Numerologia partnerska
Fot. Canva
Horoskop 2022

Numerologia partnerska. Czy jesteście dla siebie stworzeni?

Sprawdź, czy liczba Twoja i Twojego partnera do siebie pasują

Aleksandra Frankowska 13 października 2022 11:27
Numerologia partnerska
Fot. Canva

Numerologia to niesamowita dziedzina, która pozwala poznać nam samych siebie i nasze charaktery poprzez liczby, które przypisała nam nasza data urodzenia. Każdy z nas ma swoją dedykowaną liczbę, która determinuje jego życie i los. Tym razem skupimy się jednak na numerologii partnerskiej, czyli tym, czy w Waszych relacjach, Wasze liczby do siebie pasują. Czy według numerologii, znaleźliście już swoje drugie połówki? Jak obliczyć liczbę numerologiczną dla siebie i partnera?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na 3 ostatnie miesiące roku 2022. Co Cię czeka w najbliższych tygodniach?

Numerologia – jak obliczyć swoją liczbę?

Aby poznać swoją liczbę numerologiczną, należy dodać do siebie wszystkie liczby z daty urodzenia. Jeśli więc urodziłeś się 1.01.2022 roku, wówczas równanie powinno wyglądać następująco: 1+0+1+2+0+2+2=8. Jesteś więc numerologiczną ósemką. Analogicznie policz swoją liczbę numerologiczną oraz partnera. Jeśli zaś w równaniu wyjdzie Ci podwójna liczna, jak 11 czy 13, dodaj je do siebie do momentu, aż będzie to liczba od 1 do 9.

Numerologia partnerska dla liczby 1

Jedynka to liczba charakteryzująca się niezwykłą siłą. Jest namiętna, a jeśli kocha, to na zabój. Bywa zaborcza. Idealny związek może stworzyć z numerologiczną 2 lub 6, które są dość uległe i potrafią iść na kompromis.

Numerologia partnerska dla liczby 2

Dwójki to osoby bardzo stałe w uczuciach. Bywa raczej nieśmiała, mało wylewna, ale czuła i romantyczna. Nie jest typem zdobywcy. W relacji jest przede wszystkim lojalna i troskliwa. Świetną relację stworzy z numerologiczną 4 lub 6.

Numerologia partnerska dla liczby 3

Trójki numerologiczne to dusze towarzystwa i osoby z ogromnym poczuciem humoru. Są pewne siebie i bardzo władcze. W relacji najlepiej odnajdą się z numerologiczną 3, 1 oraz 5. Potrzebny jest im partner pełen energii i wigoru.

CZYTAJ TEŻ: Horoskop miłosny: jakie błędy w związkach popełniasz? Co mówi Twój znak zodiaku?

Numerologia partnerska dla liczby 4

Czwórki są wierne i bardzo odpowiedzialne. W relacji dbają o drugą połówkę i zapewniają jej poczucie absolutnego bezpieczeństwa. Zaangażowanie okazuje dopiero, kiedy nabierze pewności co do drugiej osoby, dlatego czasem ta znajomość wymaga czasu. Najlepszy związek stworzy z numerologiczną 2, 6 oraz 7.

Numerologia partnerska dla liczby 5

Piątki to obieżyświaty. Osoby o szerokich horyzontach, które nie potrafią stać w miejscu. Są towarzyskie i dominujące. Związek powinien opierać się dla niej na spontaniczności i zaufaniu. Najlepiej zgra się z numerologiczną 5 oraz 3.

Numerologia partnerska dla liczby 6

Numerologiczne szóstki to osoby nadwrażliwe. Bardzo łatwo je zranić. Kiedy się zakochają, to już na zawsze. Legalizacja związku jest dla niej priorytetem. Udany związek stworzy z numerologiczną 2, 4 oraz 6.

Numerologia partnerska dla liczby 7

O siódemce możemy mówić, ze ma dwa oblicza. Bywa chłodna i zdystansowana, a jednak kiedy się otworzy, jest ciepła i wrażliwa. Nie lubi samotności. Jest stworzona do życia we dwoje. Najlepszą relację stworzy z 7, 4 oraz 9.

Numerologia partnerska dla liczby 8

Ósemka to świetny zarządca i osoby bardzo poukładana. Ma w sobie sporo dominacji, a jej temperament jest gwałtowny i nieprzewidywalny. Najlepiej dogada się w relacji z 2, 4, 6, 7 oraz 9.

Numerologia partnerska dla liczby 9

Dziewiątki to wrażliwe i piękne dusze, które trzymają na dystans nowo poznane osoby. Są kochliwe, ale kiedy stworzą stałą relację, wierne i pełne romantyzmu. Ich oddanie i pasja do związku powinny być podziwiane. Dziewiątka najlepiej będzie czuła się z numerologiczną 9 lub 7. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.