Horoskop
Fot. Stock.Adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Lwy będą miały wiele okazji do zadowolenia… A co Ciebie czeka w najbliższym czasie?

Sprawdź w naszym horoskopie!

Redakcja VIVA! 27 lipca 2018 16:43
Horoskop
Fot. Stock.Adobe.com

W drugiej połowie lipca i w sierpniu swoje urodziny świętują zodiakalne lwy. Jeśli tak, jak urodzona 26 lipca 1984 roku, Marta Żmuda Trzebiatowska jesteś zodiakalnym lwem, czekają Cię bardzo przyjemne chwile! Sprawdź swój horoskop!

Lew (23.07–22.08)

Los da ci wiele okazji do zadowolenia. W domu spokojna atmosfera. Teraz możesz podjąć trudne decyzje życiowe bez obawy o przyszłość. Spotkasz kogoś, komu będzie bardzo na tobie zależało. Daj  szansę tej znajomości, nawet jeśli na początku nie odwzajemnisz uczucia. Przyjazna aura sprawi, że  na twoim koncie pojawi się okrągła sumka. A niektórym osobom uda się nawet zlikwidować debet lub spłacić zaległe raty kredytu. 

Panna (23.08–22.09)

Dostaniesz od losu prezent, o którym nawet nie śniłaś. Nadchodzące dni spędzisz w dobrym nastroju. Zjednasz sobie ludzi, oczarowując ich ciepłym słowem. Stały partner będzie nadzwyczaj troskliwy, a ty poczujesz, że jesteście ze sobą bardzo szczęśliwi. To dobry czas na wszelkie podsumowania i okazja, by zrezygnować z tego, co nie zdało egzaminu. Pomoże ci to uniknąć nieprzyjemnych rozczarowań. Na horyzoncie nowe szanse.

Waga (23.09–22.10)

Wycisz się, poćwicz techniki relaksacyjne, bo oto nastał dla Wag czas wewnętrznych przemian. Możesz otrzymać szansę zmiany pracy lub służbowego wyjazdu. Pamiętaj, by w firmie nie angażować się w niepotrzebne konflikty i niejasne sytuacje. Twoim atutem będzie opanowanie. Docenisz wolność i niezależność. Gwiazdy niezwykle korzystnie wpłyną na kwestie materialne. Stać cię będzie na wiele i nie będziesz musiała sięgać do oszczędności.

Skorpion (23.10–21.11)

Będziesz w dobrej formie, ale wpływ planet sprawi, że staniesz się bardziej podatna na przeziębienia i kontuzje. Pamiętaj, że odrobina ruchu pozwoli ukoić twoje nerwy, a aktywny wypoczynek wzmocni organizm. Osiągniesz cele, na których ci zależy. W sprawach biznesowych nie odkładaj niczego na później. W rozmowach z szefem nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża, bo możesz później tego żałować.

Strzelec (22.11–21.12)

Postaw na intuicję! Zapisuj swoje przeczucia, bo będą wśród nich takie, które wkrótce się spełnią! Chęć poznania siebie może sprawić, że zainteresujesz się magią i parapsychologią. Krewnemu, któremu masz coś za złe, warto dać drugą szansę. U zaobrączkowanych wszystkie sprawy ułożą się doskonale. Będziesz mogła liczyć na wsparcie i serdeczność ukochanej osoby. W weekend tylko odpoczywaj!

Koziorożec (22.12–19.01)

Zaczniesz cieszyć się życiem! Dzięki nowo poznanym osobom, które okażą ci wiele sympatii, poczujesz się atrakcyjna i akceptowana. W stałych związkach spokojnie. Spotkania, negocjacje, załatwianie spraw urzędowych. Rezultaty dadzą ci wiele satysfakcji. Unikaj tylko intryg i plotek. Inwestuj w swoje umiejętności. Warto to zrobić mimo wakacji. Nie żałuj pieniędzy na rodzinne atrakcje.

Wodnik (20.01–18.02)

Samopoczucie wprawdzie dobre, ale nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Skup się na życiu towarzyskim i kulturalnym – przyniesie ci sporo różnych atrakcji. Dla znajomych staniesz się wręcz nieoceniona. Pomożesz rozwiązać ich sercowe problemy i zorganizujesz fajną prywatkę. Wybrniesz dyplomatycznie z każdych kłopotów. Spodziewaj się też większych pieniędzy! Marzysz o nowym samochodzie? Teraz znajdziesz dobrą okazję.

Ryby (19.02–20.03)

To czas na refleksje. Uśmiechaj się częściej. Odważnie eksponuj swoje atuty. W relacjach z ludźmi kieruj się intuicją i niezawodnym instynktem, a uda ci się bezbłędnie ocenić zamiary innych. Nie rezygnuj z marzeń. Wkrótce będziesz mogła je spełnić, bo twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi. W weekendowe dni czeka cię wizyta niezapowiedzianych gości, która da ci wiele do myślenia.

Baran (21.03–19.04)

Świat wokół ciebie stanie się bardziej urozmaicony. Za sprawą układu gwiazd będziesz tolerancyjna, wyrozumiała i zauważysz, że dzięki temu większość rodzinnych nieporozumień znika. Znajdź właściwą proporcję między wysiłkiem a odpoczynkiem. Ważny będzie umiar we wszystkim, co robisz. W pracy nie staraj się forsować swoich pomysłów na siłę. Dobry moment na drogie zakupy.

Byk (20.04–20.05)

Nie poprawiaj sobie nastroju słodyczami! Gdy dopadną cię małe smuteczki, postaw na medytację, kontakt z naturą i spacery po lesie. Dbaj o witaminy i zdrową dietę. To dobry moment na miłosne deklaracje. Tajemniczy internetowy adorator ma szansę zdobyć twoje serce. W relacjach z przyjaciółmi najważniejsze stanie się wzajemne zaufanie. Poprawi się wyraźnie twój stan materialny. Dobra aura na zakup ziemi.

Bliźnięta (21.05–21.06)

Zainteresujesz się nowym hobby, które tak cię pochłonie, że nie będziesz się przejmowała drobnymi niepowodzeniami. Czeka cię sporo wyjazdów i urozmaicone życie towarzyskie. Odezwą się dawno niewidziani znajomi, odżyją stare sentymenty. Bliźnięta samotne mają szansę spotkać kogoś interesującego. W stałych związkach atmosfera nie będzie pozostawiać wiele do życzenia. Życie potoczy się przyjemnie, możecie spędzić cudowne wspólne chwile.

Rak (22.06–22.07)

Postaw na pozytywne myślenie, a wszystko w twoim organizmie się ustabilizuje. Zaczniesz bardziej dbać o swój wygląd, fryzurę, staranny makijaż. Jeśli zauważysz ochłodzenie w swoim związku, spróbuj to zmienić. Nie stosuj żadnych sztuczek, a po prostu bądź troskliwa, miła i czuła. W sferze biznesowej zrób precyzyjny plan działania i spokojnie go realizuj. Trzeba definitywnie zakończyć niektóre sprawy, dopracować szczegóły.

Horoskop
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Horoskop
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?