horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Wodniki mogą spodziewać się przypływu pieniędzy…

A co czeka Ciebie w najbliższych tygodniach!

Bianka - Redakcja VIVA! 8 listopada 2018 18:02
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Tak, jak urodzony 11 listopada Leonardo DiCaprio, jesteś zodiakalnym Skorpionem? Masz szansę na prawdziwą miłość! Z kolei dla Wodniki powinny spodziewać się przypływu pieniędzy! A co czeka inne znaki zodiaku w najbliższych tygodniach? Sprawdź w naszym horoskopie!

Skorpion
23.10–21.11
Zaczniesz czarować, błyszczeć i skutecznie uwodzić. Będziesz się wszystkim podobać, staniesz się pewna siebie. Nie traktuj teraz tylko miłości zbyt lekko, bo masz szansę poznać kogoś, z kim połączy cię prawdziwe uczucie. Wzruszysz się tajemniczymi sprawami przyjaciół. Częściej uśmiechaj się do współpracowników, a wszystko się dobrze ułoży. Nie zmarnuj szansy, jaka może się pojawić w sprawach finansowych.

Strzelec
22.11–21.12
Najbliższy czas sprzyja refleksjom. Jeśli zabawisz się w psychologa, dowiesz się czegoś ciekawego o sobie i innych. Poznasz kogoś, kto może zainspirować cię zawodowo, i to w bardzo kreatywnym kierunku. Sprawy rodzinne wymagać będą więcej odpowiedzialności. Zaskoczy cię teraz wiele sympatycznych niespodzianek od losu! Zadbaj o zdrowie. Banalne przeziębienie może bowiem pokrzyżować ważne dla ciebie plany.

Koziorożec
22.12–19.01
Rzucenie palenia lub rozpoczęcie zdrowej diety przyjdzie ci łatwiej, niż przypuszczasz. Warto zapisać się na fitness. Efekty ćwiczeń będą wspaniałe! Spodziewaj się romantycznych niespodzianek w sypialni. Nie plotkuj, bo stracisz przyjaciela. Ktoś może poprosić cię o pożyczkę, a ty nie będziesz wiedziała, co z tym fantem zrobić. Pomyśl o własnych zobowiązaniach finansowych, zanim zgodzisz się pomagać innym.

Wodnik
20.01–18.02
Będziesz aktywna i energiczna jak nigdy. Opieka Wenus sprawi, że odnajdziesz szczęście. Musisz nauczyć się słuchać tego, co mówi twoje serce. W stałych parach dużo dobrych fluidów. Seks będzie nieziemski! Bądź ostrożna w sprawach urzędowo-prawnych. Sytuacja finansowa nareszcie ulegnie poprawie. Wyjdź poza schematy i utarte od lat ścieżki. Twoja siła przebicia wzbudzi zachwyt innych. Twój szczęśliwy dzień to czwartek.

Ryby
19.02–20.03
Twoje szare komórki będą teraz pracować wyjątkowo sprawnie. Jeśli więc czeka cię ważna rozmowa albo egzamin – nie odkładaj ich. Pomyśl o jakichś zajęciach wzmacniających intelekt. Na horyzoncie nowe znajomości silnie podszyte erotyzmem. Zadbasz o rodzinę, stworzysz miłą atmosferę i sama poczujesz się królową życia. Wygląda na to, że wkrótce, przy odrobinie przedsiębiorczości z twojej strony, przybędzie ci pieniędzy.

Baran
21.03–19.04
Mocny zastrzyk energii obudzi twój optymizm i chęć do życia. Zawrzesz interesującą znajomość i z pewnością nie zabraknie ci ekscytujących wrażeń. W sektorze miłosnym nic na siłę. Lepiej nie miej wygórowanych oczekiwań wobec partnera. Sprawy zawodowe będą się toczyć równym rytmem i zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Twój autorytet wzrośnie. Weekend z miłymi niespodziankami!
 
Byk
20.04–20.05
Ludzie będą ci szczerze sprzyjać. Dogadasz się z każdym. Uśmiech podniesie poziom endorfin, a co za tym idzie – poprawi ci humor. Te pary, które rozumieją się doskonale, będą teraz urozmaicać sobie czas wieloma przyjemnościami. Pojawi się okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Atmosfera w firmie powinna być niezła. Na horyzoncie nie widać poważniejszych trosk zawodowych, ale nie widać także daleko idących zmian.

Bliźnięta
21.05–21.06
Układ gwiazd sprzyja twojemu samorozwojowi, uczeniu się oraz medytacji. Realizuj swoje pasje i miej czas dla osób, które wspierają cię i rozumieją. Rodzina dobrze doradzi ci w sprawach związanych ze zdrowiem. Uprawiaj sporty zespołowe, pozbawione jednak elementów rywalizacji, bo to niepotrzebnie cię stresuje. Warto, choćby profilaktycznie, podnosić odporność organizmu.

Rak
22.06–22.07
Relaksuj się zawsze, gdy czujesz, że poziom twoich sił witalnych spada. Naucz się medytować i czerpać siłę z prostych przyjemności. To idealny czas na podróże. W sprawach biznesowych będziesz miała doskonałe wyczucie sytuacji i szybko rozszyfrujesz cudze intencje. Złośliwe uwagi współpracowników puść mimo uszu i w ogóle się nimi nie przejmuj. W weekend czeka cię jakaś aktywność społeczna.

Lew
23.07–22.08
Do głosu dojdą najmocniejsze strony twojej osobowości. Ludziom pokażesz się z najlepszej strony. Zdobyte teraz wiadomości okażą się ciekawe i przydadzą się w karierze. Mimo pokus szastania pieniędzmi powstrzymaj się przed nieprzemyślanymi wydatkami, bo na razie nie możesz liczyć na wielką fortunę. Zadbaj o zdrowie i pamiętaj, że czas włożyć cieplejszą kurtkę. Ukojenie znajdziesz wśród zwierząt. Twoje sny mogą okazać się prorocze.

Panna
23.08–22.09
Wzmocnisz swą aurę, pokonasz ograniczenia, zobaczysz świat w jasnych barwach. Twoje obecne decyzje osobiste nie wszystkich zadowolą. Wybierz jednak takie rozwiązanie, które uspokoi twoje sumienie. Nie będziesz się nudzić! Zaroi się wokół ciebie od adoratorów, a twoim jedynym zmartwieniem będzie wybór tego najodpowiedniejszego. Na finanse nie masz co narzekać. Czeka cię wyjątkowo dobra passa.

Waga
23.09–22.10
Słuchaj swojej intuicji i kieruj się tym, co ci ona podpowiada. Na pewno nie zrobisz niczego nierozsądnego. Zamężne Wagi bardziej niż dotychczas będą pomagać partnerowi w sprawach zawodowych. Jeśli chcesz powiększyć rodzinę, to czas temu sprzyja. Gwiazdy dadzą ci szansę na uporządkowanie trudnych spraw zawodowych. Uwierz tylko, że dużo potrafisz i w wielu rzeczach jesteś naprawdę doskonała.  

dom leonardo dicaprio
Fot. EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.