Horoskop
Fot. stock.adobe.com
horoskop

Co czeka Cię w najbliższych tygodniach? Sprawdź w horoskopie VIVY!

Raki przy podejmowaniu decyzji powinny kierować się rozsądkiem, a nie emocjami!

Redakcja VIVA! 12 lipca 2018 12:10
Horoskop
Fot. stock.adobe.com

Zajrzyj do naszego horoskopu i dowiedz się, co czeka Cię w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Zaczynamy od horoskopu dla osób spod znaku raka, które obchodzą urodziny między 22 czerwca a 22 lipca. Dokładnie tak jak Marcin Prokop, który urodził się 14 lipca.

Horoskop 2018 - Rak

W banalnych czynnościach i zwykłych wydarzeniach dnia zobaczysz piękno i głęboki sens. Wierz w siebie – to zapewni ci zadowolenie. Pokonasz też wszystkie przeciwności. Partner doceni twoją miłość, będziesz mogła liczyć na jego wsparcie i wyrozumiałość. Możliwe powiększenie rodziny.Kosmos czuwa nad twoimi sprawami zawodowymi. Przy podejmowaniu decyzji kieruj się rozsądkiem, a nie emocjami.

Horoskop 2018 - Lew

Cenna będzie możliwość harmonijnego łączenia życia zawodowego z rodzinnym. W domu czekają cię zmiany. Daj sobie czas na ich realizację. Tylko nie udowadniaj niczego sobie ani innym. Unikaj frustracji i nie dręcz się z byle powodu. To, co teraz osiągniesz, mocno zaskoczy nawet ciebie. Dobre relacje z przyjaciółmi uskrzydlą cię i dodadzą sił. Poznasz kogoś atrakcyjnego, kto na dłużej zajmie twoje myśli.

Horoskop 2018 - Panna

Gdziekolwiek się pojawisz, zdobędziesz sympatię. Masz wielki talent do uwodzenia! Warto zaplanować wakacje, pomyśleć o atrakcjach. Czekają cię wymarzone i beztroskie chwile – spacery, ognisty seks, długie rozmowy, kino i kolacje przy świecach. W weekend osoby wrażliwe na zmiany pogody nie będą się czuły komfortowo. Staraj się wyciszyć. Znaczna poprawa czeka cię w finansach.

Horoskop 2018 - Waga

Poczujesz się doceniona. Można będzie dyplomatycznie upomnieć się o jakąś zaległą gratyfikację. Na spotkaniach towarzyskich będziesz emanować dobrą energią. Pozytywne myślenie wpłynie korzystnie na twoje samopoczucie, a nawet zdrowie. Wagi z pierwszej dekady będą poszukiwać stabilności i romantyzmu, tez drugiej poczują silną potrzebę uwodzenia. Wasze dni będą romantyczne, a noce niezwykle czułe!

Horoskop 2018 - Skorpion

Gdy zamkniesz drzwi do złych wspomnień, poczujesz się wolna. Zrozumiesz, że masz wpływ na swoją przyszłość! Masz szansę doprowadzić do równowagi i harmonii system uczuć i doznań. Będziesz w świetnej formie intelektualnej. Możliwe sukcesy artystyczne, doskonałe okazje finansowe, niecodzienny fart na spotkaniach biznesowych. W domu unikaj dużych wydatków.

Horoskop 2018 - Strzelec

Dzięki medytacji obudzisz w sobie uzdrawiającą moc. Uwolnisz się od wszelkich rozterek duchowych. Zastanów się, czego najbardziej pragniesz, a potem spełniaj swoje marzenia! Ktoś poznany w zupełnie niespodziewanych okolicznościach całkowicie zawładnie twoim spragnionym miłości sercem. Jeśli planujesz ślub, możesz być pewna, że wszystko zagra doskonale. Będziesz mogła zwiększyć wydatki albo odkryć ich nowe źródło.

Horoskop 2018 - Koziorożec

Będziesz w dobrej formie, dopisze ci zdrowie, humor i kondycja. Twoja intuicja bardzo się teraz rozwinie, naucz się więc słuchać jej głosu. Świetna aura w uczuciach. Potrzeba ci nowych wrażeń i znajomości. Pogodzisz życie towarzyskie z rodzinnym. Czeka cię wiele inspirujących spotkań. Awans, zmiana pracy, skok w hierarchii, zyski finansowe – to wszystko może być twoje, tylko weź się w garść i nie ulegaj wpływom innych.

Horoskop 2018 - Wodnik

Teraz łatwiej pokonasz swoje ograniczenia, braki i wady. Szczęśliwie załatwisz sprawy w urzędach, biurach, kancelariach prawniczych. Nie obawiaj się trudności ani odpowiedzialności. Jeżeli szukasz nowego zajęcia, możesz liczyć na szczęśliwy finał rozmów kwalifikacyjnych. Koniecznie znajdź więcej czasu dla partnera, bo czuje się przez ciebie zaniedbywany. Każdemu związkowi przyda się szczypta pikanterii.

Horoskop 201 - Ryby

Walcz z pesymizmem. Rozejrzyj się wokół siebie i doceń piękno świata i ludzi. Posłuchaj dobrych rad przyjaciół. Twoje życie uczuciowe rozkwitnie, a serdeczna atmosfera w domu będzie sprzyjać wyjaśnieniu nieporozumień. To dobry czas na wprowadzenie w życie niezrealizowanych do tej pory pomysłów. Kłopoty finansowe wkrótce się skończą. Ćwicz regularnie – dzięki temu możesz szybko poprawić swoją formę i figurę.

Horoskop 2018 - Baran

Słuchaj rad tylko zaufanych przyjaciół, bo nie wszyscy dobrze ci życzą. Wenus wzmocni cię duchowo! Zamężnym Baranom sprzyjać będzie cały sztab gwiazd, które pomogą spojrzeć bardziej realistycznie na wasze małżeństwo. Masz zielone światło na poważne deklaracje. W sprawach biznesowych widać zmiany na lepsze. Mogą pojawić się niespodziewane premie, wygrane, podwyżki. Postępuj dyplomatycznie.

Horoskop 2018 - Byk

Dobry klimat na romanse. Masz szansę przeżyć przygodę erotyczną z kimś, kto już dawno zawrócił ci w głowie. Dzięki wpływom astralnym to czas na romantyczne wyznania. Podczas urlopu spotkasz kogoś z fantazją. W pracy zachowaj czujność i nie daj się zwieść obietnicom. Uważaj przy podpisywaniu umów. Czas wyjść poza schematy. Układ gwiazd będzie sprzyjał odważnym decyzjom.

Horoskop 2018 - Bliźnięta

To, co budziło twoje obawy, pójdzie jak po maśle. Uważaj, by twoje relacje biznesowe nie ucierpiały
z powodu niedomówień. Zadbaj o reklamę tego, co robisz. Odnowisz znajomość z kimś, kto ma władzę albo wpływy w twojej branży. Wyjątkowo dobre relacje z przełożonymi. Łap słońce, kiedy tylko się da! Dobrze wpłynie na funkcjonowanie twojego organizmu. Jeśli nawet przytrafi się jakaś dolegliwość, szybko sobie poradzisz.

Marcin Prokop
Fot. Bartek Wieczorek/Laf

Marcin Prokop
Fot. Bartek Wieczorek/Laf

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…