Jakub Gierszał
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

Horoskop VIVY! na marzec. Co czeka Cię w nadchodzących tygodniach?

Zodiakalne Ryby będą miały powodzenie w miłości.

Marta Roszewska 8 marca 2018 12:00
Jakub Gierszał
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już mamy dla Was horoskop 2018 na marzec! Sprawdźcie, czy będzie Wam sprzyjać niebo astralne.
To czas zodiakalnych Ryb. Jedną z nich jest uzdolniony aktor Jakub Gierszał, który 20 marca skończy 29 lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!

Jak zawsze, przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Horoskop 2018: Wodnik

20.01–18.02
Wiele osiągniesz dzięki znakomitej kondycji intelektualnej i wiedzy. Sukces masz w zasięgu ręki. Układ planet wróży ci szczęście na każdym kroku. Staniesz się popularna i bardzo lubiana. Słuchaj rad i przyjmuj wsparcie życzliwych ci osób. O pieniądzach rozmawiaj stanowczo, a wyegzekwujesz zaległe długi. Wśród zaobrączkowanych zagości więcej porozumienia, serdeczności. Twoje małżeństwo jest lepsze, niż myślisz.

Horoskop 2018: Ryby

19.02–20.03

Regularnie wypoczywaj i dobrze się odżywiaj. Przemęczenie może być powodem chandry i podatności na choroby. Jeśli cierpisz na nadciśnienie, to teraz nie lekceważ tego. Zatęsknisz za odrobiną romantyzmu i staniesz się bardziej sentymentalna. Będziesz miała ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Ważna rozmowa może zdecydować o przyszłości twojego związku. Nie sugeruj się radami rodziców. Ucz się, dokształcaj.

Horoskop 2018: Baran

21.03–19.04
Nie lekceważ żadnych dolegliwości zdrowotnych. Odpędzaj czarne myśli! Bliska osoba potrzebuje twojej adoracji i zapewnień o miłości. Porozmawiaj z nią o swoich planach. Atmosfera w domu bardzo dobra, zainteresowanie rodziny skupi się na weekendowych zakupach. Jeśli myślisz o awansie, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Dostaniesz ważny list z banku. Raczej nie bierz nowych kredytów.

Horoskop 2018: Byk

20.04–20.05
Mimo wielu spotkań służbowych i towarzyskich, na których będziesz olśniewać wszystkich swoim czarem, rodzina będzie teraz dla ciebie najważniejsza. Zaczniesz czerpać korzyści z czegoś, co dotąd pochłaniało twoje oszczędności. W pracy nie przesadzaj z żądaniami – niepotrzebnie osłabisz swoje szanse na podwyżkę. Postaraj się zadbać o sprawy urzędowe, bo gwiazdy w tej materii będą ci niezwykle sprzyjać.

Horoskop 2018: Bliźnięta

21.05–21.06
Przypływ sił twórczych. Twoja kreatywność wszystkich zaskoczy. Pomocna okaże się rada kogoś doświadczonego. Nie narzekaj, że twój portfel jest coraz chudszy, tylko poszukaj sobie dodatkowego źródła dochodu. Jeśli wciąż jesteś samotna, daj się uwieść albo sama przejmij inicjatywę. Już wkrótce masz szansę spotkać miłość, która odmieni twój los. Jeśli cierpisz na jakieś chroniczne dolegliwości, stosuj się do zaleceń lekarza, a dobra forma powróci.

Horoskop 2018: Rak

22.06–22.07
Stres może nadwyrężyć twoje zdrowie. Uzupełnij niedobory witamin i mikroelementów. Zawrzesz wiele znajomości, które z biegiem czasu mogą się przerodzić w trwałe i głębokie przyjaźnie. Partner zaproponuje wspólny wyjazd na weekend – nie protestuj, może być naprawdę wspaniale! Nadarzy się okazja, by kupić coś wartościowego, na przykład auto. Nareszcie dogadasz się z kolegami z firmy. Zarabianie pieniędzy okaże się czystą przyjemnością.

Horoskop 2018: Lew

23.07–22.08
Planety obdarzą cię pomysłowością i inwencją. Będziesz załatwiać sprawy, które uznasz za najważniejsze. Nie zawracaj sobie głowy drobiazgami. Dzięki doskonałej organizacji zdążysz ze wszystkim na czas. Usłyszysz słowa pochwały. Doskonale poradzisz sobie z konkurencją. W miłości postaw na intuicję, bo okaże się niezawodna. Wizyta w klubie fitness pozwoli ci pozbyć się pesymistycznych myśli.

Horoskop 2018: Panna

23.08–22.09
Będziesz w znakomitej formie. Nie unikaj aktywności fizycznej. W uczuciach sielanka! Wszystko wskazuje na to, że miłość w twoim związku wybuchnie na nowo. Jesteś na dobrej drodze do spełnienia skrywanych marzeń! Nareszcie będziesz czerpać radość z kontaktów rodzinnych. W sektorze biznesowym nie licz za bardzo na pomoc wpływowych ludzi, bo możesz się nimi rozczarować. Unikaj szybkich pożyczek i hazardu.

Horoskop 2018: Waga

23.09–22.10
Samopoczucie bardzo dobre. Uważaj tylko na zmiany pogody i stosownie się ubieraj. W wolnych chwilach pozwól sobie na małe szaleństwa! Nie zabraknie okazji do zabawy, flirtów i fascynujących znajomości. W firmie zachowaj czujność i nie daj się zwieść obietnicom. Uważaj przy podpisywaniu umów. Nie zwalniaj tempa. Przed tobą interesujące perspektywy. Możesz teraz rozkręcić życiowy interes.

Horoskop 2018: Skorpion

23.10–21.11
Kieruj się intuicją, ale nie lekceważ rad przyjaciół. Wykorzystaj swoje talenty. Twój talizman to promienny uśmiech! Niewykluczone, że znajdziesz dodatkową pracę, która przyniesie ci większe pieniądze. Aura nieba radzi, byś unikała konfliktów i nieporozumień wśród współpracowników. Jest szansa, że znikną twoje kłopoty z bankami, rachunkami, urzędami i wierzycielami. Zamarzysz, by podróżować i zwiedzać dalekie kraje.

Horoskop 2018: Strzelec

22.11–21.12
Będziesz przyciągać do siebie osoby, z którymi masz szansę odnaleźć szczęście. W sprawach osobistych wzrost powodzenia, popularność, mnóstwo wesołych spotkań. Szansa na ulokowanie oszczędności w bardzo zyskowne przedsięwzięcie. Nowa inwestycja przyniesie więcej, niż się spodziewasz. Dużo uzyskasz w negocjacjach z kimś z zagranicy albo z bankami. W rozmowach z przełożonymi postaw na skromność.

Horoskop 2018: Koziorożec

22.12–19.01
Doskonała kondycja, forma i humor. Zaczniesz odważniej patrzeć na świat! Wenus obdarzy cię zmysłem piękna. Wszystkie nadchodzące zdarzenia będziesz mogła wykorzystać dla dobra własnego i swoich najbliższych. W miłości ciekawie – zakochasz się z wzajemnością. Twoja kariera rozbłyśnie i nabierze niesamowitego tempa. Fortuna napełni twoją kieszeń dodatkowymi niespodziewanymi pieniędzmi. 

Jakub Gierszał, VIVA! listopad 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jakub Gierszał, VIVA! listopad 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.