horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Ryby mogą spodziewać się rozkwitu życia towarzyskiego...

Zobacz, co Ciebie czeka w najbliższym czasie

Bianka - Redakcja VIVA! 15 listopada 2018 17:02
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Jeśli tak, jak urodzona 14 listopada Edyta Górniak, jesteś zodiakalnym Skorpionem, możesz spodziewać się pozytywnych zmian w życiu miłosnym! Natomiast Panna będzie mieć szczęście na tle zawodowym… a co z innymi znakami zodiaku? Sprawdź w naszym horoskopie!

Skorpion
23.10-21.11
Jeśli chcesz się rozwijać musisz od siebie więcej wymagać. Będziesz szastać pieniędzmi, jednocześnie próbując jak najwięcej zaoszczędzić. Raz więcej kupisz coś, co nie bardzo jest ci potrzebne, innym razem odmówisz sobie rzeczy niezbędnej, by zaoszczędzić. Niejednokrotnie przekonasz się że są wokół ciebie osoby, na których zawsze możesz polegać. W życiu miłosnym wielu skorpionów mogą zajść pozytywne zmiany.

Strzelec
22.11-21.12
Uśmiechnij się! Będziesz szczęśliwa i spełniona. Jeśli jesteś zakochanym strzelcem, przeżyjesz niezapomniane chwile. Temperatura uczuć może skłonić cie do złożenia pewnej przysięgi. Dzięki inteligencji i doświadczeniu zrealizujesz nowe przedsięwzięcia. Warto zainwestować w siebie i zapisać się na jakiś kurs. Nowe hobby poszerzy twoje horyzonty, rozwinie cię i wzbogaci.

Koziorożec
22.12-19.01
Wykorzystaj swój potencjał twórczy, możesz pokonać jakieś bariery, dokonać postępu. Trzymaj się z dala od osób kierującymi się w życiu niskimi pobudkami. Kalejdoskop namiętności, gwałtownych emocji i uniesień nie pozwoli ci na chwilę wytchnienia. Twój partner będzie zaskoczony twoją aktywnością i pomysłowością. W weekend możesz czuć się zmęczonaRyby, senna i pozbawiona energii.

Wodnik
20.01-18.02
Pozwól sobie na więcej luzu, a zyskasz sympatię ludzi. Twoje życie wypełnią teraz pozytywne myśli. Znowu poczujesz się szczęśliwa. Zajętym wodnikom przybędzie wielbicieli. W pracy czekają cie dni pełne dodatkowych zajęć. Uporasz się ze wszystkimi obowiązkami, tylko nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Twoja pomysłowość zostanie doceniona przez pracodawcę. W kwestiach finansowych bez euforii.

Ryby
19.02-20.03
Wenus sprzyja dbaniu o urodę. Dobry moment na remanent w szafie i uzupełnienie garderoby w jakieś nowe ubrania. Zadowolenie z atrakcyjnego wyglądu pozytywnie wpłynie na twoje relacje z innymi ludźmi. W sektorze towarzyskim los przygotował dla ciebie niezwykle bogaty program. Zaproszenia na imprezy, wystawy i premiery posypią się jak z rękawa. Na horyzoncie spotkanie z byłym partnerem.

Baran
21.03-19.04
Układ planet na twoim niebie zapowiada wiele miłych niespodzianek od losu. Większa dawka optymizmu podziała na ludzi jak magnes. Czas bardzo interesujący pod względem towarzyskim. Będą nowe znajomości. Jednak nie angażuj się od razu całym sercem, by na wstępie nie wystraszyć obiektu swoich zainteresowań. Dzięki aktywnemu wypoczynkowi nie tylko pozbędziesz się stresu, lecz także poprawisz kondycję.

Byk
20.04-20.05
Poczujesz się pewna siebie oraz atrakcyjna. Będziesz duszą towarzystwa i zrobisz na kimś ogromne wrażenie! Słuchaj rad osób z bliskiej rodziny, tylko oni w tej chwili bezinteresownie chcą twojego dobra. Na polu zawodowym podejmiesz się poważniejszych zadań, a swoje pomysły zaprezentujesz swobodnie. W weekendowy czas odczujesz spadek energii. Dotleniaj organizm na długich spacerach. Od czasu do czasu zdrowo jest poleniuchować.

Bliźnięta
21.05-21.06
Wizualizuj pozytywne myśli. Wizyty rodzinne, wyśmienicie wpłyną na twoje relacje z bliskimi. Poczujesz jak ważna jest dla ciebie rodzina i jak wiele możecie sobie nawzajem dać. W sektorze biznesowym największe trudności masz już za sobą. Masz niepowtarzalną szansę zawalczyć o swoje.  Nie musisz obawiać się reakcji szefa, który okaże ci teraz wiele życzliwości. Warto podążać za nowymi wyzwaniami.

Rak
22.06-22.07
Twoja dobra energia przyniesie ci sympatię i nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Łatwo znajdziesz wspólny język z nowo poznaną osobą. Osoby szukające artystycznego natchnienia będą teraz w swoim żywiole. Dostrzeżesz możliwości tam, gdzie do niedawna widziałaś same minusy. W relacjach partnerskich na miłe gesty nigdy nie jest za późno. Rakom mogą przydarzyć się zaręczyny, a nawet przysięga przed ołtarzem.

Lew
23.07-22.08
Zamarzysz o zabawie i przyjemnościach. Nie obawiaj się poświęcić całej energii na sprawy uczuciowe. Skutki twoich działań przyniosą zamierzone efekty. A nic tak nie cieszy jak ukochana osoba u boku. W finansach szansa na dodatkowe wpływy. Nie ulegaj tylko pokusom życia na kredyt. Zadbaj o odporność. Naturalne witaminy okażą się niezastąpione. Efekty szybko będą widoczne. Zyska na tym twój wygląd i samopoczucie.

Panna
23.08-22.09
Złap dystans do samej siebie. Podążaj za tym, o czym marzysz. Zarabianie pieniędzy przyjdzie ci bez trudu. Postaraj się zachować granice pomiędzy zarabianiem a wydawaniem, wtedy na pewno unikniesz popadnięcia w długi. Jeśli szukasz pracy, masz teraz najlepszą szansę dostać dużo lepszą ofertę niż się spodziewałaś. Nie wahaj się ani chwili tylko przyjmij to wyzwanie. Życzliwość otoczenia okaże się bezcenna.

Waga
23.09-22.10
Będziesz tryskać energią. Dawno nie byłaś takim okazem zdrowia. Poczujesz że możesz przenosić góry. Skończą się miłosne zawirowania i zniknie niepewność, co do uczuć partnera. W relacjach biznesowych postaw na szczery dialog, który oczyści atmosferę w firmowym zaciszu. To niepowtarzalna okazja, by zaimponować innym odwagą oraz konsekwencją. Unikaj sporów z urzędami. Możesz odziedziczyć spadek.

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.