na zawsze. Zapragniesz wypełnić swoje życie nowymi kolorami, zadbasz o przytulny dom i doskonały wygląd. Zmiana otoczenia spowoduje, że sama zaczniesz zmieniać się na lepsze.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Stan równowagi psychicznej zapewni Ci dziś poczucie szczęścia, lekkości i wyluzowania. Nieprzyjazne wypowiedzi nieprzychylnych Ci osób potraktujesz jako nieuniknione tło, uwypuklające piękno i pełnię Twojego życia. Czeka Cię wspaniały dzień!

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Nie jest to najlepszy dzień na nową relację romantyczną. Tylko Ty możesz wpłynąć na swoje relacje z rodziną, zwracając uwagę na ich uczucia i zmartwienia, dlatego okazanie wyrozumiałości i unikanie ostrych słów na pewno pomogą zachować dobry kontakt.

SKORPION (23.10 – 21.11)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Odrzuć wszelkie obsesyjne pomysły, a zwłaszcza unikaj ich wyrażania. Otoczenie nie zrozumie Twoich potrzeb, ponieważ jesteś oderwana od rzeczywistości i stawiasz zadania, realizacja których jest obecnie niemożliwa.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Negocjacje z urzędnikami, przełożonymi lub wpływowymi ludźmi będą dziś skazane na niepowodzenie. Zwiększy się ryzyko i ilość nieprzyjemnych sytuacji w Twojej pracy. Dyskusja, pełna ostrych wypowiedzi, sprawi, że każda osoba będzie chciała ujawnić swoje urazy. 

Horoskop na środę 22.05.2019

Dziś powinnaś zająć się regulowaniem swoich zadłużeń, a tydzień zakończy się bez kłopotów, stresu i ostrego emocjonalnego negatywu. Pod koniec dnia niewykluczone nowe niechciane wydatki, związane z pomysłem, w który bardzo się zaangażujesz.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Czwartek lepiej będzie spędzić w wąskim kręgu przyjaciół lub w samotności – właśnie tego teraz potrzebujesz. Zdrowie i pilne sprawy nie będą Ci dokuczać. Co prawda, pod względem finansowym Twoje powodzenie nieco zmaleje.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Zrezygnuj z pięknych i eleganckich przyjęć, aby wykorzystać całą swoją energię na powolny, ale pewny krok w kierunku założonego celu. Jeszcze trochę i zostaniesz szczęśliwą zwyciężczynią. Półotwarte pąki twoich zwycięstw czekają na Twoją opiekę.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Nadal obdarzasz innych swoim wrodzonym ciepłem. Gwiazdy radzą przeznaczyć ten dzień na regenerację sił po ciężkiej walce. Jeśli rozsądnie zagospodarujesz czas wolny, oczekuj nowych śmiałych przedsięwzięć. Rodzina i przyjaciele napełnią Cię niezbędną energią i pewnością, że jesteś kochana i doceniana.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

W tę niedzielę zmierzysz się z wieloma kłopotami domowymi. Jednak wieczór będzie pełen radosnych wrażeń i niezapomnianych wydarzeń. Uważaj na przeziębienia i infekcje wirusowe, postaraj się unikać miejsc z dużymi skupiskami ludzi.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Nie zachłyśnij się swoim sukcesem – bądź bardziej samokrytyczna. Unikaj impulsywności, aby nie zepsuć relacji z przyjaciółmi i rodziną. Nie każdy jest w stanie spełnić Twoje wysokie standardy, bądź bardziej tolerancyjna.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Musisz zadbać o swoje zdrowie i pilnie powrócić do normalnych nawyków żywieniowych i ćwiczeń fizycznych. Nie panikuj, jeśli pojawia się jakieś nieporozumienia. Dzisiaj powinnaś bezwarunkowo wierzyć w jakiekolwiek wyjaśnienia, nie poddając ich niedowierzającej krytyce.

Horoskop na środę 22.05.2019

Przypadkowe spotkanie z osobą, która realnie spełniła Twoje sekretne marzenie, zmusi Cię do podjęcia śmiałych działań w tym kierunku. Początek dnia będzie udany, ale później pojawią się trudności finansowe. Nie poddawaj się, ponieważ w Twoich rękach jest wyjątkowa szansa na wejście w nowy etap życia i przezwyciężenie depresji i nudy.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Początek tego dnia będzie zwyczajny, a nawet nudny, ponieważ napotkasz konserwatyzm ludzi, którzy mimo zdrowego rozsądku nie chcą rozstać się ze swoimi nawykami. Radosny nastrój, związany z wieczorną niespodzianką, będzie towarzyszył Ci przez pozostałe dni tygodnia.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Niewykluczone, że w piątek udasz się na przyjemne spotkanie z przyjaciółmi. Smacznym deserem dzisiejszego dnia będzie zakup pewnej wymarzonej rzeczy lub wesoła zabawa i obejrzenie interesującego niezapomnianego filmu.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Będzie to energiczny dzień, pełen miłych chwil! Zrobisz dobry krok w kierunku poszukiwania nowego wizerunku i własnego stylu. Dziś może pojawić się szansa na pokazanie się z bardzo dobrej strony –  pomagając innym, wzbogacisz się o przyjemną satysfakcją z własnego czynu.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Będziesz musiała zapomnieć o swoich pragnieniach i preferencjach na jakiś czas. Unikaj wszelkich plotek, ponieważ jedynie stracisz cenny czas, zagłębiając się w zmartwienia obcych Ci osób i obmyślając ich historie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Może pojawić się szczęśliwa okazja, aby wystąpić przed szeroką publicznością. W tym przypadku Twoja intelektualna improwizacja okaże się wielkim sukcesem, popartym Twoimi osiągnięciami. Nowa znajomość stworzy uczucie deja vu – dostrzeżesz wyraźne analogie pomiędzy charakterem nowego partnera, a cechami osoby, z którą musiałaś się rozstać.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Przez twardą skorupę rany w Twojej duszy wyrośnie pierwszy delikatny pęd świeżego i niezmąconego jasnego uczucia. Pewne wydarzenie lub rozmowa może zmienić przepływ Twoich myśli w najbardziej nieoczekiwanym kierunku. Wszystko w Tobie i wokół Ciebie się zmieni.

Horoskop na środę 22.05.2019

Nie unikniesz nieporozumień i sytuacji awaryjnych. Relacja przyjacielska może nagle zmienić się w romantyczny związek. Zatroszcz się o swoje zdrowie.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Twoje dzisiejsze zachowanie będzie bezczelne, a nawet trochę aroganckie. Trudne sytuacje mogą się pojawić, jeśli będziesz podejmować decyzje za inne osoby. Ludzie, gotowi Cię wspierać, powinni być świadomi tego, co się dzieje, w przeciwnym razie stracisz zaufanie.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Schowasz swoje pragnienia i z pełnym oddaniem będziesz pracować nad bieżącymi zadaniami. W ten piątek możesz otrzymać zaproszenie od prawie zapomnianego przyjaciela. Ta osoba może być źródłem nowych radosnych doświadczeń.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Dzień zacznie się powoli, więc nie powinnaś na rano planować czegoś zbyt ambitnego, wymagającego wysokich zatrat energii. Dopiero późnym wieczorem nabierzesz energii i odetchniesz swobodniej, oddając się ulubionym zajęciom.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Poproś o szczerą rozmowę osobę, która, jak się domyślasz, czeka na to od dłuższego czasu. Nadszedł czas, aby wreszcie spełnić dane obietnice, w przeciwnym razie ryzykujesz krytykę. Staraj się być bardziej miękka w stosunku do bliskich Ci ludzi, ponieważ ich cierpliwość ma swoje granice.

WODNIK (20.01 – 18.02)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Przygotowania wyraźnie zdominują same działania. Nie zapominaj o szczegółach, w przeciwnym razie cały Twój wysiłek zostanie zniweczony. Poważnym zagrożeniem dla zdrowia w tym dniu będzie każdy konflikt lub ostra wymiana zdań, więc postaraj się trzymać język za zębami i nikomu się nie skarż.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Możliwe, że pojawi się bardzo kusząca oferta zmiany pracy na inną, godną pozazdroszczenia, w związku z zaistniałem wakatem. Musisz pamiętać, że masz mało czasu na myślenie, dlatego zaufaj intuicji. Nie zniechęcaj się małymi dochodami.

Horoskop na środę 22.05.2019

Trajektoria Twojego dobrobytu może w końcu przestać skakać w górę i w dół. Dzień przyniesie przyjazne spotkania i przydatne znajomości. Zwróć uwagę na ukochaną osobę – brakuje jej Twojej miłości i ciepła. Nagle może Cię nawiedzić odważny pomysł, ale nie ulegaj pokusie natychmiastowego wdrożenia go, poczekaj przynajmniej do jutra.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Wszystko, co się dzisiaj wydarzy, będzie tymczasowe i nietrwałe, więc pomiń ten dzień jak najszybciej i czekaj na następny. Wieczór zapowiada się burzliwie. Trzymaj się prawdy, nie fantazjuj i nie buduj złotych zamków z piasku na chwiejnych podstawach przypadkowych znajomości.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Zwracaj uwagę na otaczających Cię ludzi, którzy źle Cię rozumieją i mogą być źródłem wszelakich nieporozumień. Niewykluczone, że otrzymasz bardzo dobrą wiadomość z daleka, która skłoni Cię do wyjątkowo udanego zakupu od dawna zaplanowanej rzeczy dla domu.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Będziesz dużo się ruszać, odwiedzisz różne części swojego miasta. Odniesiesz kilka znaczących zwycięstw, znacząco poszerzysz krąg przyjaciół, załatwisz wiele pilnych spraw i usłyszysz od bliskich wiele komplementów oraz słów miłości. Sobota nie pozwoli Ci się nudzić!

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Gwiazdy polecają spędzić tę niedzielę w domu lub na łonie natury, razem z rodziną. Po południu może Cię dopaść naprężenie, nerwowość i pośpiech, ale doprowadzi to do pewnego rodzaju ulgi fizycznej lub psychicznej.

RYBY (19.02 – 20.03)

Horoskop na poniedziałek 20.05.2019

Relacje z innymi ludźmi będą udane, niewykluczone, że zdobędziesz jeszcze większe uznanie. Wieczorem nie próbuj przełamać siebie – musisz przez chwilę podryfować w spokoju i beztrosce, zapominając o burzliwych relacjach z mężczyznami, przyjaciółmi i krewnymi.

Horoskop na wtorek 21.05.2019

Utrzymuj swoje sukcesy w tajemnicy, a nie będziesz musiała słuchać sceptycznych i zawistnych komentarzy. Gwiazdy przewidują, że podejmiesz dziś trudną decyzję o rozstaniu z ukochana osobą.

Horoskop na środę 22.05.2019

Dzisiejszy dzień nie będzie korzystny pod względem prośby o awans lub wdrożenia nowego pomysłu. Trudności finansowe i chłód przełożonych mogą przez pewien czas zmniejszać Twój optymizm.

Horoskop na czwartek 23.05.2019

Będziesz musiała poradzić sobie z nagromadzonymi sprawami, drobnymi naprawami, poszukiwaniem nowych partnerów biznesowych i rozwiązaniem innych drobnych problemów domowych oraz służbowych. Dobry film, długo oczekiwany i konieczny zakup albo wieczorna rozrywka on line pomoga na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Horoskop na piątek 24.05.2019

Uważaj na swoje zdrowie! Radość i beztroska nie będą towarzyszyły Ci dzisiaj, a pod względem finansowym też nie będzie zbyt kolorowo. Gwiazdy polecają Rybom ograniczyć kontakt z innymi ludźmi, zrelaksować się i w żadnym wypadku nie wdawać się w żadne konflikty.

Horoskop na sobotę 25.05.2019

Prawdopodobnie poczujesz się zmęczona długą podróżą przez pustynię niezrozumienia, odwiecznych problemów i ciężkich doświadczeń. Przeanalizuj swoje plany na najbliższą przyszłość i zastanów się, co możesz zmienić, aby odnieść sukces.

Horoskop na niedzielę 26.05.2019

Droga będzie ryzykowna, ale to nie zatrzyma Cię w żaden sposób. Gwiazdy obiecują zmianę nastroju za sprawą dobrych wieści. Samotne Ryby mogą dzisiaj spotkać przyszłą drugą połówkę, a stanie się to w gronie przyjaciół lub znajomych.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.