Horoskop dla par
Fot. ADOBE STOCK
HOROSKOP PARTNERSKI

Które znaki powinny się ze sobą spotykać, bo… przeciwieństwa się przyciągają!

Lew i Skorpion, Panna i Wodnik…

Weronika Chocholska 18 lutego 2019 16:02
Horoskop dla par
Fot. ADOBE STOCK

Znalezienie idealnego partnera nie jest rzeczą najłatwiejszą. Z pomocą przychodzą nam różne aplikacje randkowe, jak chociażby Tinder. Czasem zerkamy do horoskopu, aby sprawdzić, jaki znak pasuje do nas najlepiej według astrologii. Są znaki, które pozornie nie powinny się ze sobą spotykać, bo są kompletnie odmienne. Pozornie, bo… przeciwieństwa się przyciągają! Zebraliśmy te pary znaków, które, mimo odmienności, mają szansę stworzyć naprawdę udane związki!

Oto lista astrologicznych przeciwieństw, które z zasady nie powinny się ze sobą spotykać. Czy tak jest naprawdę? Niekoniecznie. Zobacz listę przeciwieństw, które się przyciągają!

Byk i Strzelec

Mają odmienne podejście do życia. Byk uwielbia bezpieczeństwo, zaś Strzelec uwielbia eksplorować świat i wychodzić ze swojej strefy komfortu. Sobotni wieczór Byk spędzi owinięty kocem z ulubioną lekturą, natomiast Strzelec będzie szukał okazji do wyjścia gdziekolwiek. Co ich zatem łączy? Byk i Strzelec są zmysłowymi stworzeniami, u których od razu widać chemię. Mogą mieć podobne zainteresowania jeżeli chodzi o kulturę i muzykę. Są także bardzo uczciwi i nie lubią niczego udawać - co dobrze rokuje przyszłemu związkowi. W końcu szczerość to podstawa.

Bliźnięta i Rak

Z reguły infantylne Bliźnięta i bardzo dojrzałe Raki mogą tworzyć dobre związki! W jaki sposób? Są na swój sposób kapryśne, lecz dobrze rozumieją swoje humorki, co by było wyzwaniem dla innych znaków.  Będą w stanie obronić się przed niekorzystnym wpływem społeczeństwa. Raki, w związku ze swoją "matczynością", poczują instynkt opiekuńczy nad swoimi Bliźniętami -  co by się nie działo, zawsze staną w ich obronie.

Lew i Skorpion

W przeciwieństwie do innych znaków, ta para ma bardzo dużo podobieństw, które mogłyby powodować niechciane konflikty. Jednakże zarówno Lew jak i Skorpion są niezwykle namiętne. Skorpiony są bardziej emocjonalne, lecz to podoba się Lwom. Oboje bardzo cenią lojalność i ustalone granice w związku, których zobowiązują się przestrzegać. Ciepło Lwa sprawi, że Skorpion może go głęboko pokochać, natomiast intensywność Skorpiona będzie schlebiać Lwom. Jest jednak jeden haczyk - by stworzyć dobry związek, te znaki muszą odłożyć na bok swoje ego.

Panna i Wodnik

Wydają się być niedopasowani - Panna jest pracowita, odpowiedzialna i stateczna, natomiast Wodnik uwielbia szybkie zmiany i rewolucje. Mają za to podobne myślenie - są racjonalistami i polegają na swoim intelekcie. Z tego powodu dla innych znaków mogą wydawać się nieco zimni.  Wodnik, podobnie jak Panna również poświęca się pracy - jednakże ona, w jego przypadku, ma prowadzić do zmian. Dodatkowo, Panna z Wodnikiem potrafią stworzyć dobry duet - podczas gdy Wodnik będzie chciał zmienić świat, pracowita Panna pomoże mu w osiągnięciu tego sukcesu.

Waga i Koziorożec

Horoskop mówi wprost, Waga i Koziorożec kompletnie ze sobą nie współgrają. Jednakże, kto by się tym przejmował! Oba znaki troszczą się o swój wizerunek i o to, aby postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami. Mimo to, że są przeciwieństwami, pasują do siebie jak elementy układanki. Koziorożce są urodzonymi liderami, natomiast Wagi wolą jak ktoś inny przejmuje kontrolę nad działaniami. To pozwala im na pójście na wiele kompromisów i unikanie wielu sporów.

Ryby i Baran

Mają różne osobowości - Baran jest bardzo prawy i skupia się na działaniu przynoszącym konkretne skutki. To trend-setterzy ówczesnego świata. Ryby natomiast, są łagodnymi obserwatorami, którzy wolą nie wychylać zbytnio nosa. Co zatem może ich łączyć? Baran ceni swoją niezależność i przestrzeń osobistą - Ryby są w stanie mu to zapewnić dzięki swojej ugodowości. Baran zrozumie, gdy Ryby będą miały swoje ciche dni - w końcu on też potrzebuje przestrzeni. Potrafią ze sobą współpracować, by realizować wielkie cele. Ryby, które są marzycielami, mogą zaszczepić ideę w pracowitym Baranie, który to marzenie zrealizuje.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.