horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od 15 czerwca 2022 - co czeka cię w najbliższych dniach?

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku między 15 czerwca a 6 lipca?

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2022 10:30
horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock

Przed nami lato 2022? Co gwiazdy mają dla nas w planach? Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe trzy tygodnie - od 15 czerwca do 6 lipca. Możesz znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Co czeka twój znak zodiaku?

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  15 czerwca do 2 lipca 2022
 

RAK (22.06-22.07)

Odważ się na więcej! Okaż najlepsze cechy swojego charakteru, a na pewno nie pozostaniesz niezauważona. Nie tylko zyskasz intratne umowy biznesowe, ale i twój krąg znajomych znacznie się powiększy. Pamiętaj jednak, aby zachować dystans – nie marnuj energii na próżno. W miłości również nie zabraknie emocji. Romantyczne wyznania, zaskakujące postanowienia… Będzie się działo.

LEW (23.07-22.08)

Nie przegrasz „bitwy”, jeśli nie okażesz zniecierpliwienia. Popracuj nad powściągliwością i opanuj negatywne emocje. Taka postawa sprawdzi się szczególnie w kontaktach biznesowych. Im większy zachowasz spokój, tym mniej błędów popełnisz. Jak wykorzystać nadmiar energii? Sprawdzi się krótki wypad za miasto lub… wielkie sprzątanie.

PANNA (23.08-22.09)

Planety podpowiadają, że nadszedł czas na spełnienie dawnego marzenia. Z pewnością się uda, przy odrobinie szczęścia i wsparciu odpowiednich osób. Uwierz w swoje możliwości, a poznasz smak sukcesu. Zwróć też większą uwagę na sprawy miłosne. Jeśli masz wątpliwości, po prostu zadawaj pytania. Nie marnuj swojego czasu.

WAGA (23.09-22.10)

Męczy cię chaos? Pozbądź się zaległości. Chociaż możesz mieć problemy z koncentracją, załatwienie najpilniejszych spraw nie powinno być kłopotliwe. Im szybciej się z nich wywiążesz, tym szybciej odetchniesz. Daj sobie chwilę na odzyskanie energii oraz motywacji. Wszelkie ważne decyzje również odłóż na inny czas – ewentualne błędy będą cię sporo kosztować.

SKORPION (23.10-21.11)

Planety przepowiadają zmiany. Tylko od ciebie będzie zależeć, w jakim kierunku się potoczą i jaki będzie ich rezultat. Nie wymagaj wiele, ale też nie przyjmuj byle czego. W tym przypadku „złoty środek” okaże się najtrafniejszym określeniem. Bądź uważna we wszystkim, co związane jest z finansami. Niezaplanowane wydatki nie wchodzą w grę.

STRZELEC (22.11-21.12)

Popracuj nad cierpliwością. Im więcej jej okażesz, szczególnie w miejscu pracy, tym lepiej na tym wyjdziesz. Takie umiejętności, jak opanowanie, skupienie i rozwaga przybliżą cię do upragnionego awansu. I zostaniesz zauważona. W wolnej chwili zastanów się nad komunikacją z bliskimi. Być może ta sfera życia również wymaga poprawy?

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Przed tobą tygodnie pełne refleksji. Nie ulegaj jednak iluzji, że rozpamiętywanie przeszłości to świetny sposób na obecne kłopoty. Przeciwnie – patrz w przyszłość i planuj kolejne kroki, a szybko wyjdziesz z pozornie beznadziejnych sytuacji. Podobną strategię zastosuj w związku. Myśl o tym, co będzie, a nie o tym, co już nie wróci.

WODNIK (20.01-18.02)

Jesteś dumna ze swoich osiągnięć? Prawidłowo! I okaż to swojemu otoczeniu. Nadszedł czas na poważną pracę nad pewnością siebie. Nadmierna skromność oddali cię od upragnionego celu, a brakuje naprawdę niewiele… I chociaż sprawy finansowe nie będą układać się tak, jakbyś tego chciała, planety zapewniają, że już wkrótce odetchniesz z ulgą.

RYBY (19.02020.03)

Nauka, nauka, nauka. Szlifowanie umiejętności – tym powinnaś się teraz zająć. Przeanalizuj swoją ścieżkę kariery, a szybko dostrzeżesz, nad czym warto popracować. Mówiąc prościej, zainwestuj w siebie. W przypadku wątpliwości koniecznie poradź się bliskich osób. Jedna z tych porad może zaskakująco ciekawie wpłynąć na twoje życie…

BARAN (21.03-19.04)

Pomimo wielu kuszących propozycji oszczędzaj energię. Nie jest to dobry moment na decyzje zawodowe lub finansowe. Daj sobie czas na odzyskanie równowagi. Bliskie osoby z pewnością dopilnują, aby taki odpoczynek przyniósł ci wiele korzyści. Skorzystaj z okazji i napraw relacje, które nieco osłabły. Odetchniesz z ulgą.

BYK (20.02-20.05)

Czas na zmianę… poglądów. Nie planowałaś takich kroków? Cóż, los lubi zaskakiwać. Jak przepowiada horoskop, już wkrótce się o tym przekonasz. Wskazówka planet – nie buntuj się. Nie unikniesz tego, co nieuniknione. Uwierz, że im szybciej pogodzisz się z nowymi wyzwaniami w swoim życiu, tym lepiej na tym wyjdziesz.

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Nie wpadniesz w kłopoty, jeśli nauczysz się panować nad emocjami. Także tymi pozytywnymi. Dlatego uważaj, o czym opowiadasz i przede wszystkim z kim rozmawiasz. Czasami warto zachować milczenie, szczególnie w spornych kwestiach. Nie stosuj tej zasady jedynie w relacji miłosnej. Cisza przed burzą nie wróży nic dobrego.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.