Horoskop 2022
Fot. Canva
Horoskop 2022

Horoskop na 3 ostatnie miesiące roku 2022. Co Cię czeka w najbliższych tygodniach?

Sprawdź, co przygotował dla Ciebie los

Aleksandra Frankowska 12 października 2022 11:27
Horoskop 2022
Fot. Canva

Rok 2022 powoli dobiega końca. Jego ostatnie trzy miesiące to idealny czas na podsumowanie tego roku i wykorzystanie go jeszcze do granic możliwości. W ciągu trzech miesięcy wiele może się wydarzyć, ale to również świetny czas na zmiany, które możemy praktykować w 2023 roku. Co na najbliższe trzy miesiące zaplanowały dla Ciebie gwiazdy? Jaki los czeka każdy z dwunastu znaków zodiaku?

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny: jakie błędy w związkach popełniasz? Co mówi Twój znak zodiaku?

Baran 21.03-20.04

Wykorzystaj ostatnie miesiące 2022 roku na rozwój duchowy. Wprowadź do swojego życia rutynę i praktykuj jogę lub medytację. Gwiazdy będą Ci sprzyjały i nowa dziedzina życia będzie Cię uszczęśliwiać. Odnajdziesz swój wewnętrzny balans i poczujesz, że odżyłeś zupełnie na nowo. 

Byk 21.04-21.05

Wyjdź z domu do ludzi. Już wystarczy patrzenia w cztery ściany, daj sobie szansę na poznanie ciekawych osób, które mogą zmienić Twoje spojrzenie na świat! Jesienne i zimowe spacery to świetna okazja do zahartowania organizmu. Gwiazdy będą czuwać nad Twoim dobrym samopoczuciem. 

Bliźnięta 22.05-21.06

Odpuść. Niech te ostatnie trzy miesiące roku będą dla Ciebie czasem spokoju i wyciszenia. Nie goń za sukcesem za wszelką cenę. Do dziś zrobiłeś wystarczająco dużo w swoim życiu zawodowym, aby teraz zasłużyć na odpoczynek. Zamiast pracy po nocy, wybierz ciepłą herbatę i ulubioną książkę. Wyścig szczurów w tym roku nic Ci już nie da. 

Rak 22.06-22.07

Nie zamartwiaj się na zapas kwestiami finansowymi. Usiądź na spokojnie i zrób rozpiskę swoich przychodów i wydatków. Czasem chude miesiące nie są wcale tak straszne, jak Ci się wydaje. Najważniejsze to logiczne rozplanowanie całego miesiąca. Pod koniec roku szef powinien zauważyć Twoje starania i docenić je podwójnie. Cierpliwość popłaca. 

Lew 23.07-22.08

A Ty wciąż szukasz miłości... Przecież to ona powinna zapukać do Twoich drzwi. I zapuka, nie czekaj na nią każdego dnia. Już w grudniu gwiazdy zwiastują Ci niesamowite spotkanie, które przy odrobinie szczęścia, może zakończyć się płomiennym romansem lub miłością na całe życie. Tylko od Ciebie zależy, w którą stronę rozwinie się ta znajomość. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Numerologia - co oznacza Twoja numerologiczna liczba? Jak ją obliczyć?

Panna 23.08-22.09

Ostatnie trzy miesiące roku wykorzystaj na kursy i szkolenia. Po urlopie masz w sobie teraz mnóstwo energii, która pozwoli Ci zainwestować we własny rozwój. Gwiazdy będą sprzyjały Twojej koncentracji i skupieniu, dlatego zapisz się na wymarzone szkolenie, które odkładałeś już tak długo. To idealny moment w roku. Teraz, albo nigdy. 

Waga 23.09-23.10

To dobry czas na rozważania na temat przyszłości. Zdecyduj, czy zawód, który wykonujesz przynosi Ci upragnioną satysfakcję. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Jesień sprzyja rekrutacjom, bowiem firmy zaczynają planowanie budżetów na kolejny rok. Układ gwiazd jest Ci teraz przychylny - może warto zaryzykować i wysłać CV?

Skorpion 24.10-22.11

Jeśli przez cały rok odmawiałeś sobie urlopu i wakacji, oto idealny moment, aby w końcu gdzieś wyjechać. Zasługujesz na odpoczynek. Twoja ciężka praca zostanie również doceniona świetnym awansem lub podwyżką. Pamiętaj tylko, aby nie bać się prosić o swoje. 

Strzelec 23.11-21.12

Uważaj na relacje z bliskimi. Ostatnie trzy miesiące roku mogą być dość burzliwe, a Ty nadwrażliwy, przez co może dochodzić do spięć i nieprzyjemności. Jeśli zachowasz odpowiedni dystans, wszystko powinno rozejść się po kościach, a w nowym roku dobra aura w relacjach wróci. Nie zrażaj się w niepowodzeniach. 

Koziorożec 22.12-20.01

Te trzy miesiące to Twój czas. Los nie będzie skąpił Ci życzliwości, a sukces będzie gonił sukces. Czegokolwiek się dotkniesz, zamieni się w złoto. Realizuj więc swoje plany, również inwestycyjne. W przyszłości zdecydowanie Ci się to opłaci. 

Wodnik 21.01-20.02

W przypadku Wodnika, ostatnie trzy miesiące warto poświęcić swojemu zdrowiu. Spokojnie, nic złego Cię nie czeka, ale jeśli od dłuższego czasu odwlekasz rutynowe badania, może czas w końcu je zrealizować? Możesz potrzebować suplementów z uwagi na sporo niedoborów. Zadbaj też o odpowiednią ilość snu. W nowy rok wkroczysz z lepszą energią i samopoczuciem. 

Ryby 21.02-20.03

Ro będzie bardzo przyjemny czas, pełen spotkań z bliskimi przyjaciółmi i rodziną. Do Twojego życia wróci także dawno niewidziana osoba, za którą tęsknisz. Okres pełen wzruszeń, cudownych wspomnień, który zapamiętasz do końca życia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.