horoskop panna wrzesień
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź, co Cię czeka w najbliższych tygodniach! Panna może liczyć na przypływ gotówki…

A inne znaki?

VIVA! 6 września 2018 16:00
horoskop panna wrzesień

Tak jak Beyonce Knowles jesteś zodiakalną Panną? W takim razie zdecydowanie musisz odnowić stare znajomości! Dlaczego? Tego dowiesz się czytając najnowszy horoskop VIVY! Zdradzimy tylko,  że najbliższe tygodnie będą bardzo korzystne dla Wag, a Wodniki ruszą w niezapomnianą podróż!

Horoskop Vivy! na wrzesień

Panna (23.08–22.09)

Nie ulegaj emocjom, naucz się panować nad sobą i uważaj na to, co mówisz. Możesz dotkliwie zranić bliskich, czego później będziesz bardzo żałowała. Postaraj się o miłą atmosferę w pracy i dobre kontakty ze współpracownikami. Jeśli chcesz dostać dodatkowe zlecenie, najlepiej zrobisz, wykorzystując dawne znajomości. Pieniądze zaczną się do ciebie uśmiechać. Podczas weekendu uważaj na drodze.

Waga (23.09–22.10)

Poczujesz, jak bardzo potrzebna ci jest codzienna dawka radości życia. Zyskasz opinię osoby bezstronnej, dyskretnej i zasługującej na zaufanie. Twoja kariera zawodowa bardzo na tym zyska. Wykażesz się teraz wyjątkowo dobrym smakiem i wyszukanym gustem. Dokonasz trafnych inwestycji – w biżuterię i markowe ubrania. Nabierzesz dystansu do sytuacji rodzinnych, na które nie masz wpływu. Jak najczęściej okazuj bliskim sympatię i rób im drobne niespodzianki.

Skorpion (23.10–21.11)

Potrzebujesz więcej relaksu, zdrowego snu i ruchu. Ktoś wreszcie doceni twoje twórcze fantazje – zyskasz szansę rozwoju. Zaangażujesz się w projekt, który będzie dużym sukcesem. Możesz liczyć na propozycję międzynarodowej współpracy. Reaguj spokojnie, jeśli ktoś się wymądrza w sprawach, na których się dobrze znasz. Twój atut to wewnętrzny spokój. Przejrzyj rachunki – mogłaś zapomnieć o czymś ważnym.

Strzelec (22.11–21.12)

Twój uśmiech sprawi, że na każdym spotkaniu będziesz duszą towarzystwa. Mężczyźni będą cię adorowali na każdym kroku i prawili komplementy. Otaczający cię ludzie okażą ci wiele sympatii. Świetnie poradzisz sobie nawet z zawiłymi sprawami. Podejmiesz biznesowe decyzje, które w przyszłości przyniosą miłe efekty. Czas podnieść kompetencje zawodowe. Przyda się znajomość języków obcych.

Koziorożec (22.12–19.01)

Przypadkowe spotkanie z dawnym przyjacielem podziała na ciebie sentymentalnie. Poszukaj w sobie większej odwagi do podjęcia śmiałych kroków w sferze uczuciowej. Pary ze stażem czekają trudne rozmowy dotyczące wspólnej przyszłości. W sprawach finansowych los może okazać się przewrotny. Jeśli nie czujesz się najlepiej, to dobry czas na zrobienie badań kontrolnych. Unikaj ryzykownych sytuacji i brawury.

Wodnik (20.01–18.02)

Możliwe, że wyjedziesz w podróż, o której zawsze marzyłaś. Poznasz ludzi, którzy staną się dla ciebie bardzo bliscy. Zajmiesz się nowym hobby i odkryjesz, że sprawia ci ono wielką przyjemność. Na polu służbowym osiągniesz niejeden sukces dzięki umiejętności słuchania i wyciągania wniosków. Zaskoczysz szefa kreatywnością i przebojowością. W miłości sprzyja Wenus, która osłodzi życie romantycznymi randkami.

Ryby (19.02–20.03)

Samopoczucie dobre. Otrzymasz wsparcie od przyjaciół. Sympatyczny gest partnera w stosunku do twojej przyjaciółki sprawi, że poczujesz w sercu ukłucie. Zanim zaczniesz robić awantury, zastanów się, czy jego zachowanie nie było zwykłą uprzejmością. Wydatki będą mniejsze, niż się spodziewałaś, dlatego sporo odłożysz. W pracy sielanka, ale niebawem może nastąpić spiętrzenie różnych zadań.

Lew (23.07–22.08)

Optymizm i umiejętność dostrzegania dobrych stron każdej sytuacji ułatwi ci pokonywanie trudności. Ważne, byś nie oceniała ludzi po pozorach i kończyła wszystko, co zaczniesz, nie odkładając na potem. Nowe znajomości biznesowe będą się rozwijać błyskawicznie, jeśli wykażesz trochę inicjatywy. Ciekawa inspiracja rzuci nowe światło na stan twojego portfela. Samopoczucie i kondycja fizyczna bez zarzutu.

Rak (22.06–22.07)

Stosunki z bliskimi krewnymi mogą się teraz skomplikować. Rozwiązanie spraw majątkowych i spadkowych postaraj się przełożyć na inny, lepszy czas. W sektorze partnerskim nie zapominaj tylko o miłych niespodziankach i wygospodarowaniu czasu na romantyczne wieczory we dwoje. Odkryjesz sekrety i poznasz tajemnice innych ludzi. Nie bój się kolejnych wyzwań, bo niewykluczone, że zrobisz karierę w zupełnie nowej dziedzinie.

Bliźnięta (21.05–21.06)

Otworzą się przed tobą niejedne drzwi. Ktoś wpływowy obdarzy cię przyjaźnią i wsparciem. Wszędzie będą liczyć się z twoją opinią i prosić o radę. Musisz być zdecydowana i asertywna. Pilnuj wszystkich terminów płatności. Należy spodziewać się niezapowiedzianych, lecz sympatycznych spotkań rodzinnych. Z krewnymi będziesz mogła szczerze porozmawiać o nurtujących cię problemach, zwierzyć się ze swoich obaw i wysłuchać bezstronnej opinii.

Byk (20.04–20.05)

Twoim największym wrogiem jest stres, dlatego postawisz na medytację. Potrzebujesz ćwiczeń, które pomogą usunąć z organizmu toksyny. Zrozumiesz, że nie warto martwić się na zapas. Postanowisz wreszcie znaleźć termin na wymarzoną podróż. W miłości będzie jak w niebie! Masz szansę rozkochać w sobie kogoś, kto od dawna był dla ciebie ważny. Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie, a zdobędziesz to, na czym ci zależy.

Baran (21.03–19.04)

Masz szansę poznać kogoś godnego zaufania. W stałym związku partner oczaruje cię na nowo. Singielki zupełnie przypadkowo mogą poznać mężczyznę marzeń. Miłosny los jest w twoich rękach. Dzięki dyplomacji przetrwasz zawirowania w firmie. Unikaj układów personalnych, w których byłabyś od kogoś zależna. Pora uregulować zaległe sprawy bankowe. Nie bój się ryzyka.

Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.